انرژی سلولی خود را با لوازم جانبی Coq10 حفظ کنید


انرژی سلولی چیست؟

انرژی سلولی به اندازه خود زندگی قدیمی است ، اگرچه به نظر می رسد یک اصطلاح مدرن است. این پایه و اساس سلامت خوب است. هنگامی که سطح بهینه ای از انرژی سلولی را دارید ، فرایند فکر شما احساس حمایت می کند. این به این دلیل است که سلول های ما مسئول همه کارهایی هستند که بدن ما در سطح فیزیکی نسبتاً اولیه انجام می دهد. قدرت زیاد ، وضوح شناختی ، کنترل وزن و عملکرد بدنی نتیجه سلولهای سالم است. انرژی غنی سلولی همچنین روند پیری ناشی از آسیب سلولی را جبران می کند. دستیابی به انرژی سلولی عالی می تواند باعث پیری سالم شود.

شما میلیاردها سلول در بدن خود دارید. تعداد زیادی نیروگاه کوچک در هر سلول به نام “میتوکندری” وجود دارد. میتوکندری هوایی که تنفس می کنیم و غذایی که می خوریم را به “ATP” بازیافت می کند. ATP نوع خاصی از انرژی است که به سلول های شما نیرو می دهد و بالعکس. از راه رفتن تا صحبت کردن ، فکر کردن و پلک زدن ، تقریباً از ATP برای هر کاری که انجام می دهید استفاده می کنید. میتوکندری سالم مقادیر زیادی ATP تولید می کند. این به نوبه خود مقدار زیادی انرژی را فراهم می کند که سلول های ما را سالم نگه می دارد.

هنگامی که سلول های شما حاوی اجزای مناسب هستند ، می توانند بیش از اندازه کافی انرژی برای وظایف و عملکردهای خود تولید کنند. اگر سلولهای سالم و حیاتی به اندازه کافی در ATP ذخیره شوند ، می توانند بازسازی سلولهای سالم را تقویت کنند. بنابراین قبل از تقسیم سلول های شما ، می توانند DNA خود را ترمیم کنند. این فرایند تضمین می کند که نسل بعدی سلول ها به طور مشابه سالم و سرشار از انرژی خواهند بود.

چگونه می توان انرژی سلولی را حفظ کرد

شما می توانید سطح استرس اکسیداتیو را با رژیم متعادل ، ورزش منظم و اجتناب از سموم و استرس های محیطی کاهش دهید. همه موارد فوق می تواند در این زمینه کمک کننده باشد ، اما علم ترفند دیگری در آستین خود دارد.

در آمدن USINA’s COQUINONE 100

USANA CoQuinone 100 یک نوع مکمل coq10 است که حاوی کوآنزیم Q10 و آلفا لیپوئیک اسید است. این مخلوط نسبت به coq10 به تنهایی از طریق مکمل یا رژیم غذایی مثرتر است. آلفا لیپوئیک اسید ، همچنین اسید تیوکتیک نامیده می شود ، یک آنتی اکسیدان است که به عنوان یک ویتامین عمل می کند. اهمیت منحصر به فرد اسید آلفا لیپوئیک در توانایی آن در حمایت از بازسازی بسیاری از آنتی اکسیدان ها (ویتامین E ، ویتامین C و کوآنزیم Q10) به حالت فعال است. همچنین از تولید آنتی اکسیدان های طبیعی – گلوتاتیون پشتیبانی می کند.

مزایای USANAHO COQUINONE 100

  • حمایت از سلامت پوست: مکمل coq10 از USANA مخلوط کاملی از آنتی اکسیدان های قوی است. از استرس اکسیداتیو ناشی از رادیکال های آزاد جلوگیری می کند. حفظ یکپارچگی و عملکرد سلولی نیز می تواند باعث سلامت پوست شود.
  • تقویت کننده انرژی داخلی: در صورت کاهش تولید یا مقدار کمی کوآنزیم Q10 و اسید آلفا لیپوئیک در رژیم غذایی ، CoQuinone از USANA به حفظ محدوده طبیعی آنها کمک می کند. این اطمینان می دهد که تمام اندام های شما در سطح مطلوب نگهداری می شوند.

نتیجه

انرژی سلولی باید در خط مقدم برنامه مراقبت و سلامتی شما قرار گیرد. افزودن Coq10 یا افزودن CoQuinone به شیوه زندگی متعادل شما می تواند به شما کمک کند جوانتر به نظر برسید.

دیدگاهتان را بنویسید