اغتشاشگران آخر هفته و تعطیلات کجا رفتند؟/ مردم مطالبات ضد انقلاب را نپذیرفتند.


گروه سیاسی رویال نیوز: از خیلی ها پرسیده شد که چرا در روزهای تعطیل و آخر هفته هیچ آشوبگر خیابانی وجود ندارد؟ کسانی که مدعی حمایت از مردم هستند آیا باید از تعطیلات مردم برای دعوت به جمع شدن در خیابان ها و به رخ کشیدن مردم خود استفاده بهتری بکنند؟ چرا در افراد پرمشغله و پرمشغله تماس می گیرند؟ و در روزهایی مانند چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هفته گذشته اصولاً خبری نبود که در راه هستند.

به گزارش خبرنگاران میدانی رجا نیوز; بسیاری از عوامل ایجاد التهاب در نقاط مختلف تهران از همین تاکتیک ها برای متشنج جلوه دادن خیابان ها استفاده می کنند.

در هر جاده ای، این گروه ها ابتدا با کشیدن حداقل یک سطل زباله به وسط ماشین و آتش زدن آن، ترافیک ساختگی ایجاد می کنند. و همچنین تضعیف حفاظت های مرتبط با خطوط سریع السیر و خدمات اتوبوسرانی. سپس شعارهای تحقیرآمیز سر دادند… خشونت این گروه ها باعث شد مردم از تظاهرات مستقیم در امان نباشند. و می خواهد بدون نیاز به نیروی انتظامی و بسیج راه را باز کند. بنابراین مردم به سادگی و اغلب بیننده این صحنه شدند. ویدئوی منتشر شده موید این واقعیت است که یک گروه کوچک اینها پس از اولین حضور نیروهای امنیتی از اوباش ایجاد شده در خیابان ها برای مخفی شدن و فرار استفاده کردند.

آژیتاتورها به درستی دریافتند که عدم استقبال مردم از فراخوان های ضد انقلاب در ایام تعطیلات بیشتر مشهود است. و اساساً نمی توانند از این روزها فرار کنند. زیرا محل مورد علاقه آشوبگران خیابان های شلوغ و شلوغ بود. نه تنها کمتر قابل مشاهده خواهد بود. اما اخبار مربوط به خیابان های شلوغ با ترافیک جعلی و جابجایی مداوم مردم بیشتر به یک رسانه تبدیل خواهد شد.

به علاوه در چنین محیطی رهبران شورش توانستند راحت‌تر فرار کنند یا دست به اقداماتی مانند قتل و خرابکاری بزنند. همه این نکات نشان دهنده بی توجهی آنها به فعالیت های تعطیلات و تنهایی است.