بازیابی – پیوند گمشده برای عملکرد

پس از تماشای بازی‌های المپیک تابستانی، از مایکل فلپس که رویداد به رویداد به نظر می‌رسید می‌توانست در اوج بازی‌اش باشد، شگفت زده بودم. این یک شاهکار خارق العاده برای دیدار با هر طولی است. والدین بازیکنان فوتبال که معمولاً بازی پس از بازی را در طول مسابقات انجام می دهند، می دانند که این کار چقدر می تواند دشوار باشد. چیزی که ممکن است از آن آگاه باشید یا ندانید، تیمی از فیزیولوژیست های ورزشی است که بعد از هر رویداد با مایکل کار می کردند. پس از خنک شدن، در فواصل زمانی معین، یک قطره خون می‌داد، از نظر محتوای اسید لاکتیک آنالیز می‌کرد و یا خنک شدن را رها می‌کرد تا خسته نشود یا به شستشوی سیستم خود ادامه می‌داد. علم و عملکرد در هم تنیده شده اند. چقدر باحاله؟

اما، به عنوان والدین یک غیر المپیکی (هنوز) من این تجمل را ندارم که تیمی از دانشمندان با فرزندم کار کنند تا بهبودی مطلوب او را چه پس از رویدادها و چه پس از تمرین تعیین کنند. با این حال، متخصصان تناسب اندام، مربیان و مربیان به طور یکسان مشتاق تعیین کلیدهایی برای کمک به ورزشکاران خود هستند که پس از تمرینات، رویدادها، بازی ها و مسابقات خود بهبود یابند. در اینجا چند نکته وجود دارد که به ورزشکار شما کمک می کند تا در بهترین حالت خود باقی بماند:

1. هیدرات، کلمه جادویی در عملکرد انسان. پس از اتمام تمرین و تمرین، سیستم ما به H2O نیاز دارد تا اسید لاکتیک را از ماهیچه ها و سلول ها خارج کند. هر عملکردی در بدن به آب وابسته است. وقتی تمرین می کنیم یا مسابقه می دهیم، مقدار زیادی آب مصرف می کنیم، بنابراین بسیار مهم است که سیستم هایمان را دوباره پر کنیم.

2. سوخت، سوخت مناسب همچنین می تواند به بازیابی ATP در عضله کمک کند و تغذیه مناسب برای تمرین می تواند به ریکاوری کمک کند. برخی از انتخاب های خوب عبارتند از: سیب، آجیل، کره بادام زمینی، عسل و تخم مرغ. مراقب باشید که ورزشکار خسته شما یک میان وعده مملو از قند نخورد زیرا قند خونش پایین است و سعی می کنند به سرعت آن را بالا ببرند. این نتیجه معکوس خواهد داشت و یک محیط اسیدی نیز ایجاد می کند. بهتر است 1/2 ساعت بعد از تمرین غذا بخورید.

3. ماساژ عالی است، با این حال، لزوما عملی نیست. یک جانشین خوب فوم رولر است که می تواند به شکستن فاسیا در عضله و شستشوی ماهیچه ها کمک کند. شما می توانید یک فوم غلتک مناسب در Target تهیه کنید و آنها باید دستورالعمل ها و تمرین های ساده را با خود داشته باشند. با ماندن بیش از چند ثانیه در یک نقطه، از فوم غلتک زیاد استفاده نکنید. یک جایگزین “استیک” نامیده می شود که می تواند به روشی مشابه استفاده شود.

4. باقی مانده; مطمئن شوید ورزشکار شما به اندازه کافی در شب استراحت می کند. علاوه بر این، مربی شما باید دوره بندی را در طول فصل تمرین و مسابقات درک کند.

5. مکمل; من واقعاً معتقدم که مهم است که هر روز مکمل مصرف کنید، صرف نظر از اینکه ورزشکار هستید یا نه. با این حال، من احساس می کنم که ورزشکاران به یک مکمل غذایی ورزشی ویژه نیاز دارند. اما باید از آنچه به فرزندتان می دهید آگاه باشید، زیرا همه مکمل ها یکسان ساخته نمی شوند. مکمل مناسب می تواند به کاهش گرفتگی، درد و التهاب و زمان بهبودی کمک کند. علاوه بر این، مکمل غذایی ورزشی مناسب می تواند عملکرد و استقامت را افزایش دهد. برای مطالعه بیشتر در مورد ورزشکاران و مکمل ها و اینکه کدام یک را توصیه می کنم، روی لینک زیر کلیک کنید. http://www.libbyandkent.com

اگر سوالی دارید لطفاً به من ایمیل بزنید: [email protected]