اطلاعیه وزارت اطلاعات: اعلام کشف و دستگیری در صحنه و پیشینه اغتشاش/تحقیقات حادثه منجر به اغتشاش/خنثی سازی خرابکاری در دو فروند هواپیمای مسافربری با هدف برخورد


گروه سیاسی رویال نیوز: در جمعه وزارت اطلاعات در بیانیه ای در تشریح آخرین رویدادهای کشور که خطاب به ملت شریف و سرافراز ایران اسلامی است، اعلام کرد: اتفاقات روزهای اخیر در برخی نقاط کشور واضح و ملموس بوده است. و چیزهای زیادی هست که پنهان است. لایه پس زمینه سرباز گمنام امام زمان (خداوند عجل الله تعالی فرجه الشریف) برای پیگیری هدفمند عناصر اصلی ترور و تخریب، از جمله حضور نامحسوس او در صحنه شورش و کمک به برادران و خواهران فداکار مقتدر. من به پلیس اهمیت نمی دهم. فرماندهی جمهوری اسلامی و همراه با نیروهای بسیج جان برکف و اغلب در صحنه های دفاعی همزمان ارائه می شود، بخش اصلی ماموریت تمرکز توجه و انرژی بر رصد و ردیابی سازمان دهندگان و شکارچیان متخلف است. پشت سر تروریست های آلبانیایی و دیگر گروه ها و فرقه های ضد استعماری و عناصر اصلی داخلی آنها انجام می دهند.

وزارت اطلاعات ادامه می دهد: در قدیم آموزش و پرورش هنگامی که فعالیت تحریک پنهان تشدید می شود امکان شناسایی عوامل مخرب و تروریست ها نیز به نوبه خود به دلیل افزایش فعالیت حامیان خارجی و سایر سازمان دهندگان افزایش یافته است. در تروریسم و ​​تخریب مزدوران درون آنها بیشتر و بیشتر متوجه استتار آنها می شدند. و از این رو امکان شناسایی و دستگیری آنها در حال افزایش است. برای ماموریت های مهم وزارت اطلاعات برای رسیدن به سطح بالایی

علاوه بر این، منطقه رویارویی مدافعان وطن و حافظان صلح کشور سابق با عناصر گروهی متنوعی روبرو شد. نمایندگان سازمان های جاسوسی خارجی مشارکت مستقیم آمریکایی ها و دولت بریتانیا و پیروان عربستان سعودی به عناصر نادان و فریبکار آشوبگران خیابانی .

وزارت اطلاعات تاکید می کند: مطابق با مقتضیات شرایط عمومی کشور و در حدی که ملاحظات امنیتی اجازه دهد. بخشی از کشف و دستگیری در صحنه جرم و پشت صحنه، آگاهی و درک را به همراه خواهد داشت. مردم بردبار و مقاوم ایران اسلامی:

1- در گذشته 49 نفر از عوامل و همدستان منافقین دستگیر شدند. به دستور تروریست های آلبانیایی از تولید اخبار جعلی که شورشیان را تحریک می کند تا سازماندهی تروریسم و ​​تخریب. کارگردانی شعاری ارائه مستقیم در صحنه شورش های خیابانی و تخریب اموال عمومی. تهیه تجهیزات در برخورد با پلیس و اشیاء قابل اشتعال برای آتش زدن اماکن عمومی و خصوصی و خودروها در حال عملیات بوده است.

2- دستگیری 77 نفر از اعضای باند کردستان از جمله مزدوران باند رسمی صهیونیستی موسوم به کومله، دموکرات، پاک، پژک و کارگران آنها که سطح بالای این باندها علیه مظلومان کردستان توطئه کردند. دو طرف مرز غربی کشور در میان دستگیر شدگان یک فرمانده کلیدی و یکی از اعضای مرکز یک گروه ساکن کردستان عراق بود. او در پایگاه های آمریکایی- صهیونیستی در منطقه آموزش نظامی دید. و به عنوان یک فرمانده نظامی برجسته شناخته می شد. او در حال طراحی، سازماندهی و کنترل سلول های آشفته منطقه غرب کشور است. که طی یک عملیات غیرمنتظره دستگیر و به مکان تعیین شده منتقل شد و اکنون در زندان است.

3- دستگیری 5 نفر از اعضای گروهک تروریستی تکفیری با 36 کیلوگرم مواد منفجره که با استفاده از فرصت به آشوب، اقدام به بمباران مردم و اغتشاشگران و اختصاص دادن انفجار به هر یک از مخالفان خود کردند. تشدید اختلافات بین طرفین علاوه بر طرح ترور یکی از مقامات ارشد کشور. تروریست های نامبرده همچنین قصد داشتند در تشییع جنازه شیراز و میدان شهید مشهد بمب بگذارند. که با کمک اهل بیت علیهم السلام ویران شد.

4- سازمان جاسوسی بهائیان به دستور مرکزی واقع در حیفای اشغالی. در صحنه هرج و مرج وارد محوطه وسیعی شده بود. و از خرابکاری و تخریب اماکن عمومی به این دلیل در روزهای اخیر حمایت می کنند. هسته و اسرار بهائیت از جمله سه تن از رهبران بهائی و دو تن از اعضای تیم رسانه ای آنها دستگیر شدند.

5- 92 تن از سلاطین سرشناس و معروف پهلوی در صحنه اغتشاشات و پشت صحنه شناسایی و دستگیر شدند.

6-9 خارجی از آلمان، لهستان، ایتالیا، فرانسه، هلند، سوئد و … در صحنه شورش یا پشت صحنه یک توطئه دستگیر شدند.

7- شناسایی عوامل مرتبط با رسانه های بیگانه در تهران و استان های کشور، تعدادی دستگیر، عده ای احضار و ضبط شده اند تا در صورت مجوز از مراجع قضایی، اقدام نمایند. احضار یا دستگیر شد

8- در حین نظارت بر سفارت که مامور با آنها درگیری کمی داشته یا وارد صحنه شده است به دیپلمات های درگیر نیز به درستی هشدار داده شد. از جمله سفارت آلمان، فرانسه، انگلستان، سوئد و…

9- شناسایی و دستگیری 28 نفر از اراذل و اوباش با سابقه زندان، قاچاق مواد مخدر و قلدری، تجاوز به عنف و … در صحنه اغتشاش. حملات این گونه افراد به نیروهای امنیتی کشور و تعرض آنان به ثبت رسیده است. دو کارگاه تولید کوکتل مولوتف نیز کشف شد.

10- دستگیری کلت صورت گرفت. بسیاری از انواع مختلف مسلسل، فشنگ و تفنگ ساچمه ای مربوطه.

همانطور که اشاره شد این فهرست تنها شامل نمایندگان گروه ها، فرقه ها، سازمان ها و کشورهای خارجی بود. و این شامل گرفتن عناصر مخربی است که هدف قرار نمی گیرند. (و با زن مجرد در محل تماس گرفت) اما تحقیقات مقدماتی متهم سازماندهی قبلی و آماده سازی گروه های مختلف و قاتلان حرفه ای را برای سوء استفاده از هر رویداد بدون توجه به نوع رویداد نشان می دهد. صحنه خواه یک رویداد طبیعی یا مصنوعی باشد. زیرا مرگ دلخراش مرحوم امینی در این مقطع تنها بهانه ای برای پروژه های بزرگ و توطئه هایی است که برای تحریک مردم طراحی شده است. هدایت گروهی از تروریست ها و تکفیری ها به صحنه جنایت. خرابکاری و کشتار در چارچوب الگوی خشونت نهایی “صهیونیستی”.

اما قبل از حادثه و در جریان ناآرامی ها رویدادهای دیگر برای آماده شدن برای شورش یا به عنوان مکمل اتفاق افتاد. و به برخی اشاره شده است:

الف) در چند ماه گذشته برخی سازمان های اطلاعاتی غربی و رژیم صهیونیستی دوره هایی برگزار کرده اند. “آموزش مربی برانداز” برای تعدادی از عناصر مرتبط و از پیش تعریف شده. در این دوره ها برخی از دوره ها در کشورهای منطقه و برخی در خارج از منطقه برگزار می شود. آموزش نحوه مبارزه با نظام مقدس جمهوری اسلامی. آموزش نافرمانی و براندازی شهروندان. آنها آنچه را که آموخته اند به سایر عناصر داخل کشور منتقل خواهند کرد. (رحمت الله علیه) از اول. و بسیاری در ماه های اخیر دستگیر شده اند. و وضعیت جبهه استکبار را توضیح دهد گفتنی است دو تبعه فرانسوی دستگیر شده در اردیبهشت ماه گذشته دقیقاً به منظور سازماندهی و آموزش و پیوند اتحادیه‌های کارگری و سازمان‌های غیردولتی مخالف وارد ایران شده‌اند که اکنون پایان و با توجه به آخرین رویدادها در روزهای آتی اطلاعیه دقیقی در این خصوص ارائه خواهد شد.

ب) طرح انفجار یک مجتمع صنعتی حساس در دو ماه گذشته – موضوعات اعلام شده در تاریخ 1 و 5 مرداد – نیز به عنوان بخشی از مقدمات قبل از یک توطئه بزرگ در این مورد ارائه شده است. همچنین اطلاعات محدود و سند دقیق. به زودی منتشر خواهد شد، تبدیل شدن

ج) خرابکاری دو فروند هواپیمای مسافربری با هدف سقوط هواپیماهای ممانعت شده به برکت خداوند.

د) بر اساس اطلاعات موثق افسر اطلاعاتی آمریکا از زمان شروع شورش های خیابانی، دستورالعمل های دقیقی را برای عوامل و نمایندگانی که در رسانه های فارسی آمریکایی-بریتانیایی-سعودی کار می کنند ارسال کرده است. از جمله مفاد آن دستور:

اولا) تقویت محتوا و افزایش زمان رسانه های فارسی زبان خارجی. تقویت همکاری بین FIMA و همکاری گسترده تر و پوشش ناآرامی ها.

دوم) افزایش بودجه تقسیم فیلترها و سایر وسایل دسترسی به اینترنت.

سه) شبکه توییتر، حداقل ده برابر توانایی انتشار پیام برای هر کاربر در یک ساعت و حذف سایر محدودیت‌ها، تمام تلاش خود را برای کمک به انتشار اخباری که نیاز به اقدام روانی و تشدید فعالیت‌های ساختگی دارد، انجام می‌دهد. مشابه مرکز کنترل عربستان سعودی و (تروریست آلبانیایی) علیه ایران (همان طور که هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه آمریکا در آن زمان در سال 2008 با دستورات مستقیم در حمایت از شورشیان از تعطیلی توییتر جلوگیری کرد.)

4) افزایش و افشای حمایت مقامات آمریکایی و اروپایی و مشاهیر آنها از شورشیان.

پنجم) تشویق به کناره‌گیری و رهبری بحث دیگری درباره تحریم‌های به اصطلاح حقوق بشری علیه ایرانیان برای تأثیرگذاری بر اقتصاد کشور.

ه) کانال های فارسی زبان خارجی به ویژه، شبکه اشراف خرافی انگلیسی (بی بی سی فارسی) و شبکه نخبگان بادیه نشین عربستان سعودی (ایران اینترنشنال) از روز اول قیام، فهرست معمول را تغییر داده اند. یک بخش اخبار ویژه را به بخش عادی اضافه کنید. و تمامی برنامه های خبری و تحلیل خود را در مورد جعل و دروغ و بزرگ نمایی برخی از وقایع در ایران و آموزش آنها برای مبارزه با پلیس کشور و ساخت نارنجک دستی و تشویق اغتشاشگران برجسته کردند.ادامه و گسترش اغتشاشات.در همین راستا وزارت اطلاعات علاوه بر اقدامات فوق الذکر نسبت به برخورد قانونی با دست اندرکاران این رسانه ها اقدام شود همچنین علیه اعضای جنایتکار این شبکه شکایت کرده است. و قطعا مسئول جنایات خواهد بود

و) ده‌ها حمله سایبری در مقیاس بزرگ که تنها می‌توانند در قالب جنگ فناوری توسط دولت‌های خاص انجام شوند (مثلاً ویروس استاکس‌نت).

ز) بر اساس اطلاعات موثق بوق جنگ سایبری بی‌سابقه باعث سوختن آن شد. “جنگ دانش کامل” و ایجاد شکاف ذهنی بین دنیای واقعی و دنیای توهم و تخیل و که به منابع آمریکایی-بریتانیایی و اشراف بادیه نشین سعودی اجازه داد. تا آنجا که زندانیان دنیای مجازی چشم بسته و برخی از افراد مشهور یا نماینده ناشناس. در دنیای مجازی با ایرانیانی که افتاده اند یا در شرف سقوط هستند آشنا می شوند! جدایی تاسف‌بار و غافلگیرکننده سلبریتی‌های مشهور در روزهای اخیر ریشه در توهمی دارد که آزار و اذیت اینترنتی در آنها ایجاد کرده است.

پیچیدگی صحنه هجوم عناصر رنگارنگ دشمنان و عناصر قبیله. و خونریزی های فکری وحشتناک برای جلوگیری از فریب کلاهبرداران حرفه‌ای سعودی – رسانه‌های لندن و کلاهبردارانی که خود را صالح سایبری می‌دانند، حداکثر نظارت و به‌ویژه مراقبت حداکثری از کودکان مورد نیاز است. چه ناخواسته و چه ناخودآگاه دشمنان خونخوار کشور را سرکوب نکنید. و این مسئولیت مقدس خانواده و مربیان فرهیخته، فهیم و دلسوز ملت است.

وزارت اطلاعات تکمیلی: در پایان با درود بی کران به روح پیروز همه شهدای انقلاب اسلامی. مخصوصاً شهید حافظ امنیت کشور، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که هنوز هم تشنه خون او هستیم. و به شهدای امنیت که در چند روز گذشته جاودانه شده بودند. هم شهدای بسیج و فرجه و حزب الله و تسلیت به خانواده شهدا با دعای سلامتی برای مجروحان حوادث اخیر و همچنین مجروحین پادگانی گمنام، مثل همیشه ادای احترام می کنند. در مخفیانه و شکنجه یا زخمی شدن ناشناس با سپاس از ملت بزرگ همیشه در صحنه که با راهپیمایی میلیونی با گرمترین و صمیمانه ترین تشکر از دلاورمردان نیروی زمینی سپاه و فرماندهان دلاوری که به زودی روز به روز نابود می کند، عزت و قدرت خود را در برابر آشوبگران و تروریست ها نشان می دهد. دیوان و آشیانه ددان از سوی دیگر مرزهای کشور در هم کوبیده شده و دشمنان خدا و خلق خدا روانه جهنم می شوند. با تشکر از همکاری، دوستی و دلسوزی جامعه اطلاعاتی قدرتمند کشور. قدردانی از قهرمانان فرماندهی نیروی انتظامی کشور و بسیج مستضعفین و تاکید بر حمایت جمعی و پیمان جاودانه برای پاسداری از این سرزمین بی گناه و مقدسات و امنیت مردم شریف و سخنان ایرانی اسلامی را درک کنید. نقشه شیطان هنوز تمام نشده است. زیرا بیداری مداوم در پادگان های ناشناخته نه تنها بی پایان بود. اما یک توطئه پیچیده و جنگ توتال اخیر باعث آغاز فصلی جدید و رستاخیز و سازماندهی جدیدی در این مأموریت شده است. در برابر استکبار خیانتکار و قرارگاه کنترل و مزدوران منطقه و جناح ها و تروریست ها که فرصت را زیر نظر دارند و ناآگاهانه هر چه در چنته دارند به میدان می آورند که مطمئناً کار یک شکارچی مراقب را آسان می کند.

جان بارکفان بی ادعا و ناشناس اسلام در ایران در چارچوب وظایف طبیعی و قانونی در مورد رسالت الهی خود و تعهدی که در قبال شهدای خفته در خون آنها داشت. امام شهيد (ره)، فرمانده معظم کل قوا – فرمانده کل قوا (مدظله العالی) و ارجمند ایران را دارند آنها بار دیگر با تمام توان و با زندگی به عنوان سپر تعهد دادند. از ایران دفاع خواهند کرد عزیزتر جان و ملت بزرگ و ایدئولوژی بزرگ انقلاب اسلامی و با نمایندگان تکفیر و تروریسم و ​​تباهی و جنایت در هر کجا که هستند. و همیشه قاطع و بی دقت خواهند بود. آنها همچنین به دولت هایی که از این عوامل حمایت کردند یادآوری کردند که «ما لشکر گمنام امام منتقم (ع)» در کنار اصل عمل و عمل متقابل.

انتهای پیام/