انتظار دویدن زیاد را داشته باشید


دور مقدماتی فصل پلی آف MLB 2021 روز پنجشنبه در حالی آغاز می شود که شیکاگو وایت ساکس و هوستون آستروس در تگزاس با هم رقابت می کنند و دو تیم برتر MLB به میدان می آیند.

Astros تنها تیم شرکت های بزرگ است که کمتر از 20 درصد خفاش های خود را زده اند و 5.33 دوش آنها در هر بازی توسط MLB هدایت شده است. وایت ساکس در میانگین ضربات پنجم و در درصد پایه سوم قرار گرفت و میانگین ضربات بهتری داشت و تعداد دویدن خانگی در هر خفاش در مقایسه با چپ دست نسبت به راست دست.

جناح چپ لنس مک کالرز جونیور برای هوستون شروع به کار می کند. او در بیشتر دوران حرفه ای خود در خانه عملکرد بهتری نسبت به جاده داشت ، اما در این فصل او 3.51 ERA در خانه داشت در مقایسه با 2.70 ERA در جاده. در خانه ، او دو ضربه کمتر تا نه نوبت داشت و در پارک خدمتکار دقیقه ، تعداد خانه هایش تقریبا دو برابر شد و به 9 نوبت رسید.

لنس مک کالرز جونیور
نماد Sportswire از طریق Getty Images

Astros از او با گاو نر پشتیبانی می کند که دارای 4.24 ERA در 30 روز گذشته است ، که در MLB رتبه 19 را دارد و Astros و White Sox در مکانهای 14 و 15 در E Bull BullRA از زمان استراحت All-Star با همه افراد بالای 4 ، 00 قرار دارند. به به

وایت ساکس در شش بازی از هفت بازی اخیر خود حداقل 5 ست به ثمر رسانده است و آستروس یکی از دو تیم پلی آف است که در مجموع بیش از 50 درصد از مسابقات خود را انجام داده اند. این روند در روز پنجشنبه نیز ادامه خواهد داشت.

او بازی می کند: White Sox-Astros در مجموع ، بیش از 8 اجرا.

دیدگاهتان را بنویسید