اولین پیروزی اعتماد جت ها را در دفاع آنها تقویت می کند


خط حمله جت ها روز یکشنبه بیدار شد ، اما دفاع واحدی بود که 27-24 برد اضافی خود را بر روی تایتان ها زنده کرد.

جت ها رایان تاننهیل ، مهاجم مرکزی تیتان را شکست دادند و هفت بار او را تعقیب کردند و بازی را بیشتر از 27 یارد ترک نکردند. هنگامی که حمله از قبل اغراق آمیز بود ، دفاع سه تیتان در زمین داشت. او سپس بازی را با یک استراحت اضافی به پایان رساند.

زاک ویلسون ، مدافع وسط در مورد عملکرد دفاعی خود گفت: “عالی”. آنها ما را در موقعیت پیروزی قرار دادند. ما این را در دو هفته گذشته مشاهده کرده ایم. بازی هرگز تمام نمی شود. این مردان همیشه تا انتها می جنگند. آنها هزینه هر چیزی را که دارند می پردازند. خوب است که یک دفاع آماده باشد تا هرچه دارند بپردازند. تاباباره [Robert] صلاح به وضوح تمام گاز را بدون وقفه فشار می دهد [mentality]به واقعاً خوشحالم که می بینم آن بچه ها در لحظات بزرگ بسیار بزرگ ظاهر می شوند. ”

یک لیست طولانی از بازیکنان دفاعی وجود داشت که یکشنبه توقف بزرگی داشتند. سی جی موزلی (13 تکل ، 1 گونی) ، کوینسی ویلیامز (12 تکل ، 1 گونی) ، کوئینن ویلیامز (7 تکل ، 2 گونی) و برایس هال (0.5 کیسه ، 3 پاس دفاع) هدایت شدند. Javelin Guidry کارهای زیادی برای Derrick Henry در وقت اضافی انجام داده است. برایس هاف 1.5 کیسه داشت. این یک تلاش همه تیمی از خط دفاع بود.

سی جی موزلی رایان تاننهیل را اخراج می کند
AP

صلاح گفت: “دفاع در تمام فصل فوق العاده بود.” “آمار نسبت به آنچه در هر سه سطح قادر به انجام آن هستند عدالت نمی کند. خط D امروز عالی بود. ریباند امروز عالی بود. DB های جوان پس از بازی و همه مشکلات بازی می کنند. “

ایرویز به طور خاص به رتبه سوم سقوط کرد و تایتان ها را 5 از 19 (26.3 درصد) نگه داشت.

صلاح می گوید: “او قصد دارد یک سوم پایین بیاید و از زمین خارج شود ، در نقش مردان بازی کند و تمام تلاش خود را برای بدبخت شدن زندگی تنهیل انجام دهد.”


WR Jamison Crowder اولین بازی خود را در این فصل انجام داد و تأثیر زیادی داشت. او هفت بار و 61 یارد و تاچ داون داشت. او در سه ساعت اضافی 11 یارد داشت تا جت ها را قبل از شروع گل به 10 برساند.

“تو دیدی. صلاح گفت ، این یک روکش ایمنی است. “این سومین تغییر بزرگ در نقطه ضعف زمان اضافی که فکر می کردم در نهایت این موفقیت را به ما می دهد. او قابل اعتماد است. وقتی یکی از این پتو های ایمنی را دارید و می دانید که به جایی می رود که قرار است برود ، این افراد گران هستند. ”


CB Brandin Echols با ضربه مغزی بازی را ترک کرد. … WR Denzel Mims برای اولین بار از هفته 1 فعال بود اما هدف قرار نگرفت.

دیدگاهتان را بنویسید