بازی اول جام حذفی/قطر و اکوادور خانگی را تماشا کنید


گروه ورزشی رویال نیوز: جام جهانی فوتبال 2022 قطر از شامگاه یکشنبه 29 نوامبر با دیدار میزبان با اکوادور آغاز می شود. مراسم افتتاحیه جام حذفی و بازی افتتاحیه در ورزشگاه 60 هزار نفری آل البیت در شهر شمالی الخور برگزار خواهد شد.

تیم فوتبال قطر با نام مستعار “The Maroons” به معنی قهوه ای تیره. زمانی در رتبه 113 جهان توسط فیفا قرار داشت اما اکنون به لطف پیروزی های آنها در چند سال گذشته. از جمله قهرمانی غیرمنتظره در جام ملت های آسیا امسال. ۲۰۱۹ رجوع کنید به آنها در رتبه 50 این رتبه بندی هستند. این اولین حضور قطری در جام جهانی بود. این تیم با هدایت فلیکس سانچز سرمربی اسپانیایی امیدوار به صعود از گروه و صعود به مرحله بعد است. آنها مطمئناً کار سختی در پیش دارند زیرا هلند و سنگال قهرمان آفریقایی که ادعا می شود سد راه آنها است.

سرمربی این تیم روز شنبه در نشست خبری گفت: سه بازی سخت در پیش داریم. و ما سطح رقبای خود را می دانیم. سه نفر از رقبای ما از نظر افتخار از ما جلوتر هستند. توانایی منحصر به فرد و نحوه بازی آنها شکست ما روی کاغذ قطعی است. و آنها امیدوارند که مقابل ما 3 امتیاز را کسب کنند. اما ما اینجا هستیم تا نشان دهیم که رقابت داریم. ما سعی خواهیم کرد با کسب نتایج خوب مردم را خوشحال کنیم.

این تیم هفت روز قبل از شروع جام به دوحه بازمی گردد. پس از کمپینگ در ماربلا، اسپانیا حسن الحیدوس کاپیتان قطر در نشست خبری پیش از بازی خود گفت: ما نتایج تمام تلاش خود را نشان خواهیم داد. اگر خدا بخواهد ما بهترین بازی های خود را ارائه خواهیم کرد.” یکی از نقاط قوت این تیم اکرم عفیف وینگر سمی آنهاست که در السعد قطر بازی می کند و بهترین بازیکن آسیا در سال 2019 بوده است.

با همه اینها و امتیازات میزبانی قطر. شکست دادن تیم اکوادور کار آسانی نیست. تیم ملی اکوادور، با نام مستعار که به معنی پرچم سه رنگ است. آنها با میانگین سنی 25 سال، جوان ترین تیم آمریکای جنوبی و یکی از جوان ترین تیم های این مسابقات هستند. تیم اکوادور در رده بندی فیفا در رده چهل و چهارم قرار دارد و در راه صعود به جام جهانی عملکرد بسیار چشمگیری داشته است. آنها چهارمین تیمی هستند که پس از برزیل، آرژانتین و اروگوئه وارد مسابقات شده و تنها یک بازی خانگی را باخته اند. همچنین می تواند کلمبیا را با نتیجه 6-1 شکست دهد و می تواند اروگوئه را شکست دهد. از شیلی چهار امتیاز بگیرید. و با دو غول فوتبال جهان برزیل و آرژانتین برابری کرد.

ستاره این تیم Mos Caicedo است که در باشگاه لیگ برتری برایتون بازی می کند. این هافبک این بازیکن 21 ساله نقش مهمی در تیم اکوادور ایفا می کند. اگر قطر به دنبال سه امتیاز این بازی است. آنها باید سرعت عبور و نفوذ موثر را متوقف کنند. تیم اکوادور با هدایت سرمربی آرژانتینی این تیم، گوستاوو آلفارو، که به خصوص طرفدار ترکیب 2 4 4 است، امیدوار است که قوی تر از همیشه شود. بهترین عملکرد آنها در جام جهانی 2006 بود که به یک شانزدهم نهایی رسیدند.

پایان پیام/