ایجاد ایالات متحده


گروهی در حال انجام تای چی در باغ هستند

فعالیت بدنی منظم یکی از مهمترین کارهایی است که افراد می توانند برای حفظ سلامت خود انجام دهند. ورزش می تواند به افراد کمک کند بلافاصله بعد از هر جلسه فعالیت احساس بهتری داشته باشند و فعالیت بدنی منظم می تواند خطر بسیاری از بیماری های مزمن و مرگ زودرس را کاهش دهد.

اگرچه فواید فعالیت بدنی به خوبی شناخته شده است ، اما بسیاری از افراد به میزان توصیه شده فعالیت بدنی انجام نمی دهند. افراد کم درآمد در مقایسه با افراد پردرآمد ، سیاه پوستان یا اسپانیایی ها در مقایسه با سفیدپوستان غیر اسپانیایی و افرادی که در مناطق روستایی زندگی می کنند فعالیت بدنی کمتری دارند. ما می دانیم که نابرابری های سیستمیک در فرصت های فعال بودن و کمک به این تنوع وجود دارد.به

در پاسخ به سطح پایین فعالیت بدنی در ایالات متحده و مزایای فیزیکی فراوان آن ، در ژانویه 2020 ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها راه اندازی شد. ملتی فعال و سالم، یک تلاش سراسری با هدف کمک به فعال شدن 27 میلیون آمریکایی تا سال 2027. این ابتکار از دسترسی مساوی و فراگیر به فرصت های فعالیت بدنی برای همه افراد بدون در نظر گرفتن سن ، نژاد ، تحصیلات ، وضعیت اجتماعی-اقتصادی ، سطح معلولیت ، گرایش جنسی یا جغرافیایی حمایت می کند. محل.

چگونه سطح فعالیت بدنی خود را در ایالات متحده افزایش دهیم؟

پست را با هفت تیر که از چپ و راست عبور می کنند امضا کنیدبرای افراد فعال ، یک ملت سالم یک رویکرد جامع مبتنی بر شواهد برای بهبود فعالیت بدنی با ارتقاء سطح محلی ، قبیله ای ، منطقه ای و ملی ارائه می دهد استراتژی های کار با همکاری سایر سازمانهای فدرال و سازمانهای ملی (تصویر را ببینید). برای هر فرد فعال ، استراتژی Nation Healthy می تواند طوری طراحی شود که از دسترسی عادلانه و فراگیر به فرصت های فعالیت بدنی پشتیبانی کند. جوامع می توانند استراتژی هایی را برای افزایش فعالیت بدنی متناسب با موقعیت محلی خود ، از جمله نیازها و ترجیحات اعضای جامعه و دارایی های جامعه انتخاب کنند.

چگونه درگیر شوم؟

همه در افزایش فعالیت بدنی نقش دارند – افراد ، سازمانها و رهبران جامعه. وقتی به یک ملت فعال و سالم ملحق می شوید ، شما و / یا سازمان شما بخشی از ابتکار سراسری می شوید و می توانید به افزایش فعالیت بدنی در ایالات متحده ، کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی ، ایجاد محله های پایدار ، حمایت از منابع مالی محلی ، رسیدگی به نابرابری سلامت و بهبود کمک کنید. سلامت افراد ، خانواده ها و جوامع

عضویت آسان است! از افراد فعال ، ملت سالم دیدن کنید به صفحه بپیوندید و روی قسمت مناسب کلیک کنید: نفوذهای فردی ، سازمانها یا قهرمانان جامعه. آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا طرفدار شوید. چندین مزیت دارد از جمله:

  • دسترسی به منابع و اطلاعات از طریق خبرنامه Active Monthly، Healthy National.
  • دسترسی به آرم های وب سایت ، پیام های رسانه های اجتماعی و سایر منابع برای کمک به انتشار اطلاعات مربوط به کار شما و حمایت از ابتکار.
  • اتصال به شبکه ای از افراد ، سازمان ها و لیگ های حامی افراد فعال ، یک ملت سالم در سطح ملی ، قبیله ای ، منطقه ای و محلی.

چه می توانم بکنم؟

طرفداران برای حمایت از یک ملت فعال و سالم اقدام کرده اند و شما نیز می توانید! در اینجا چند نمونه از کارهایی که طرفداران دیگر انجام داده اند و راه هایی که می توانید با آنها مشارکت کنید ، ذکر شده است:

  • افراد تأثیرگذار ، سازمانها و لیگها آن را با استفاده از #ActivePepole در رسانه های اجتماعی ارسال کرده اند. درباره راه هایی که می توانید بیشتر بدانید انتشار دادنبه
  • این انجمن ایالات Maricopa اولین اعلامیه افراد فعال ، اعلامیه ملی سالم را تصویب کرد ، که نشان دهنده تعهد خود به حمل و نقل فعال و افزایش فعالیت بدنی در جامعه آنها بود. می توانید فایل را بارگیری کنید قالب نویز و با یک مقام منتخب کار کنید تا یکی را به جامعه خود تحویل دهید!
  • بخش تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی در CDC در حال حاضر 61 گیرنده منطقه ای و اجتماعی را برای ایجاد کمک هزینه می کند. مسیرهای مناسب برای رفت و آمد روزانه، بر اساس یک استراتژی مبتنی بر شواهد برای افزایش فعالیت بدنی توصیه شده توسط تیم فعالیت حفاظت اجتماعی آمریکا. پروژه ها از جامعه ای به جامعه دیگر متفاوت است و ممکن است شامل اتصال جاده هایی مانند جاده ها ، بزرگراه ها ، مسیرهای دوچرخه سواری و حمل و نقل عمومی به مقاصدی مانند مسکن ، مراقبت های اولیه و آموزش ، مدارس ، محل کار ، پارک ها یا مراکز تفریحی باشد. ببینید آیا وجود دارد با بودجه جامعه جایی که شما زندگی می کنید و درگیر می شوید!
  • شبکه تحقیق و ارزیابی عملکرد تحقیقاتی (PAPREN) یک شبکه با بودجه CDC است که شرکای مختلفی را گرد هم می آورد تا محیط هایی را برای ترویج فعالیت بدنی ایجاد کند. PAPREN یک شریک تحقیقاتی کلیدی برای ابتکار افراد فعال CDC ، ملت سالم است که همکاری در همه بخش ها را تسهیل می کند و شواهد و ابزارهایی را ارائه می دهد که دولت ها و جوامع می توانند برای اجرای مکانیسم های سیاست برای ارتقاء فعالیت بدنی استفاده کنند. درباره PAPREN بیشتر بدانید at-jaleec یا بازدید کنید صفحه PAPREN برای پیوستن به این شبکه از محققان ، برنامه ریزان ، مهندسان ، سیاست گذاران ، مدیران سبز ، متخصصان بهداشت ، فیزیوتراپیست ها و متخصصان تناسب اندام و دیگران.

چگونه می توان از راهنمای تمرین ایالات متحده در مشارکت با یک ملت فعال و سالم استفاده کرد؟

ابزارهایی مانند American Fitness Index ارائه اطلاعاتی که تصمیم گیران و شرکا می توانند هنگام برنامه ریزی برای بهبود فعالیت بدنی در جوامع خود استفاده کنندبه جوامع می توانند داده ها را تجزیه و تحلیل کرده و به اشتراک بگذارند فرایند مشارکت اجتماعی برابر را طی کنند تا مشخص شود که تلاش خود را در کجا متمرکز می کنند. وقتی آنها محل کار خود را بفهمند و تشخیص دهند ، جوامع می توانند از کشور فعال و سالم استفاده کنند استراتژی های کار تمرکز بر اقداماتی که می خواهند برای افزایش شیوه زندگی فعال خود انجام دهند.

منابع

  • Fulton JE ، Buchner DM ، Carlson SA و همکاران CDC افراد فعال ، ملت سالمSM: ایجاد یک آمریکا فعال ، با هم مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2018؛ 15 (7): 469-473. doi: 10.1123 / jpah.2018-0249
  • Schmid TL ، Fulton JE ، McMahon JM ، Devlin HM ، Rose KM ، Petersen R. ارائه استراتژی های فعالیت بدنی کاربردی: افراد فعال ، ملت سالمSMبه مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2021 ؛ 18 (4): 352-356. doi: 10.1123 / jpah.2020-0656

سلب مسئولیت: نتایج و نتایج این گزارش از نویسندگان است و نباید نشان دهنده موقعیت رسمی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها باشد.

نویسندگان:

کن رز، MPA ، رئیس شعبه ، فعالیت بدنی و سلامت ، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

امیلی اوسری ، دکترای تخصصی ، اپیدمیولوژیست، فعالیت بدنی و گروه بهداشت، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری؛ LCDR ، خدمات بهداشت عمومی آمریکا

کیتلین گراف ، MSW ، MPH ، هماهنگ کننده برنامه ، مشاوره McKing/فعالیت بدنی و گروه بهداشت، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

فیس بوک: CDCEatWellBeActive

توییتر: CDC_DNPAO

#افراد فعالدیدگاهتان را بنویسید