ایرلند شمالی از نقص COVID-19 رنج می بردیکی از کارشناسان می گوید ممکن است به نظر برسد که فاجعه COVID-19 داستان های زیادی را فاش کرده است ، اما سیرک های ایرلند شمالی واقعاً با کمبود اجرا مواجه هستند که چیز خنده داری نیست.

دیوید دافی ، مالک سیرک دافی در ایرلند شمالی ، به بی بی سی گفت که تجارت او به شدت نیاز به رقص دارد زیرا بسیاری از بازیگران بازگشتی او در اوایل بهار به کشورهای خود بازگشتند.

سیرک دافی به دلیل قفل شدن بیش از 500 روز تعطیل بود. با بازگشایی سایر کشورهای همسایه در ماه های اخیر ، بسیاری از این باشگاه ها به محل کار دیگری بازگشته اند در حالی که دافی در تلاش است تیم جدیدی را سازماندهی کند به این امید که کشور بازگشایی شود.

حالا او از نیروهای جدید محلی می خواهد که کفش های بزرگ قرمز را امتحان کنند.

از آنجا که همه سیرک های اروپایی و انگلیسی در شش ماه گذشته کار و کار می کردند ، تعداد زیادی از هنرمندان اتحادیه اروپا به کار خود بازگشته اند و تا هفته گذشته ما حتی نمی توانستیم ویزایی نیز دریافت نکنیم – هنر و سرگرمی اتحادیه اروپا ، دافی به بی بی سی گفت

به همین دلیل است که ما در تلاش هستیم تا با هر یک از افراد در خانه خود که احساس می کنند می توانند از عهده آن برآیند ، استفاده کنیم. “

دافی گفت که کارکنان تازه استخدام شده او باید “سازگار” باشند و سریع راه بروند و در مورد اهمیت آنها برای صدها نفر تصمیم بگیرند.

او می گوید: “وقتی وارد حلقه دایره ای می شوید و 700 تا 800 نفر شما را تماشا می کنند ، مهم نیست که چه حالتی دارید ، باید حلقه دایره ای را روشن کنید.”

“دلقک در واقع می تواند تنها ترین مکان باشد زیرا شما آنجا هستید و باید بتوانید مخاطبان خود را بخوانید. در عرض چند دقیقه باید بتوانید با آنها تماس بگیرید و با آنها ارتباط برقرار کرده و به آنها غذا بدهید.”

دیدگاهتان را بنویسید