امنیت کامل در زاهدان


مشاهدات میدانی خبرنگار تسنیم از وضعیت صبح امروز زاهدان حاکی از برقراری امنیت در پی این حادثه تروریستی است. و نیروهای امنیتی مستقر در نقاط حساس و ورودی. و عبور و مرور مردم به طور عادی پیش رفت.

رجانیوز به نقل از تسنیم پس از اقامه نماز جمعه در مصلی زاهدان در نزدیکی مسجد مکی. عده ای از تروریست ها و تجزیه طلبان به کلانتری 16 زاهدان حمله کردند و به گفته فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان قصد تسخیر کلانتری را داشتند که با اقدام قاطع ارتش و نیروهای امنیتی ناکام ماندند.

گانگسترها و تروریست ها به دنبال تصرف مراکز پلیس به آتش زدن اموال عمومی ادامه می دهند. آنها بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای متعلق به مردم را غارت کردند و آتش زدند. و ایجاد خسارت به بانک ها و مراکز دولتی و چندین شعبه بانک در جاده خیام و مغازه ها در بازار رسولی زاهدان توسط شورشیان غارت و به آتش کشیده شد.مسجد مکی زاهدان تجمع کردند و شروع به تیراندازی کردند که در آن فرمانده اطلاعات استان سیستان و بلوچستان کشته شد.

این در حالی است که شبکه های فضای مجازی تروریستی و ضدانقلاب سعی دارند با انتشار تصاویر دود و آتش فضای شهر را ناامن جلوه دهند و آن را مورد انتقاد قرار دهند. و چندین فراخوان برای دعوت مردم به خیابان ها منتشر کرد. اما نه با زاهدان. و اعلام برائت و عدم تایید حرکت این افراد توسط علمای ولایت موجب آرامش شهر شد.

پس از شکنجه فرماندهان اطلاعات استان سیستان و بلوچستان پس از این حادثه تروریستی. در این اطلاعیه گروهک تروریستی «جیش الظلم» مسئول این حمله تروریستی بوده و سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان نیز اعلام کرده است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای اطلاعاتی، امنیتی و اداری قدرتمند و سایر تعهدات آن قاطعانه اقدامات تفرقه افکنانه و جنایات مزدوران را تلافی خواهند کرد.

رصد میدانی خبرنگار تسنیم از وضعیت صبح امروز زاهدان حکایت از برقراری امنیت کامل در پی حادثه تروریستی روز گذشته دارد. و نیروهای امنیتی مستقر در نقاط حساس و ورودی. و عبور و مرور مردم به طور عادی پیش می رود و آنچه به وضوح در حال انجام است. شبکه دشمن در ادامه ناآرامی ها در استان سیستان و بلوچستان ناکام ماند.