الن پمپئو با دنزل واشنگتن درگیری بدی داشت


الن پومپئو ، که هرگز بوکسور خوش طعمی نبوده است ، مردی را که ممکن است بدترین در لیست A باشد ، فاش کرد: دنزل واشنگتن.

بازی زشت آنها – که واشنگتن مدعی است “ادامه یافت [her] خر “- زمانی اتفاق افتاد که دو برنده اسکار در بیمارستان Memorial Grey Sloan برای مدیریت رویداد Anatomy Gray در سال 2016 بررسی کردند ، تهیه کننده در قسمت جدید پادکست” به من بگو “الن پامپئو گفت.

او به مهمان ویژه خود ، ستاره سابق پاتریک “مک درمی” دمپسی ، گفت که چگونه همه چیز شروع شد هنگامی که او تصمیم گرفت بازیگر دیگر نباید مطابق تعریف خود اجرا کند.

پومپئو ، 51 ساله ، دمپسی 55 ساله را به یاد آورد که طرفداران او را به یاد خواهند آورد که اخیراً در “آناتومی خاکستری” به “تروریسم” متهم شده است.

او گفت: “من کارگردان هستم! مگه بهشون نگفتی چیکار کنن! من می گفتم: “گوش کن ، مامان -کر ، این برنامه من است! این مجموعه من است! “

الن پمپئو ، نبرد خود با دنزل واشنگتن را توصیف می کند

ستاره ادامه داد: “او به چشم من نگاه نکرد.” “باز هم ، ما بازیگرانی را انتخاب می کنیم که دوست دارند. و من فریاد زدم ، گفتم: “به من نگاه کن! وقتی از من عذرخواهی می کنید! و این در گفتگو نبود. ”

بله ، به نظر من خیلی بد می آید ، اما BT نیز برای من مناسب نیست.

پومپئو گفت: “دنزل به الاغ من ضربه زد.” او گفت: “من کارگردان هستم! مگه بهشون نگفتی چیکار کنن! من می گفتم: “گوش کن ، مامان -کر ، این برنامه من است! این ست من است! به کی میگی؟ حتی می توانید به راحتی دریابید که حمام کجاست! ”

این بازیگر فصیح همچنان عشق و “بالاترین احترام را برای او به عنوان بازیگر ، کارگردان ، همه چیز” اعلام کرد – اما او همچنین اعتراف کرد که این امر مانع از نامزدی همسرش ، پائولتا واشنگتن ، 71 ساله نشد.

“من به همسرش گفتم ، من گفتم:” بله ، او امروز بر سر من فریاد زد. او به من اجازه داد امروز آن را داشته باشم ، و من در آن خوب نیستم ، به آن نگاه نمی کنم ، با او صحبت نمی کنم. ”

مقامات واشنگتن بلافاصله به درخواست پست برای اظهار نظر در مورد حادثه ادعایی پاسخ ندادند.

در همین حال ، پمپئو همچنین فاش کرد که تهیه کننده دبی آلن برای کارگردانی قسمت دوازدهم “صدای سکوت” به واشنگتن نامه نوشت که در آن شخصیت مردیت گری فک او را شکست. یک بیمار صرعی که برای بخشش تلاش می کند. تصور می شد که تعجب آور است که زن تلویزیونی 20 میلیون دلاری پس از چند دهه به این برنامه علاقه مند شد – اما “من بدون دعوا نبوده ام.”

با این حال ، در نهایت کار با نام تجاری فیلادلفیا “واقعاً تجربه ای شگفت انگیز بود.” “این چیزی است که برای بدست آوردن یک s -t خوب مورد نیاز است. بعدش خوب شدیم او یکی از بهترین مجریان تاریخ است. ”

الن پمپئو و همکارش جیمز پیکنز جونیور در ویدئویی از قسمت 2016 صدای سکوت در آناتومی خاکستری. دنزل واشنگتن صحنه احساسی این حمله وحشیانه را رهبری کرد.
Disney General Entertainment Con

دیدگاهتان را بنویسید