اسکیت فرش برای یادگیری ترفندهای جدید

اسکیت روی فرش یا فرش سواری راهی عالی برای یادگیری برخی از ترفندهای جدید درست در اتاق خواب شما است. در حالی که اکثر مردم احتمالاً اتاقی به اندازه کافی بزرگ برای انجام اسکیت کامل ندارند، می توانید ترفندها، تعادل و موارد دیگر را در داخل تخته خود روی فرش تمرین کنید.

شما می توانید اسکیت فرش را به یکی از سه روش زیر تمرین کنید:

  1. با یک تخته بدون کامیون
  2. روی تخته ای با کامیون های ترفند
  3. روی تخته چرخ دار خود چون به راحتی روی فرش نمی لغزند

مزایای اسکیت فرش

اسکیت فرش فواید زیادی دارد. برای اولین بار، این فقط به شما کمک می کند تا زمانی که در داخل خانه یا اتاق خود هستید، با تابلوی خود آشناتر شوید. مزیت دیگر این است که به شما امکان می دهد ترفندهای خاصی را تمرین کنید و بدون اینکه تخته همه جا روی شما بلغزد، حرکت کنید. این می تواند به شما کمک کند اعتماد به نفس خود را در هیئت مدیره ایجاد کنید. اگر زمین بخورید، معمولاً وقتی روی فرش تمرین می‌کنید، درد چندانی ندارد. مزیت دیگر این است که انجام آن فقط سرگرم کننده است.

مشکلات اسکیت فرش

البته اسکیت فرش معایبی هم دارد. شما آنقدر پاپ نخواهید داشت و از آنجایی که واقعاً نمی توانید روی فرش بچرخید، برخی حرکات دشوارتر خواهند بود. همچنین این خطر وجود دارد که هنگام اسکیت بورد در داخل خانه چیزی بشکنید یا به چیزی ضربه بزنید. تخته می تواند از زیر شما پرواز کند و اگر کنترل خود را از دست بدهید، ممکن است چیزی بشکند.

تمرین ترفندها

اگر می خواهید از فرش سواری برای یادگیری ترفندهای جدید استفاده کنید، ممکن است از تخته ثانویه استفاده کنید و کامیون ها را پیاده کنید یا کامیون های تمرینی را سوار کنید. ابتدا باید تصمیم بگیرید که کدام ترفند را تمرین می کنید و می توانید چند فیلم در اتاق خود تماشا کنید و سپس حرکات را برای خودتان امتحان کنید. تماشای ویدیوهایی که می‌توانید آن‌ها را مکث کرده و به عقب برگردانید، کاهش سرعت آن و قرار دادن درست پای خود را آسان‌تر می‌کند. این باعث می شود که ترفندها به درستی به دست آورید.

این تقریباً تمام چیزی است که برای اسکیت فرش وجود دارد. هیچ قانون رسمی وجود ندارد. این فقط کاری است که بسیاری از اسکیت بازان انجام می دهند. اگر قبلاً هرگز آن را امتحان نکرده اید، اکنون زمان خوبی است که آن را امتحان کنید و ببینید آیا در تعادل، کنترل یا هر ترفند جدیدی به شما کمک می کند.