بازیگر گرجستانی هنگامی که همسایه اش به طور تصادفی اسلحه شلیک کرد ، جان خود را از دست داد


به گفته مقامات ، این بازیگر زن مشتاق در گرجستان هنگامی که مورد اصابت گلوله ای قرار گرفت که همسایگانش ناگهان به دیوار ساختمان آپارتمان خود شلیک کردند.

به گزارش KTRK-TV ، کارلتر فولی ، 36 ساله ، که دارای رتبه بندی فیلم های متعددی برای تولیدات مستقل است ، هنگامی که گلوله در 26 سپتامبر وارد خانه او در دولوت شد و به سر او اصابت کرد ، خوابش برد.

به گفته رادیو ، پسر فولی ، کیاندر ، 17 ساله ، مادرش را دید که جواب نمی دهد.

به گفته مقامات ، مأموران حفره ای در سوراخ گلوله فولی پیدا کردند و با همسایه 22 ساله اش ، ماکسول ویلیامسون صحبت کردند و او به او گفت که در حال تمیز کردن تفنگ خود است که به طور تصادفی از بین رفت. او ادعا کرد فراموش کرده است که جابجا شده است.

رادیو گزارش داد که ویلیامسون به اتهام قتل عمد و رفتارهای بی پروا دستگیر شد.

پسر فولی گفت که مادرش خیلی تلاش کرد تا چیزی به او بدهد.

“این واقعی به نظر نمی رسد. من مادرم را تنها یافتم ، ”کیاندر به رادیو گفت. “من متوجه نشدم. من نمی فهمم. هیچ کس اذیت نمی شود. مادرم هیچ کاری نکرد. ”

کارلتر فولی پسر 17 ساله خود ، کیاندر را پشت سر گذاشته است.
GoFundMe

این نوجوان در کنار مادر فولی است که می گوید از دست دادن ناراحت است.

“من هرگز این آسیب را تجربه نکرده ام ، دردی که احساس می کنم. من نمی دانم باید چه کار کنم. ”ژاکولین ، مادر فولی ، به روزنامه گفت.

وی ویلیامسون را به دلیل ادعای جان باختن دخترش به شدت محکوم کرد.

“شما حق ندارید فرزندم را از من بگیرید. شما هیچ شغلی ندارید که زندگی او را از فرزندش بگیرد. او 17 سال دارد. این آخرین سال مدرسه اوست. شما به خانواده من صدمه زده اید. تو بچه ام را بردی ، “او گفت.

دیدگاهتان را بنویسید