باشگاه آشپزی عشق و لیمو – فوریه!


به چالش این ماه کلوپ آشپزی عشق و لیمو بپیوندید! ورود به آن آسان است و یک برنده خوش شانس جایزه ای دریافت می کند. تمام جزئیات را در زیر بیابید.

کلوپ آشپزی ما راهی سرگرم کننده برای جشن گرفتن جامعه خوانندگان Love & Lemons است. مفهوم بسیار ساده است – هر ماه، من یک دستور غذا را انتخاب می کنم. شما این کار را انجام دهید و یک عکس برای من ایمیل کنید. در پایان ماه به صورت تصادفی یک برنده را برای دریافت جایزه انتخاب می کنم.

من احساس اجتماعی ناشی از بسیاری از افرادی که هر ماه یک دستور غذا درست می کنند را دوست دارم. ما امروز چالش فوریه خود را با دستور العمل Fettuccine Alfredo خودم شروع می کنیم، و امیدوارم شما هم به این سرگرمی بپیوندید. در اینجا نحوه کار آن آمده است:

جایزه: کارت هدیه 200 دلاری!

در پایان ماه به صورت تصادفی یک برنده را انتخاب می کنم و تمام عکس ها را ارسال می کنم. این بار یک فایل را می اندازیم گیفت کارت 200 دلاری.


فتوچینی آلفردو


با نزدیک شدن به روز ولنتاین در این ماه، فکر کردم Fettuccine Alfredo یک انتخاب عالی برای دستور غذا خواهد بود. خامه‌ای و مجلل، برای یک شب قرار عالی خواهد بود، اگرچه درست کردن آن در یک شب معمولی قدیمی نیز بسیار آسان است!

من این دستور غذا را دوست دارم زیرا طعم آن غنی و منحط است، اما هنوز پر از سبزیجات است. می پرسی آن همه سبزی کجاست؟ در سس! گل کلم را با مواد سنتی آلفردو مانند پنیر پارمزان، کره و آب پخت ماکارونی مخلوط کنید تا پوره ای فوق العاده نرم و لذیذ درست کنید. برای نسخه وگان (که هنوز برای باشگاه آشپزی مهم است!)، این پست را بررسی کنید.

چالش ماه گذشته

دستور غذای ژانویه سوپ کاری عدس بود. این سوپ با فهرست مواد ساده و طعم‌های جسورانه‌اش، از جایگاهی دائمی در چرخش منظم وعده‌های غذایی شما برخوردار است. بسیاری از شما نوشته اید که آن را به کتاب خود نیز اضافه می کنید. خوشحالم که دوستش داشتی! اینم همه عکس های شما:


… و جینا برنده بود!

انتزاع کردن

شرکت در چالش باشگاه آشپزی فوریه توسط…

  1. در ماه فوریه یک دستور العمل آلفردو فتوچینی یا آلفردو وگان تهیه کنید.
  2. تا 28 فوریه عکسی از آن به [email protected] ارسال کنید.
  3. برای اطلاعات بیشتر پس از ارسال عکس خود، در مورد پست وبلاگ Fettuccine Alfredo یا پست وبلاگ Vegan Alfredo نظر بدهید. (یک عکس ورودی و یک عکس اضافی برای هر نفر – لطفا نام و نام خانوادگی خود را در نظر خود بگذارید تا بتوانم آن را با ارسال ایمیل شما مطابقت دهم.)

آشپزی مبارک!