اسامی دفاتر پرمصرف تهران اعلام می شود.


رجانیوز، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: پس از اخطار ارگان ها که استفاده مکرر از برق را کاهش نمی دهد با فعالیت های نظارتی شدیدتر اسامی این نهادها از سه شنبه هفته جاری به اطلاع عموم خواهد رسید.

کامبیز ناظریان افزود: تمامی کاربری های اداری کنتور هوشمند در شهر تهران تحت نظارت لحظه ای مصرف برق بوده و در چند روز گذشته هیچ اداره ای از آن استفاده نکرده است و پشتیبانی مورد نیاز در این حوزه با قطعی برق جدی مواجه است.

وی ادامه داد: علیرغم همکاری خوب سازمان های بزرگ در تهران شاهد بی توجهی برخی نهادها و دستگاه های اجرایی بوده ایم. و امتناع از کاهش مصرف برق این نتیجه افزایش دما و مصرف برق است. مخصوصا در تهران اعضای گروه از انتشار نام خود خودداری کردند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ خاطرنشان می کند: تاکنون به پرمصرف های ادارات تذکر داده شده است. و با توجه به تدابیر وزارت نیرو و مهلت مقرر برای اجرای قاطعانه طرح کاهش پیک شبکه توزیع برق از این هفته از 31 ژوئن شروع می شود. در حین قطع برق لیست مدیران مستقر در تهران که طبق این مصوبه از مصرف برق خود کاسته نخواهند شد اعلام می شود.

همانطور که توسط هیئت وزیران مشخص شده است دستگاه های اداری، بانک ها، نیروهای مسلح و کلیه مؤسسات عمومی کاهش مصرف برق در ساعات اداری حداقل 30 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته و 60 درصد در ساعات غیر اداری ضروری است.