انتخاب باشگاه مناسب – 8 مرحله برای هدایت انتخاب شما

کاهش 10 کیلوگرم در 10 هفته! از ساعت 6 تا 12 نیمه شب باز است! به اندازه 6 رینگیت در روز! با 28 RM بپیوندید و فوریه رایگان است!

برای شما آشنا به نظر می رسد؟ پیشنهادات و تبلیغات بسیار زیادی برای پیوستن به یک باشگاه ورزشی وجود دارد، و من به اندازه کافی شنیده ام. وقتی برخی از آنها گمراه کننده هستند و فقط تصمیم گیری را برای شما سخت تر می کنند ناراحت کننده است… بنابراین در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند یک باشگاه ورزشی عالی را انتخاب کنید که می توانید آن را خانه بنامید. 🙂

انتخاب باشگاه مناسب تأثیر زیادی بر میزان پایبندی شما به برنامه تناسب اندام دارد – برای مثال، اگر واقعاً خارج از راه باشد اما ارزان باشد، چه شانسی دارید که مرتباً به آن بروید؟ عضویت در باشگاه سلامت چیزی نیست که بخرید و از آن استفاده نکنید – در عوض، هرچه بیشتر از آن استفاده کنید، بیشتر برمی‌گردید و ارزش بیشتری از آن دریافت می‌کنید.

بنابراین قبل از اینکه تصمیم به امضای قرارداد عضویت بگیرید، منطقی است که ابتدا «خرید کنید». قیمت‌ها و تبلیغات جذاب می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد، اما هزینه و فروشنده زن داغ یا دختر میز جلو همه چیز در انتخاب باشگاه مناسب برای شما نیست.

ابتدا، انتخاب خود را به چند باشگاه سلامت بالقوه که دوست دارید محدود کنید، و سپس پیشنهادات زیر را در نظر بگیرید (بدون ترتیب خاصی) تا شما را در انتخاب درست راهنمایی کند:

شماره 1 – راحتی و دسترسی (موقعیت)

برای اینکه بتوانید به روال تناسب اندام خود پایبند باشید و آن را برای تمرین دردسر ندهید – رفتن به باشگاه باید برای شما راحت باشد. اگر باشگاهی نزدیک به خانه یا محل کار شما باشد، به احتمال زیاد از باشگاه استفاده می کنید. اگر دور باشد، یا اگر مجبور باشید دائماً ترافیک را تحمل کنید، فقط برای رسیدن به تمرین، نمی‌روید. اگر به باشگاهی بپیوندید که برای شما مناسب نیست، در نهایت بهانه ای برای توقف رفتن پیدا خواهید کرد. هنگامی که در سال 2003 برای اولین بار به فیتنس فرست پیوستم، کمتر از 5 دقیقه با محل کارم فاصله داشت و هنوز هم همینطور است – اما نزدیکترین مورد تا خانه من 20 کیلومتر دورتر بود. اما اکنون که Fitness First جدید در Bukit Tinggi، Klang وجود دارد – باشگاه نیز 5 دقیقه با خانه فاصله دارد. من اکنون بهترین های هر دو دنیا را دارم. خوش به حالم

شماره 2 – قبل از خرید امتحان کنید

اطمینان حاصل کنید که قبل از ثبت نام در ورزشگاه رانندگی آزمایشی انجام داده اید. فروشندگان / مشاوران عضویت / جوان شیرین یا هر چیز دیگری که آنها را می نامید – به خوبی آموزش دیده اند تا از مزایای باشگاه استفاده کنند، بنابراین ضروری است که خودتان واقعاً قبل از ثبت نام، برخی از تجهیزات را امتحان کنید و جو واقعی را احساس کنید. حداقل به یک روز مجوز برای امتحان کردن باشگاه نیاز دارید و قبل از ثبت نام، خودتان تصمیم بگیرید.

وب سایت ورزشگاه را برای یک روزه چک کنید – تقریباً همیشه به صورت رایگان ارائه می شود. همزمان بیایید که قصد دارید در آینده بیایید، عوض شوید، ورزش کنید، شاید یک کلاس امتحان کنید، دوش بگیرید، استراحت کنید و سپس به خانه بروید. سپس، شما تصمیم بگیرید.

شماره 3 – آیا آن را دوست دارید؟

هنگام گشت و گذار در باشگاه، به جزئیات توجه کنید. چقدر امکانات تمیز است؟ آیا موسیقی خیلی بلند است؟ آیا تمام تجهیزات در حال کار هستند؟ تعداد بیش از حد علائم «از کار افتاده» ممکن است نشان دهنده نگهداری ضعیف باشد. آیا برای اعضای جدید جهت گیری باشگاه و آموزش نحوه استفاده از تجهیزات ارائه می شود؟ اطمینان حاصل کنید که باشگاه مکانی است که از گذراندن وقت در آن لذت خواهید برد، در غیر این صورت – یک بار دیگر، این که شروع به بهانه‌جویی برای نرفتن کنید، فقط مسئله زمان است.

شماره 4 – کلاس های گروهی

این به ترجیحات شخصی فرد بستگی دارد – اگر کلاس های گروهی چیزی است که شما را به راه انداختن و انگیزه می دهد، پس باشگاهی را پیدا کنید که ترکیب خوبی را در زمانی که متناسب با برنامه شما باشد، ارائه دهد. برخی از مراکز تناسب اندام تا ساعت 7 صبح کلاس دارند – بنابراین همیشه چیزی برای کسی وجود دارد. شخصاً برای من، حتی اگر استودیوی گروه از کار بیفتد، واقعاً روی من تأثیر نمی گذارد زیرا این موضوع فقط به من مربوط نیست، اما ممکن است برای شما باشد.

شماره 5 – کارکنان شایسته و ایمنی شما

یک سالن بدنسازی مناسب باید دارای مربیان / مربیان شخصی معتبر باشد. انجمن بین المللی سلامت، راکت و باشگاه های ورزشی (IHRSA) اخیراً توصیه کرده است که صاحبان سالن های بدنسازی فقط مربیان شخصی را با گواهینامه های آژانس های معتبر از طریق کمیسیون ملی آژانس های صدور گواهی (NCCA) یا یک سازمان اعتباردهی معادل استخدام کنند. اینها عبارتند از: کالج آمریکایی پزشکی ورزشی (ACSM). شورای آمریکایی ورزش (ACE)؛ موسسه کوپر؛ آکادمی ملی پزشکی ورزشی (NASM)؛ شورای ملی قدرت و تناسب اندام (NCSF)؛ فدراسیون ملی مربیان حرفه ای (NFPT)؛ و انجمن ملی قدرت و حالت دهنده (NSCA). گواهی معتبر به شما اطمینان می دهد که مربی ای دریافت می کنید که دستورالعمل ها را برای ارائه یک تمرین ایمن و موثر رعایت می کند. برای چیزی که ما مالزیایی ها می توانیم با آن ارتباط برقرار کنیم – مانند مقایسه یک Kancil با یک ولوو است که به طور کامل مجهز به میله های ایمنی برخورد جانبی، کیسه هوا و غیره است.

بر اساس گزارش انجمن قلب آمریکا، تقریبا یک سوم از ایست قلبی ناگهانی در خارج از خانه و بیمارستان در باشگاه های بدنسازی یا امکانات ورزشی رخ می دهد. پس بهتر است باشگاهی که انتخاب می‌کنید با کارکنانی که برای انجام CPR آموزش دیده‌اند و همچنین سالن بدنسازی نیاز به تجهیز AED (دفیبریلاتور خارجی خودکار) داشته باشد، برای چنین اتفاقی همیشه آماده باشد. همچنین آیا آنها دوستانه و مفید هستند؟ یا فقط وقتی روی خط نقطه چین امضا می کنید لبخند می زنند؟

شماره 6 – ساعات تمرین

بیشتر باشگاه‌ها زود باز می‌شوند و تا دیروقت باز می‌مانند، بنابراین این مشکل چندانی ایجاد نمی‌کند. با این حال، قبل از پیوستن، مطمئن شوید که باشگاه شما در زمانی که قصد رفتن دارید باز است. سپس در همان زمان هایی که می خواهید تمرین کنید از باشگاه دیدن کنید. بررسی کنید که آیا باشگاه خیلی شلوغ است یا در آن زمان صف های طولانی برای تجهیزات وجود دارد. در یک نظرسنجی اخیر از 1500 بازدیدکننده وب سایت توسط شورای ورزش آمریکا (ACE)، 46 درصد از پاسخ دهندگان بیان کردند که شلوغی سالن های ورزشی اولین دلیلی است که آنها را از رفتن به باشگاه باز می دارد. باور کنید – اگر سالن بدنسازی هنگام تمرین بیش از حد شلوغ باشد، می تواند بسیار خسته کننده و وقت گیر باشد – در نهایت زمان زیادی را تلف می کنید.

شماره 7 – پرداخت ها

بسیاری از باشگاه‌ها گزینه‌های پرداخت متنوعی دارند (پرداخت نقدی ماهانه، صورت‌حساب خودکار کارت اعتباری، بدهی مستقیم بانکی و غیره). برنامه پرداختی را پیدا کنید که نیازهای شما را برآورده کند. دقیقاً بدانید که حق عضویت چقدر است و شامل چه مواردی می شود – از اطراف بپرسید و بررسی کنید که دوستانتان چقدر می پردازند. آیا برای حوله باید هزینه اضافی پرداخت کنید؟ فراموش نکنید که هزینه های مدیریت/عضویت، و سپرده هایی که ممکن است مورد نیاز باشد را در نظر بگیرید.

شماره 8 – شهرت

قبل از پیوستن، با اعضای فعلی در مورد تجربیات آنها در باشگاه صحبت کنید. علاوه بر این، اگر باشگاه عضو IHRSA (انجمن بین‌المللی سلامت، راکت و باشگاه‌های ورزشی باشد)، کمک می‌کند، زیرا باشگاه‌های عضو باید قوانین اخلاقی را رعایت کنند که از سلامت و ایمنی اعضای خود محافظت می‌کند و همچنین از شما در برابر افتادن طعمه افراد بی‌وجدان محافظت می‌کند. شیوه های تجاری

با کمی تحقیق و حوصله، واقعاً می‌توانید باشگاهی را پیدا کنید که می‌توانید آن را خانه بنامید – امیدوارم برای سال‌های آینده.

برای امضای قرارداد فوراً تحت فشار نباشید، اما زمانی را به بررسی دقیق آن اختصاص دهید و اگر چیزی نامشخص است سؤال کنید. شما این حق را دارید که فروشنده را مجبور کنید منتظر بماند – حتی اگر یک هفته دیگر باشد. هنگامی که ثبت نام کردید، به خودتان دست بزنید – زیرا سرمایه گذاری ارزشمندی برای سلامتی خود انجام داده اید.