افراد مجرد نسبت به افرادی که در رابطه هستند ، درآمد کمتری دارند: مطالعه کنیداز آنجا که COVID مانع از ملاقات بسیاری از افراد می شود ، در حال حاضر زمان سختی برای افراد در سراسر کشور است.

و در حال حاضر اخبار تلخ تری نیز برای کسانی که به هم متصل نیستند وجود دارد: یک مطالعه جدید نشان می دهد که افراد به طور متوسط ​​پول کمتری نسبت به کارگرانی که شریک دارند دریافت می کنند.

در گزارشی که این هفته توسط مرکز تحقیقات پیو منتشر شد ، صراحتاً آمده است: “بزرگسالان تنها در سن باروری اصلی به طور فزاینده ای از کسانی که ازدواج کرده یا با هم زندگی می کنند عقب می مانند.”

محققان پیو داده های سرشماری را تجزیه و تحلیل کردند و دریافتند که 38 درصد از آمریکایی های بین 25 تا 54 سال در سال 2019 مجرد بودند. این افزایش قابل توجهی از سال 1990 است ، زمانی که تنها 29 درصد از آمریکاییان در همان محدوده سنی درگیر نبودند.

نویسندگان مطالعه ریچارد فرای و کیم پارکر دریافتند که همبستگی بین وضعیت رابطه و درآمد بیشتر در مردان مشهود است. در سال 2019 ، متوسط ​​درآمد سالانه برای یک مرد 35.600 دلار بود ، در حالی که متوسط ​​درآمد سالانه برای یک مرد متاهل یا مردی که با شریک زندگی می کند 57000 دلار بود.

با این حال ، زنان مجرد به طور متوسط ​​بسیار کمتر از زنان متاهل یا در روابط جدی درآمد داشتند.

در سال 2019 ، درآمد متوسط ​​یک زن آمریکایی 32000 دلار بود ، در حالی که زنان با شوهر یا شریک 40،000 دلار درآمد داشتند.

برای افراد مجرد نیویورکر ، این مطالعه تعجب آور نیست.

گریس روبرت ، 32 ساله ، متخصص بازاریابی که در گرین پوینت زندگی می کند ، به The Post می گوید: “گاهی اوقات احساس می کنم اگر شما شریک زندگی خود را ندارید ، آنقدر جدی شما را نمی گیرند.” “من دوستان مجرد دیگری داشتم که تجربیاتی را در آنجا به اشتراک گذاشتند که فکر می کردند زمان آنها متفاوت از روابط یا خانواده است.” گفته می شود انتظار می رود که آنها زمان بیشتری را به کار خود اختصاص دهند – اما همیشه به طور صحیح جبران نمی شود. “

ریچارد فرای یکی از نویسندگان مطالعه جدید Pew Research است.

جالب است که تجزیه و تحلیل همچنین نشان داد که یک آمریکایی غیر شرکت کننده احتمالاً دارای مدرک دانشگاهی کمتر از یک آمریکایی در رابطه ای فداکار است.

فرای و پارکر معتقدند این یکی از دلایلی است که باعث می شود افراد درآمد کمتری نسبت به همتایان مرتبط خود داشته باشند ، اما آنها معتقدند که دلایل دیگری برای اختلاف نظر وجود دارد.

این زوج می نویسند: “محققان تعجب کردند که چرا این رابطه بین وضعیت مشارکت و نتایج اقتصادی ، به ویژه برای مردان وجود دارد.” “آیا به این دلیل است که مردان با تحصیلات عالی ، دستمزد بالاتر و چشم انداز بهتر برای آینده ، همسران بالقوه مطلوب تری هستند؟ یا چیزی در ازدواج یا مشارکت وجود دارد که عملکرد اقتصادی یک مرد را تقویت می کند؟ تحقیقات نشان می دهد که هر دو عامل در خطر هستند. ”

بردفورد ویلکاکس ، جامعه شناس و نویسنده چندین گزارش ازدواج ، بیشتر تمایل دارد این فرضیه را مطرح کند که یک مرد و یک شریک در محل کار بیشتر تلاش می کنند. در سال 2015 ، او ادعا کرد که مردان در صورتی که ازدواج کرده باشند ، بدون انتصاب به شغل جدید ، کار را ترک می کنند.

او همچنین گفت که مردان متاهل ساعات بیشتری را در محل کار خود صرف می کنند تا مردان مجرد.

تک آهنگ های نیویورکی که با The Post مصاحبه کرده اند می گویند نظریه ها منطقی هستند.

“من حدس می زنم اگر ازدواج کرده اید ، احتمالاً بیشتر تلاش می کنید.” [money at work] چون معتاد داری. “روبرت گفت.

در همین حال ، یک مشاور نرم افزاری مستقر در بروکلین-که او نیز مجرد است و از آنها خواست که منصوب نشوند-موافقت کرد: “مردان متاهل بیشتر کار خواهند کرد یا به دنبال شغلی با حقوق بهتر خواهند بود ، زیرا آنها فقط از خود حمایت نمی کنند.”

با توجه به اخبار غم انگیز Pew ، برخی از رسانه های اجتماعی با افراد همدردی نشان داده و خاطرنشان کردند که این امر برای کسانی که شریک زندگی نیستند در حال حاضر بسیار دشوار است ، زیرا بسیاری از مردم هنوز در دوران همه گیری زندگی مشترک خود را معلق می کنند.

“این افسرده کننده است” ارسال شده توسط یکی از کاربران توییتربه “آنها اکنون تنها هستند ، چرا باید درآمد کمتری داشته باشند؟”

با این حال ، برخی از مجردهای متخاصم جدا شدند و گفتند که به تنهایی وضع بهتری دارند ، اگرچه پول کمتری در بانک داشتند.

“اما ما آزاد و خوشحال هستیم” با افتخار یکی اعلام کرددیدگاهتان را بنویسید