“این یک شایعه بود”: لتیتیا جیمز در حین دفاع از گزارش کومو ، آب را برای صبحانه آزمایش می کند


لتیتیا جیمز ، دادستان کل ایالت نیویورک در اولین اظهارنظرهای خود و در گزارش 168 صفحه ای که در نهایت منجر به استعفای وی شد ، از تحقیقات دفتر خود در مورد ادعاهای آزار جنسی علیه اندرو کوئومو ، به طور کامل دفاع کرد. آزمون چیزی است که بسیاری از مردم شنیده اند آدرس اصلی برای ریاست جمهوری است.

او در گردهمایی A Better New York (ABNY) ، گروهی از بازرگانان شهری و رهبران مدنی ، گفت: “تا اینجا ، من راه طولانی را انتخاب کرده ام ، من تصمیم نگرفته ام که با جزئیات پاسخ دهم – اما امروز پایان می یابد.” ، که برای اولین رویداد شخصی خود در تقریبا دو سال گذشته در منهتن پایین ملاقات می کردند.

جیمز با صدایی عمدی و بدون وقفه سعی کرد به انتقادات مداوم طرفداران فرماندار سابق مبنی بر اینکه تحقیقات وی دارای انگیزه سیاسی است پاسخ دهد. او با اشاره به اینکه خود کوئومو ادعاهای مربوط به آزار و اذیت جنسی را برای تحقیق به دفتر وی ارجاع داده است ، شروع کرد. او سپس کار دفتر خود را با کار Cuomo که تحت نظارت دادستان کل ایالت است ، و در مورد فرماندار الیوت اسپیتزر تحقیق کرد مقایسه کرد.

در مقایسه ، او گفت که دفتر وی فقط 20 روز طول کشید تا از طریق مشاور خانگی در مورد اسپیتزر تحقیق کند. وی به استخدام بازرسان خارجی “به دلیل داشتن تجربه” و پنج ماه مصاحبه با 179 نفر و بررسی هزاران شواهد اشاره کرد.

تکرار می شود ، “آقای کوئومو سپس قصد وی از زمان انتشار این گزارش بود ، جایی که می خواست آن را مورد انتقاد قرار دهد.

“او هرگز خود را در مورد تأثیر رفتار خود بر وضعیت ما پاسخگو نداده است. بنابراین بیایید آنچه را که مهم است از دست ندهیم. ” “من نیستم. نه آقای کوئومو او بازمانده از جنایات خود است. ”

جیمز سپس دیدگاه خود را در مورد نحوه کار دولت اعلام کرد و اعلام کرد که وزارت بهداشت چگونه بر اساس زمان وقوع فاجعه تصمیمات سیاسی اتخاذ کرده است و مدیریت آژانس در مورد آمار تلفات خانه سالمندان ، یکی دیگر از مناطق آن است. دفتر مورد بررسی قرار گرفت

“هنگامی که زمان تصمیم گیری مرگ و زندگی در مورد بیماران مبتلا به COVID فرا می رسد ، زمان به اشتراک گذاری اطلاعات مربوط به مرگ و میر ناشی از COVID ، در مورد ایمنی آسیب پذیرترین افراد در خانه های سالمندان فرا می رسد ، این س isال این نیست.” این س alwaysال همیشه در لنز سیاسی ، آنچه برای برخی افراد خوب است و باعث شده است بسیاری از وزارت بهداشت را ترک کنند. “

جیمز گفت که باید به موسسات اجازه داده شود تا به طور مستقل فعالیت کنند ، که منجر به تجربه سیاسی آنها می شود در حالی که سیاست را در معادله رها می کند.

قابل ذکر است که این سازمان خواستار لغو کمیته اخلاق ایالتی ، کمیسیون مشترک اخلاق عمومی (JCOPE) شد ، یک نهاد ضعیف که به طور گسترده مورد انتقاد قرار گرفته و بی دندان و دارای انگیزه سیاسی تلقی می شود. در عوض او گفت که باید با “یک نهاد پاسخگویی مستقل” جایگزین شود.

“مقررات رفتاری دولتی ما JCOPE شکست خورده است. شاید به همین دلیل به آن J-joke گفته می شود. ” “شرم آور است.” در حال حاضر ، کمیسیون های بدنه توسط فرماندار و رهبران قانونگذار ایالت تعیین می شوند ، همان افرادی که تصور می شود افسران پلیس هستند.

هنگامی که مجری رویداد ، استیون روبینشتاین ، رئیس ABNY ، از او پرسید که آیا قصد دارد نامزد ریاست جمهوری شود ، جیمز نقش اصلی را بازی کرد: “من روی کارم تمرکز می کنم ، سرم را پایین نگه می دارم ، به عنوان دادستان کل به شما خدمت می کنم و من برای ترک شما اکنون به آن کار ادامه می دهید. ”

با این کار ، جیمز بدون هیچ گونه س furtherال دیگری رفت.

این سخنرانی جذاب با استقبال شدید سالن رقص ماریوت در خیابان وست روبرو شد و بسیاری از حاضران آن را به عنوان یک آزمایش روشن از ریاست جمهوری آینده توصیف کردند.

“من فکر می کنم این یک سخنرانی حذفی بود که این مخاطبان را آموزش داد [a run for] جورج آرتز ، یک مبارز طولانی مدت و مشاور ارتباطات گفت. وی افزود: “همه کسانی که در اتاق این را می شنوند می دانند که او برای فرمانداری نامزد شده است.”

اگر او تصمیم به نامزدی بگیرد ، او گفت که جیمز برای هر کسی که بخواهد او را شکست دهد کاندیدای سختی خواهد بود ، در حالی که اذعان داشت که کتی هوچول ، رئیس مزیت فعلی این موقعیت است. او گفت: “اما تیش رفتار خوبی دارد ، منطقه را می شناسد و به پایگاه آن بسیار علاقه دارد.”

حتی کسانی که هنوز از منصبی که او در آن قرار دارد مطمئن نیستند ، اعلام کرده اند که از نامزدی وی خوشحال هستند ، به ویژه زنان منتخب در اتاق.

عضو شورای شهر کارلینا می گوید: “من فکر می کردم این کار برای بسیاری از دفاتر دولتی تأثیرگذار است و من فکر می کردم که او بسیار خوش بین است و آمادگی زیادی دارد تا به این جامعه اطلاع دهد که او برای حمایت از آن چه خواهد کرد.”

مذاکرات برای ریاست جمهوری در حال افزایش است. آدرس جیمز یک روز پس از آن مطرح شد که جومان ویلیامز ، دادستان کل ایالات متحده ، برنامه های شخصی خود را برای راه اندازی یک کمیته تحقیق برای ریاست جمهوری اعلام کرد. شهردار بیل دی بلازیو ، که در پایان سال به قدرت می رسد ، نامزدی برای فرمانداری ایالت را نیز رد کرده است.

دو بلاسیو در گزارش روزانه خود در روز چهارشنبه گفت: “من می خواهم خدمت کنم و روش صحیح خدمت و زمان مناسب خدمت را خواهم دانست.”

این اولین صبحانه ABNY در 21 ماه بود که در هتل ماریوت در چند قدمی Ground Zero برگزار شد. آخرین سخنران که با این گروه صحبت کرد رئیس بروکلین بروک و نامزد شهردار دموکرات اریک آدامز بود.

این مقاله در مورد جیمز از بین نرفت ، زیرا از ظاهر شهردار بعدی به عنوان راهی برای تمسخر مخاطبان در مورد مراحل بعدی خود استفاده کرد.

“اریک آدامز آخرین نفر در اینجا بود و اکنون او مردی به نام دموکرات است. و من اینجا هستم ، لتیتیا جیمز ، و بنابراین ، چه کسی می داند ، “او با خنده گفت. “در این باره چیزی نخوانید.”

دیدگاهتان را بنویسید