باشگاه آشپزی عشق و لیمو – ژانویه!


به چالش این ماه کلوپ آشپزی عشق و لیمو بپیوندید! ورود به آن آسان است و یک برنده خوش شانس جایزه ای دریافت می کند. تمام جزئیات را در زیر بیابید.

کلوپ آشپزی ما راهی سرگرم کننده برای جشن گرفتن جامعه خوانندگان Love & Lemons است. مفهوم بسیار ساده است – هر ماه، من یک دستور غذا را انتخاب می کنم. شما این کار را انجام دهید و یک عکس برای من ایمیل کنید. در پایان ماه به صورت تصادفی یک برنده را برای دریافت جایزه انتخاب می کنم.

من احساس اجتماعی ناشی از بسیاری از افرادی را که هر ماه یک دستور غذا درست می کنند، دوست دارم. امروز چالش ژانویه خود را با دستور پخت سوپ عدس کاری آغاز می کنیم، و امیدوارم شما هم به این سرگرمی بپیوندید. در اینجا نحوه کار آن آمده است:

آخر ماه به صورت تصادفی یک برنده را انتخاب می کنم و تمام عکس ها را منتشر می کنم. این بار، یک گلدان کوچک چدنی میناکاری شده را از Stoop حذف می کنیم. این کشور من است مورد علاقه مطلق دیگ آشپزی برای سوپ و خورش می دانم که شما هم آن را دوست خواهید داشت! (ما فقط به آدرس های ایالات متحده ارسال می کنیم).


بهترین سوپ عدس


این دستور غذا مورد علاقه خوانندگان Love & Lemons است، و همچنین یکی از موارد مورد علاقه ما است! ما آن را دوست داریم زیرا …

  1. این به تعداد انگشت شماری از مواد اولیه نیاز دارد.
  2. به لطف عدس و پایه شیر نارگیل خامه ای، بسیار راضی کننده است.
  3. خیلی خوش مزه است!

تهیه شده با زنجبیل تازه، ادویه کاری، گوجه فرنگی برشته و لیمو، روشن، با طراوت و سرشار از طعم کاری گرم است. فقط نان خرد شده را اضافه کنید تا یک وعده غذایی باشد.

توجه: اتفاقاً وگان و بدون گلوتن نیز هست!

وارد چالش ژانویه شوید

می خواهید وارد شوید؟ در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید:

  1. در ماه ژانویه سوپ کاری عدس درست کنید.
  2. تا 31 ژانویه عکسی از آن به [email protected] ارسال کنید.
  3. برای وارد کردن جایزه، پس از ارسال عکس، در پست وبلاگ سوپ عدس نظر بدهید. (یک عکس ورودی و یک عکس اضافی برای هر نفر – لطفا نام و نام خانوادگی خود را در نظر خود بگذارید تا بتوانم آن را با ارسال ایمیل شما مطابقت دهم.)
  4. برای دستور پخت ماه آینده در لیست پستی ما مشترک شوید!

من یک برنده تصادفی را انتخاب می کنم و همه عکس های شما را در اوایل فوریه به اشتراک می گذارم.

چالش ماه گذشته

دستور غذای دسامبر شکلات داغ خانگی بود. امیدوارم این خوراکی برای فصل تعطیلات شما مفید باشد! عکس های شما بسیار جالب و شاد به نظر می رسند:سوفی برنده بود!

انتزاع کردن

شرکت در چالش باشگاه آشپزی ژانویه توسط…

  1. در ماه ژانویه سوپ کاری عدس درست کردم.
  2. تا 31 ژانویه عکسی از آن به [email protected] ارسال کنید.
  3. در پست وبلاگ سوپ عدس نظر بدهید تا پس از ارسال عکس خود، یک جایزه دریافت کنید. (یک عکس ورودی و یک عکس اضافی برای هر نفر – لطفا نام و نام خانوادگی خود را در نظر خود بگذارید تا بتوانم آن را با ارسال ایمیل شما مطابقت دهم.)

آشپزی مبارک!