باشگاه های بزرگ پس از یک فصل تازه کار فاجعه بار ، ایسایا ویلسون را به خدمت خواهند گرفت


آیا غولها واقعا ایسایا ویلسون ، مهاجمی مشکل دار را که قبلاً تایتان ها و دلفین ها را به دلیل تجربه محدود NFL خود رانده است ، امضا می کنند؟

ممکن است.

تیم رافا روز سه شنبه ویلسون را تمرین کرد و او هنوز چهارشنبه در اطراف دفتر مرکزی باشگاه بود. باشگاه فضایی برای مربیان خود دارد و احتمالاً همان جایی است که ویلسون در ابتدا در آن جا می گنجید.

این یک تهدید بزرگ برای غول ها خواهد بود. ویلسون ، 22 ساله ، تهیه کننده بروکلین است که در کالج در گرجستان بازی می کرد و پیش نویس تیم دور اول 2020 تیم تایتان ها بود که در مجموع 29 ام شد. کار نمی کرد.

ویلسون قرار بود برای دستیابی به کار مناسب رقابت کند ، اما هرگز اتفاق نیفتاد. تست کووید -19 مثبت بود و تا 10 اکتبر فعال نشد. او در ماه دسامبر به دلیل نقض قوانین باشگاه محروم شد و سپس در لیست ذخیره / غیر فوتبالی قرار گرفت. او در یک سال تازه کار خود یک بازی انجام داد ، 12 بازی در هفته برابر کلتس.

ایسایا ویلسون با تایتان ها در 12 نوامبر 2020.
گتی ایماژ

مشکل فوتبال همین بود. در خارج از فرودگاه ، او در هنگام رانندگی در سپتامبر 2020 دستگیر شد. در ژانویه ، او پس از هدایت پلیس در تعقیب و گریز سریع دستگیر شد. پلیس ، هنگامی که سرانجام ویلسون را دستگیر و متوقف کرد ، شاهدانه شاهدانه در ماشین او بود.

پس از یک سال تازه کار ، ویلسون در شبکه های اجتماعی نوشت که دیگر برای تیمان بازی نخواهد کرد. او در اواسط ماه مارس هنگامی که تیتان ها با دلفین ها معامله کردند ، به آرزوی خود رسید ، و انتخاب دور هفتم نیز با توجه به رتبه بندی تغییر کرد. سه روز بعد ، دلفین ها او را رها کردند ، زیرا گفته می شود که دیر به بدن آمد و دو تمرین را از دست داد.

تیم به تمام کمک هایی که می تواند در خط حمله داشته باشد نیاز دارد ، اما با توجه به مشکلات مداوم ویلسون از زمان ورود به NFL ، این امر قابل دستیابی است. ویلسون ، 6 فوت 6 ، 350 پوند ، با اندرو توماس در جورجیا دوست بود. توماس تکل چپ ، ویلسون تکل راست بازی کرد.

توماس با تکل چپ غول پیکر شروع می کند ، در حالی که نات سولدر کهنه کار با تکل راست شروع می کرد بعد از اینکه سال دوم مت پارت نتوانست فشار زیادی بر او در تابستان وارد کند.

ایسایا ویلسون در 21 آگوست 2020 با تایتان ها.
ایسایا ویلسون در 21 آگوست 2020 با تایتان ها.
AP

مربی جو قاضی به طور خاص در مورد خرید احتمالی ویلسون صحبت نخواهد کرد ، اما از فرصت هایی برای بازیکنانی که در جاهای دیگر مشکل دارند صحبت کرده است.

وی گفت: “من اعتماد زیادی به کارکنانی که در اینجا داریم ، اعتماد زیادی به حمایت هایی که اینجا داریم و اعتماد زیادی به برنامه ای که در اینجا داریم تا مردم را در جایگاه موفقیت قرار دهیم ، دارم.” “من فکر نمی کنم این چیزی باشد که شخص دیگری با کسی انجام داده است که باید به نحوه انجام کارها و موفقیت او بستگی داشته باشد.

“من فکر می کنم زمانی وجود دارد که همه به یک شروع تازه نیاز دارند. اگر شما با همه شخصاً رفتار می کنید و شخص را درک می کنید و به طور شخصی با او صحبت می کنید نه اینکه بهترین راه برای آن مرد باشد تا به او کمک کند تا به دردسر بیفتد و دچار مشکل شوند ، پس آنها شانس موفقیت دارند.

“من می توانم با افراد زیادی برخورد کنم تا زمانی که آنها صادق باشند و فوتبال را اینجا دوست داشته باشند. اگر این سه مورد را ملاقات کنید ، بله ، من می توانم با شما کنار بیایم ، مشکلی نیست. ”

دیدگاهتان را بنویسید