بازیکنان شروع کننده نیکس دقایق بزرگی را در پیروزی پیش از فصل مقابل پیستونز ثبت کردند


چهارشنبه شب برای خودش معنی نداشت. نتیجه بر رکورد نیکس تأثیر نمی گذارد و در فصل آنها نقشی ایفا نمی کند.

با آرزوی موفقیت برای آن تیبودو او فکر می کرد این بازی فراتر از بازی در دقایق ابتدایی ، پرتاب خود به سمت داوران ، زنده ماندن و مرگ در هر بازی و دادن فرصتی برای دفاع آزاد به بازیکنان است.

او سپس گفت: “من به همه چیز اهمیت می دهم – هر کاری که ما انجام می دهیم.” “برای ما ، ما سازمانی هستیم که در حال ساخت است.” ما می خواهیم خود را تثبیت کنیم. دعوای ما هر روز ادامه دارد و من عاشق جنگیدن با پسرانمان هستم. “

مربی پرتلاش و سخت کوش نیکس مطمئناً به این روش عمل کرد. اگر ناظر تقویم نداشت ، نمی شد با تماشای مربی تیم میزبان ، دانست که بازی بسکتبال در اواسط اکتبر است. بازیکنان تیبودو با پیروی از او ، بازی خود را محکم کردند و دور پیستونز 108-100 جمع شدند تا تحت نظارت تیبودو در مسابقاتی که حساب نمی شوند به 3: 0 و 6: 1 پیشرفت کنند.

جولیوس رندل ، که 29 امتیاز کسب کرد ، در پیروزی 108-100 نیکس مقابل پیستونز به پل پرش شوت کرد.
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ

دریک رز گفت: “من نمی خواهم استراحت کنم ، من می خواهم بازی کنم.” “من می خواهم ریتم خود را بگیرم. فقط به توپ در دستانم عادت کنید.”

در دقایق پایانی ، جولیوس رندل مهاجم هالیوودی خود را پشت توپ آزاد شده انداخت. تیبو در چالش مربی برنده شد. این در مورد اکثر تیم ها در فصل آماده سازی صدق نمی کند ، زمانی که ترجیح می دهند ستاره های خود را استراحت دهند و تجربه بازی بازیکنان جوان خود را کسب کنند.

ظاهراً نیکس متفاوت با این بازی ها برخورد می کند ، هرچند تیبودو در روز چهارشنبه در حالی که از نقطه شروع کم والکر محافظت می کرد ، استراحت کرد. او دوباره در اواسط کوارتر چهارم بازی را آغاز کرد ، زمانی که آنها در بیشتر بازیهای سوم بازی کردند ، از جمله راندل ، که زانوها را به سمت چپ چهار چپ انداخت و در یک مرحله بازی پیچید. چهار نفر از پنج بازی اولیه او حداقل 31 دقیقه بازی کردند.

تاج گیبسون پس از زدن یک ضربه 3 امتیازی ، پیروزی در بازی قدرتمند نیکس را جشن می گیرد.
تاج گیبسون پس از یک بازی قدرتمند نیکس در هنگام زدن سه گل ، یک بازی برد را جشن می گیرد.
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ

راندل ، که در 33 دقیقه 29 امتیاز ، 11 ریباند و 5 پاس گل را به دست آورد ، گفت: “هر مسابقه برای واقعی است ، بنابراین موضوع آن است.” “در واقع ، من خوشحالم که ما مسابقه ای را انجام دادیم که در آن ضربات بدی داشتیم ، آنها در ریتم خوبی نبودند و ما باید آن را مشخص کنیم.” بنابراین این یک آزمایش ذهنی خوب برای آماده شدن برای فصل است. “

این بدان معنا نیست که چهارشنبه شب طبق برنامه پیش رفت. تیبودو در نیمه اول دفاع نیکس را دوست نداشت. بیشتر سه کوارتر اول بازی شد. سپس تیبودو در مورد تفاوت شدت از وقت اضافه تا فصل پایه تا پلی آف و اینکه هنوز تیمش تا کجا باید پیش برود صحبت کرد. او برای پیروزی نیاز به بازی برگشت داشت.

تیبودو گفت: “وقتی فکر می کنیم آماده ایم نمی توانیم گول بخوریم.” “صادق بودن با خود ، تماشای فیلم ، درک اینکه چرا ما برنده یا باختیم ، و تمرکز بر این پیشرفت هر روز مهم است.”

این همان رویکردی است که تیبودو سال گذشته ، زمانی که نیکس به طور شگفت انگیزی به عنوان چهارمین نفر در کنفرانس شرق به مرحله پلی آف صعود کرد ، در پیش گرفت. آنها عمدتا بر اساس تلاش و سرسختی ، با دفاع از خود در شب و تمرین مجدد حریف به آنجا می رسند. چیزی تغییر نکرده است. تیبودو بارها گفته است که امسال باید از صفر شروع شود ، زیرا موفقیت سال گذشته اتفاق نیفتاد و دقیقاً همان کار را می کند. بازیکنان او شروع به انتظار کردند.

“Thibs نژاد متفاوتی است ، مرد.” او بهترین ها را به او می دهد و ما هر شب بهترین ها را به او می دهیم. “رندل گفت. “Thibs قطعاً متفاوت است.” اما به همین دلیل است که ما در مورد فرهنگ و نحوه بازی هر شب خودمان هستیم. “

دیدگاهتان را بنویسید