اکثر زنان بازداشت شده از جزیره رایکرز منتقل می شوند


بیش از 200 نفر که در حال حاضر در یک مرکز شناخته شده برای زنان در جزیره ریکرز نگهداری می شوند ، به زندان های ایالت وستچستر منتقل می شوند ، این تلاش اخیر برای کاهش جمعیت زندان های آسیب دیده از بحران است.

فرماندار کتی هوچول و شهردار بیل دی بلاسیو روز چهارشنبه از توافق مشترک بین ایالت و شهر برای انتقال “تقریباً تمام افرادی که با منشاء زن و موقت” از جزیره به هفته آینده منتقل می شوند ، خبر دادند.

در مجموع 230 زندانی که در مرکز رز M. سینگر در جزیره ریکرز بازداشت شده اند به مرکز اصلاحات بدفورد هیلز و مرکز اصلاحی تاکونیک ، در 40 مایلی شمال شهر نیویورک منتقل می شوند.

به گفته هوچول ، این حرکت موقتی خواهد بود و “به کاهش نگرانی کارکنان ، کاهش ظرفیت و افزایش امنیت چند صد بازداشتی” کمک می کند. مشخص نیست که آیا مرکز خواننده رز M. باز می شود یا خیر.

زندانیان در زندان های زنان مدت هاست که شرایط کثیف ، کمبود منابع پزشکی و سوءاستفاده همه جانبه توسط نگهبانان را گزارش کرده اند. در سال 2017 ، شهر اختلاف دو میلیون و 200 هزار دلاری دو زن را که به گفته آنها در زندان معروف به روزی مورد تجاوز و سوء استفاده ماموران اصلاح طلب قرار گرفته بود ، حل کرد.

انجمن عدالت زنان که برای بسته شدن زندان زنان مبارزه می کرد ، از این تصمیم استقبال کرد و از شهر خواست تا آزادی زنان بازداشت شده را تسریع کند ، زیرا می توانند جایگزین حبس شوند.

شارون وایت هریگان ، مدیرعامل این گروه می گوید: “این محل ضربه های باورنکردنی برای مادران ، دختران و خواهران ما بوده است که اکثر آنها خود قربانی سوء استفاده هستند.” “شفا امروز آغاز می شود.”

این زندان ، که در سال 1988 افتتاح شد ، دارای یک مهد کودک 25 تختخوابی است و اخیراً یک مرکز تخصصی برای زنان ترنسکسوال نیز اضافه شده است. در سال 2019 ، لایلین پولانکو ، زن 27 ساله تراجنسیتی که با قید وثیقه 500 دلاری به دلیل تن فروشی و نگهداری مواد مخدر ، در سلول انفرادی در یک منطقه مسکونی مرده بود. این شهر مبلغ 5.9 میلیون دلار به خانواده پولانکا پرداخت کرد.

به گفته هوچول ، افرادی که در حال حاضر تحت درمان جایگزینی هورمون در Rikers قرار دارند ، در مراکز درمانی وستچستر به درمان دسترسی خواهند داشت.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی ، وزارت تعمیرات دو بار در روز برای اعضای خانواده و زندانیان نزدیک با امکان سوار شدن به اتوبوس در هر محله به جز استاتن آیلند ، به این مرکز خدمات حمل و نقل را ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید