انصاری فرد: مطبوعات بین المللی حرف های ما را آن طور که می خواهند می نویسند/ جهانبخش: ما از بچگی عاشق پیراهن تیم ملی هستیم/ ملی پوشان به رقابت توجه کنند.


گروه ورزشی رویال نیوز: این در حالی بود که رسانه های فارسی زبان بیگانه به دلیل حذف تیم ملی از جام جهانی و آزار خبرنگاران انگلیسی در نشست های خبری مورد حمله قرار گرفتند. بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با قدرت در این مسابقات شرکت کردند. آنها در قطر به سر می برند و خود را برای حضور در مرحله گروهی این تورنمنت با تمرکز روی تمرینات روزانه و خارج از زمین آماده می کنند.

گزارش کردن راچا نیوز; کریم انصاری فرد، فوتبالیست ایرانی ظهر امروز (جمعه) در نشست خبری ویژه جام جهانی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. به سوالات خبرنگاران رسانه های مختلف پاسخ داد

کریم انصاری فرد، فوتبالیست ایرانی در این جلسه گفت که در جام جهانی 2022 قطر بازی سختی خواهیم داشت تا بهترین عملکرد خود را در این کشور ثبت کنیم. ما به دنبال تاریخ سازی در جام جهانی هستیم. همه بازیکنان و کادر فنی قول دادند که روی فوتبال تمرکز کنند.

انصاری فرد در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا مبنی بر تاثیر تجربه سومین حضور متوالی خود در جام جهانی برای کمک به ایران، افزود: برای سومین بار متوالی. افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران را دارم. تیم فوتبال در جام جهانی” من همیشه به تعهدم پایبند هستم و تمام تلاشم را در زمین انجام می دهم من تجربه زیادی از بازی مقابل تیم های بزرگ دارم. و سعی می کنم این تجربیات را به جوانان بدهم. تلاش می کنیم تا آخرین ثانیه بازی سوم ادامه دهیم.

در این جلسه یک روزنامه نگار انگلیسی این سوال را از انصاری تکرار کرد. فرد با این مطلب: آیا در اتفاقاتی که در کشورتان می افتد با ایرانی ها همدردی می کنید؟ یک ملی پوش ایرانی به خبرنگاران گفت: ما یک تیم واقعی هستیم. و به همین دلیل است که ما از یکدیگر محافظت می کنیم. این سوال دیروز هم مطرح شد. ما مشکلی نداریم که هر روز از شما سوال بپرسیم. و ما به این سوال احترام می گذاریم. وظیفه من بازی کردن است. وظیفه شما پرسیدن سوال است. اما همه ما در کارمان باید کارمان را درست انجام دهیم، من از علیرضا جهانبخش دفاع کردم چون همین سوال را از او پرسیدند و نمی دانم شما بودید یا شخص دیگری. پاسخ‌هایی که ما می‌دهیم، آن‌هایی نیستند که بعداً بنویسید و تحلیل کنید.

وی ادامه داد: امروز آمدم جواب همه را بدهم. اما چون دیروز آنچه اکنون می گویم جور دیگری نوشته خواهد شد. من برای کشور دیگری زندگی نمی کنم از جوانی آرزو داشتم فوتبالیست شوم. درست مثل اسطوره های فوتبال کشورم. رویای من حضور در جام جهانی است. من الان در جام جهانی هستم. و من می خواهم ایرانی ها را خوشحال کنم. قول می دهم همه تلاش کنیم تا ایرانی ها را خوشحال کنیم. در جام جهانی قطر درست مثل سایر دوره های جام جهانی. همه بازیکنان تا آخرین لحظه برای مردم و کشور خود سخت کار خواهند کرد.

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره حضور کارلوس کی روش به عنوان کاپیتان تیم ملی: حرف زدن و تعریف و تمجید از تاریخ کی روش خنده دار است چرا که او مربی معروفی در جهان و آسیاست. و همه در مورد او می دانند نتایج و سوابق و بدون نیاز به تعریف. زمانی که چند سال پیش سرمربی تیم ملی بود. ما همیشه تیم واقعی هستیم. و تا آخرین لحظه برای تعالی و شادی مردم تلاش می کنیم. با این اوصاف همه ما منتظر شروع جام جهانی هستیم تا بهترین نتایج را برای کشورمان رقم بزنیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر حضور هواداران زن در ورزشگاه ها و حمایت از تیم ملی گفت: این برای خودم، تیمم، مردم و کشورم جای افتخار است. جام جهانی تورنمنتی است که همه در جهان از این مسابقات لذت ببرند. و هیچ تفاوتی بین زن و مرد وجود نداشت. با تمام احترامی که برای همه فوتبالدوستان دنیا قائلم. باید بگویم ایران بهترین هواداران فوتبال دنیا را دارد. و تیم های ملی و باشگاه های ایران از طرف هواداران خود نقاط قوتی دارند.

بیرانوند: آمدیم مردم را خوشحال کنیم. ما به همه چیز متعهد هستیم

علیرضا بیرانوند روز گذشته در نشست خبری ویژه جام جهانی در نشست خبری گفت: ما آمده ایم و روی بزرگترین رویداد فوتبال دنیا تمرکز کرده ایم تا موفق باشیم.

وی افزود: حضور در جام جهانی آرزوی همه است. خوشحال کردن گل شخصی است و ما اینجا هستیم تا مردم را خوشحال کنیم. ما همه چیز را نگه می داریم تا بتوانیم اولین بار صعود کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که برخی از بازیکنان ایران از اعتراضات پس از گل ناراضی هستند؟ و در جام جهانی چه خواهید کرد؟بیرانوند گفت: در جام جهانی روی بازی خودمان تمرکز خواهیم کرد. این بزرگترین تورنمنت فوتبال جهان است، ما آن را برای این قرار دادیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم، همه آرزوی بازی در جام جهانی را دارند، خوشحالی بازیکنان و اینکه بعد از گلزنی چه باید کرد شخصی است.

دروازه بان تیم ملی فوتبال تاکید کرد: اینجا هستیم تا ایرانی ها را خوشحال کنیم و بتوانیم برای اولین بار از گروه صعود کنیم.

جهانبخش: می خواهیم سربلند باشیم/از کودکی پیراهن تیم ملی را دوست داریم.

روز گذشته علیرضا جهانبخش در پاسخ به سوال شیطنت آمیز یکی از خبرنگاران مبنی بر ناراضی بودن بازیکنان ایران پس از گلزنی گفت: فکر می کردم گزارشگر رسانه های انگلیسی هستید و اگر هم تیمی نبودیم این سوال را نمی کردید. سوال. این

کاپیتان ایران گفت: از کودکی عاشق پیراهن تیم ملی بودیم و هنوز هم هستیم.هدف و تمرکز ما تیم ملی است.

جهانبخش تصریح کرد: شادی گلزنی بسیار شخصی است و تمام تمرکز ما این است که بهترین عملکردمان را در بازی اول نشان دهیم.

وی ادامه داد: حضور تیم ملی ایران در جام جهانی افتخار بزرگی است. و تمام تلاش خود را برای رسیدن به آن انجام می دهیم. فصل گذشته در شرایط بسیار خوبی قرار داشتیم. و در این فصل همه ما آماده ایم تا یک بازی خوب داشته باشیم.

در پاسخ به این سوال که در لیگ برتر انگلیس بازی کرده اید. و بازی با این تیم را چطور می بینید؟او گفت: تجربه زیادی از بازی در لیگ برتر انگلیس کسب کرده ام. از نظر ذهنیتی که در فوتبال انگلیس وجود دارد و بازیکنانی که در سطح ملی در انگلیس با آنها بازی می کنم. من با سطح فوتبال آنها خیلی آشنا شدم.

وی افزود: پیشرفت فوتبال آسیا در این سال ها بسیار خوب بوده است. بازیکنان آسیایی شاغل در اروپا به تیم های ملی خود کمک می کنند و بالعکس فکر می کنم ایده داشتن یک تیم آسیایی انگیزه دهنده است. و برای ما هم همینطور است. انگیزه ما افزایش می یابد و فشار بیشتری به ما وارد می کند. و امیدوارم خدا این بار وارد دور دوم شود. امیدوارم تیم آسیایی به دور دوم صعود کند. این به فوتبال آسیا برای بازیکنانی که در اروپا بازی می کنند کمک زیادی می کند.

پایان پیام/