اسرار تناسب اندام از راجکو رادوویچ

خیلی ها نیستند که دو افسانه ای خورشید-پدر دراگان رادوویچ و راجکو رادوویچ را نشناسند. دراگان رادوویچ در صحنه تمرین تناسب اندام به خوبی شناخته شده است و پس از توسعه برنامه تمرینی محبوب 4X4 به شکل یک شخصیت فرقه درآمده است. پسر او راجکو رادوویچ نیز یک ورزشکار و مربی تناسب اندام برجسته است و رادویچ ارشد باتوم را به پسر توانا خود سپرد تا میراث او را ادامه دهد. Rajko Radovic نه تنها به عنوان یک ورزشکار، بلکه به عنوان یک مربی برجسته تناسب اندام نیز بسیار محبوب است. بسیاری از مردم دوست دارند راز تناسب اندام راجکو رادوویچ را بدانند. بر کسی پوشیده نیست که او به برنامه تمرینی آمادگی جسمانی 4X4 پدرش اعتقاد دارد، اما یک چیز دیگر وجود دارد که بدن شگفت‌انگیز Rajko Radovic-Maximuscle را مشخص می‌کند.

Maximuscle یک ارائه دهنده محبوب تغذیه ورزشی در بریتانیا است و از بسیاری از ورزشکاران و متخصصان تناسب اندام در سراسر جهان پشتیبانی تغذیه ای ارائه کرده است. تناسب اندام برای رویدادهای ورزشی به چیزی بیش از ورزش نیاز دارد – نیاز به تغذیه مناسب برای افزایش عملکرد دارد. افزایش عملکرد به این معنی است که شما باید رکورد خود را در تست های استقامت بهبود بخشید. تغذیه ورزشی همیشه به عنوان مجموعه ای از داروهایی تلقی می شود که چیزی جز تقویت کننده عملکرد نیستند. این مفهوم خاص توسط Maximuscle با معرفی محصولات مختلف تغذیه ورزشی که انرژی مورد نیاز بدن را برای عملکرد بهتر فراهم می کند، کاملاً ریشه کن شده است.

همه ما به خوبی از این واقعیت آگاه هستیم که اکثر محصولات تغذیه ورزشی تقلبی هستند و هرگز آنچه را که تبلیغ می کنند انجام نمی دهند. با معرفی Maximuscle، صنعت تغذیه ورزشی رونق زیادی پیدا کرد زیرا محصولات آنها با آنچه که تبلیغ می کردند مطابقت داشت. به همین دلیل ورزشکاران افسانه ای و متخصصان تناسب اندام مانند راجکو رادوویچ به او اعتماد دارند. Rajko Radovic معتقد است که او یک جهش بزرگ در VO2 Max خود و همچنین کاهش خوبی در ضربان قلب استراحت خود در مدت زمان کوتاهی دیده است – ترکیبی جادویی از یک برنامه تناسب اندام 4X4 و محصولات تغذیه ای Maximuscle. Maximuscle تعدادی محصول در قالب های Promax، Protrient، Recovermax، Viper Extreme Bars و Ache Free دارد که به دل اکثر ورزشکاران و ورزشکاران نزدیک است. رایکو رادوویچ هم همینطور. او می گوید که این محصولات انرژی لازم را برای ادامه فعالیت برای مدت طولانی در اختیار بدن قرار می دهند.

Rajko Radovic محصولات Maximuscle را ترجیح می دهد زیرا معتقد است که این محصولات مقدار مناسب انرژی مورد نیاز را در مرحله ریکاوری و همچنین قبل از شروع جلسات تمرینی تامین می کنند. به همین دلیل، او معتقد است که این محصولات می توانند به عنوان بزرگترین تقویت کننده قدرت عمل کنند. تمام این محصولات از نظر پزشکی ثابت شده اند که انرژی مورد نیاز بدن را پس از مصرف تامین می کنند. اینها برای بدن بی خطر هستند و به سیستم داخلی آسیب نمی رسانند. محصولات Maximuscle نه تنها راز تناسب اندام Rajko Radovic، بلکه بسیاری از این مربیان تناسب اندام از سراسر جهان هستند.