انیمیشن «سلام ابراهیم» تبدیل به فیلم شد.


انیمیشن سینمایی «سلام ابراهیم» که به زندگی شهید ابراهیم هادی ملقب به علمدار کمیل می پردازد در مرکز پویانمایی صبا در حال تولید است.

رجانیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، نسخه سینمایی انیمیشن سلام بر ابراهیم با کیفیت 4K در مرکز پویانمایی صبا تهیه شده است.این انیمیشن درباره شهید ابراهیم هادی ملقب به علمدار کمیل و بازگویی رشادت هاست. و توان نظامی امام (ره) محمدرحیم لیوانی رئیس مرکز پویانمایی صبا با تاکید بر تاکید مقام معظم رهبری بر خلق انیمیشن هایی از شخصیت ملی و میهن پرستی مانند ادامه گفت: درباره شهید هادی و به یاری خداوند و تلاش است. از دست اندرکاران آثار ارزشمند و فاخری خلق کرده است

رئیس مرکز پویانمایی صبا درباره این انیمیشن گفت: شهید ابراهیم هادی می تواند الگویی برای جوانان و نوجوانان باشد. و بخشی از رشادت های سلحشور مدافع حرم را بیان کنید ناگفته ای از زندگی این شهید وجود دارد که در یک قاب به نمایش درآمده و انیمیشن شده است. «سلام بر ابراهیم» رنگ و بوی قدیمی دارد لیوانی درباره زمان پخش این برنامه نیز گفت: پس از انتشار نسخه سینمایی، فصل اول سریال 100 قسمتی شبکه سیما نیز روی آنتن می رود.اسدالله دیانتی تهیه کننده انیمیشن نیز درباره این سریال گفت: این انیمیشن در 4 قسمت تا نوجوانی ساخته شده است. جوانان به انقلاب و تغییر شخصیتی که برای شهید ابراهیم رخ داد، اتفاقات انقلابی که برای او در جبهه غرب رخ داد و در نهایت از پایان فصل سوم تا پایان فصل گذشته، ضلع جنوبی و وقایع کانال. می گوید چه اتفاقی افتاده است اسماعیل یوسفی کارگردان انیمیشن «سلام ابراهیم» درباره این اتفاق گفت: کل این پروژه به صورت محلی تولید شده و با کیفیت 4K پخش خواهد شد.

این انیمیشن سه بعدی در 100 قسمت پخش خواهد شد و اولین فیلم بلند انیمیشن 4K در قلب این مجموعه ساخته شده است. انتشار کتاب «سلام بر ابراهیم» با استقبال علاقمندان به کتاب مواجه شد. شهید ابراهیم هادی ملقب به علمدار کمیل در اول اردیبهشت 1362 در میدان خراسان تهران به دنیا آمد. عضویت در کمیته جوانان وحدت اسلامی پیگیری و تربیت مرشدانی چون الله محمد تقی جعفری در رشد شخصیت ابراهیم بسیار مؤثر بود. و در جریان پیروزی انقلاب شجاعت زیادی از خود نشان داد.