استراتژی من برای سلامتی خوب

استراتژی من برای سلامتی بر تغذیه، مکمل، پاکسازی، ورزش و نظارت متمرکز است.

من معتقدم چاقو و چنگال خطرناک ترین سلاح در آمریکا هستند زیرا هر روز میلیون ها نفر را می کشند! من کاملاً با تغذیه مناسب سازگار هستم. من فکر می کنم بخشی از “راز” من این است که به خودم اجازه می دهم 1 یا 2 روز در هفته هر چه می خواهم بخورم. روزهای دیگر مستلزم رعایت دقیق رژیم ارتقاء سلامت است. از نظر روانشناختی، این فشار برای خیانت را کاهش می‌دهد، زیرا می‌دانم که می‌توانم هر آنچه را که می‌خواهم در روزهای “تخلقه” خود داشته باشم.

شما می توانید کمی تحقیق آنلاین انجام دهید و شاید به برنامه های گفتگوی رادیویی گوش دهید تا اطلاعات تغذیه ای عالی کسب کنید!

من یک کاف فشار خون، کیت تست قند خون و کیت کنترل کلسترول را از داروخانه خریدم تا سطحم را بررسی کنم. در حالی که این تست‌ها به اندازه آزمایشی که ممکن است در بیمارستان داده شود دقیق نیستند، اما می‌توانند به عنوان شاخص‌های ارزشمند سلامت شما باشند. اگر مشکلی وجود دارد، می توانید به بیمارستان بروید تا دقیق ترین قرائت ها را دریافت کنید.

کمبود من واقعا ورزش است. با توجه به اینکه برای سالم ماندن نیازی به تلاش المپیک نیست، شرم آور است. هدف من این است که هر روز 30 دقیقه بدوم. درست است؟ اما من این کار را به طور مداوم انجام نمی دهم. باز هم، بیشتر روانی است تا فیزیکی. فقط باید زمان کمی را صرف انجام آن کنید! با توجه به مزایای فیزیکی و روانی به دست آمده، صرف نظر از زمان اندک سرمایه گذاری خوبی است.

با این حال، اگر مجبور باشم فقط یک چیز را انتخاب کنم، فکر می کنم رژیم غذایی مهمترین چیز است. برای من، این شامل آنچه می‌خورید، نحوه مصرف مکمل‌ها و نحوه روزه‌تان است. مفهومی از آن در پایین این صفحه پیوند داده شده است.

بخش دیگری از پاکسازی و سم زدایی وجود دارد که من در حال حاضر نیز در حال آزمایش آن هستم. این شامل روزه گرفتن و استفاده از کیت های طراحی شده ویژه برای پاکسازی و سم زدایی سیستم های بدن است. از نظر مفهومی ایده خوبی به نظر می رسد. من فقط آنقدر از کیت ها استفاده نکرده ام که بتوانم نظر بدهم. با این حال، روزه یک راه آزمایش شده و واقعی برای دستیابی به چنین پاکسازی جسمانی و همچنین فواید روحی و روانی است.