بازی Packers vs. در کدام کانال قرار دارد بنگالی ها؟ ردیابی اطلاعات ، Packers در مقابل بنگال ها زندگی می کنند


بنگال های سینسیناتی در هفته پنجم فصل NFL میزبان گرین بی پاکرز هستند!

آیا می توانیم در دوئل دو تیم 3: 1 به کسی علاقه مند باشیم؟ گرین بی پاکرز برای سه نوبت برد وارد بازی امروز می شود. پس از هفته افتتاحیه باخت مقابل نیواورلئان سنت ، آرون راجرز و شرکت دیترویت لاینز ، سان فرانسیسکو 49ers و پیتسبورگ استیلرز را شکست دادند. جو بارو و بنگالز نیز شروع قدرتمندی در این فصل دارند. سینسی پس از پیروزی در هفته 1 مقابل وایکینگ های مینه سوتا ، مغلوب شیکاگو برز شد و تیم های استیلرز و جکسون ویل جگوارز را شکست داد. این می تواند بازی هفته باشد.

نحوه تماشای بازی هفته پنجم بین Packers و Bengals را به صورت آنلاین ببینید.

بازی PACKERS امروز چه کانالی است؟

بازی امروز از FOX پخش می شود.

PACKERS-BENGALS چقدر است؟

بازی امروز ساعت 13:00 به وقت ET در FOX آغاز می شود.

نحوه تماشای بسته ها به صورت زنده:

اگر ورود کابل معتبری دارید ، می توانید Packers های امروز را به صورت زنده در FOX ، وب سایت FOX ، FOX Sports یا برنامه FOX Sports تماشا کنید. با این حال ، بازی NFL که در FOX ارائه می دهید بستگی به مکان شما دارد. برای نقشه کامل پوشش FOX و CBS ، از 506sports.com دیدن کنید.

PACKERS VS BENGALS LIVE STREAM OPPIONS:

همچنین می توانید Packers-Bengals امروز را با اشتراک فعال در سرویس جریان برتر ارائه شده توسط FOX ، از جمله fuboTV ، Hulu + Live TV ، DIRECTV STREAM ، Sling TV یا YouTube TV پخش کنید. FuboTV و YouTube TV آزمایشی رایگان را برای مشترکان واجد شرایط ارائه می دهند.

بسته ها / BENGALS گزینه های رایگان زنده STREAM:

یکی دیگر از گزینه های زنده NFL ممکن است Yahoo Sports باشد. بازیهای زنده محلی و اولیه برای پخش رایگان از طریق Yahoo Sports و NFL در دسترس هستند.

جو بارو گذشت
عکس: گتی ایماژ

آیا می توانم بسته ها را بصورت زنده در HULU تماشا کنم؟

مشترکین Hulu + Live TV (64.99 دلار در ماه) می توانند Packers را از طریق پخش زنده Hulu’s Fulu Hulu به صورت زنده تماشا کنند. سرویس استریم نه تنها یک دوره آزمایشی هفت روزه رایگان ارائه می دهد ، بلکه می توانید ماهانه 10 دلار در سه ماه اول به مدت محدود پس انداز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید