بازی گلف خود را با تغذیه مناسب بهبود بخشید

مانند هر ورزش دیگری، گلف بازان به تغذیه مناسب نیاز دارند که به آنها کمک کند تا بهترین نتایج را در برنامه کسب کنند. همچنین برای تمرین و ریکاوری بلافاصله بعد از یک دور مهم است. با رژیم غذایی ایده آل، بازیکنان احتمالا می توانند ساعات طولانی دوره را بدون از دست دادن تمرکز و نشاط خود پشت سر بگذارند. بسیاری از گلف بازان باید یک برنامه غذایی مناسب ارائه دهند که به آنها کمک کند سرزندگی خود را حفظ کنند و سالم بمانند.

آنها باید غذاهایی را انتخاب کنند که به آنها انرژی می دهد و توصیه می شود چند وعده غذایی در طول روز بخورند – به طور کلی 5-6 وعده غذایی کوچک زیرا این می تواند متابولیسم آنها را افزایش دهد و به حفظ سطح عملکرد به طور مداوم کمک کند. مهم است که آنها از خوردن فست فودها اجتناب کنند و در عوض غذاهای متعادل حاوی کربوهیدرات، چربی و پروتئین را انتخاب کنند. مهم است که هرگز وعده های غذایی را حذف نکنید. حذف وعده‌های غذایی به این معنی است که نشاط منظم و آهسته در طول بازی از بین می‌رود و احتمالاً نمی‌توانند ساعات طولانی را پشت سر بگذارند.

هنگامی که به دنبال یک رژیم غذایی متعادل هستید، از گلف بازان انتظار می رود در برخی از انواع زمین ها مقداری غذا و نوشیدنی را دور نگه دارند. اول از همه، شما باید از الکل و کافئین دوری کنید زیرا آنها به عنوان ادرارآور عمل می کنند و باعث کم آبی بدن می شوند. این بدان معنی است که آنها بر عملکرد گلف باز تأثیر منفی می گذارند. کافئین به عنوان یک محرک برای سر گلف باز در نظر گرفته می شود، به این معنی که او ممکن است نتواند عملکرد خود را مدیریت کند، اگرچه شناخته شده است که الکل در هماهنگی نواحی مختلف سیستم شما اختلال ایجاد می کند، بنابراین عملکرد مطلوب گلف باز را کاهش می دهد.

همچنین توصیه می‌شود که گلف بازان حداقل دو ساعت قبل از زمان بازی، مقدار قابل توجهی غذا مصرف کنند. هنگامی که آنها غذا را در آن ساعات بخورند، غذا در فرآیند هضم خون را از بافت ماهیچه ای و مغز جذب می کند، به این معنی که بازیکن بعید است بتواند تمرکز کند و این احتمالاً بر عملکرد کلی او تأثیر می گذارد.

آب واقعاً برای همه بازیکنان ضروری است. ممکن است به آنها توصیه شود که از مصرف آب به طور مداوم استفاده کنند زیرا به آنها در ورزش کمک می کند. در ابتدا آنها بازدیدهای منظم از دستشویی را تحمل می کنند، اما پس از مدتی بدن آنها برای انطباق با این سناریو آماده می شود و آنها به دفعات از دستشویی ها بازدید نمی کنند. گلف بازان ممکن است آب آسان را انتخاب کنند. برخی دیگر ممکن است جایگزین الکترولیت آب را انتخاب کنند، در حالی که دیگران ممکن است Gatorade – ترکیبی از الکترولیت ها و گلوکز را انتخاب کنند. افرادی که Gatorade را انتخاب کرده اند باید یک بطری آب خالص در کیف خود داشته باشند تا بتوانند احساس پوچی را کاهش دهند.

با تغذیه مناسب گلف، گلف باز می تواند آرامش و تمرکز روانی مورد انتظار در زمین را حفظ کند تا با تمرکز و اعتماد به نفس بازی کند. همچنین می توانید بهترین تصمیمات را در مورد مشارکت بگیرید.