از کارتون های NFT دیدن کنید – سپس از یک IRL در Bushwick دیدن کنید


یک تصور اشتباه رایج در مورد نشانه های غیر استاندارد (NFT) این است که این اصطلاح به نوع دارایی اشاره دارد. در عوض ، رابطه بین مالکیت و محدودیت را نشان می دهد. NFT ها می توانند هر چیزی باشند: عکس ، هدیه ، فیلم ، PDF ، و موارد دیگر. در دوره جدید مالکیت و پول سازی ، این مدل همچنین فرصتی غیرقابل تصور برای اکتشاف در اختیار سازندگان انواع مختلف قرار می دهد.

برای نشان دادن موارد استفاده گسترده از فناوری NFT ، ما طرحی را برای شما آماده کرده ایم که می توانید کشف کنید.

رنگ آمیزی: دورا نویسنده: سارا اسمالدون

همه ما مکث را می شناسیم و نیم نگاهی به نقاشی بسیار زیبا در موزه داریم. همین کار را با “دورا” انجام دهید. این نقاشی با کولاژ کاغذ اکریلیک ، پاستل و سنگین مخلوط شده و با وزن زیاد مخلوط شده است ، سپس در فتوشاپ آزمایش شده و به صورت دیجیتالی تقویت شده است. به لیست ویژه برای صدا مراجعه کنید.

Gif: هارد دیسک (HDD) 4.0 اینچ (S) – Y توسط پارک تعزیه

صدا

Gif ها به دلیل محبوبیت خود به عنوان مبتکران دیجیتال به عنوان یکی از محبوب ترین فرمت های NFT ظاهر شده اند. پارک از این قالب برای اظهار نظر در مورد فناوری نادیده گرفته شده و مهندسی مجدد واسطه های دیجیتال استفاده می کند. به 1 از 8 مورد موجود در Voice مراجعه کنید.

عکاسی: این آب است توسط مایک پینت

صدا

یکی از تکنیک های هنری مستقر ، عکاسی این فناوری را در دهه گذشته با موفقیت توسعه داده است. جای تعجب نیست که بسیاری از عکاسان موفق هستند که از NFT استفاده کرده اند ، مانند مایک پینت ، که تصاویر خود را به صورت دیجیتالی به لمسی منحصر به فرد تبدیل می کند. مجموعه صدای او را بررسی کنید.

رسانه یکپارچه: InternetLove نویسنده: یعقوب توبیاس

صدا

در مورد رسانه های یکپارچه ، آسمان محدود است. هنرمندان مدتهاست در کولاژ بازی می کنند و ایجاد دیجیتال فرصتی اضافی را فراهم می کند. Jacob Tobias این اثر را با اسکن تخت 600dpi از نوع I Polaroid و MixedMedia Collage Scraps با استفاده از DAZED Mag تهیه کرد. لایه ها را در اینجا کاوش کنید.

دیجیتال: اینفوبورادا نویسنده: مایکل گارفیلد

صدا

هنرمندان دیجیتالی با توانایی ایجاد هر چیزی که فکر می کنید جهان را به طوفان کشانده اند. یکی از این خالقان ، مایکل گارفیلد ، پیشرو در اجرای چند رسانه ای A / V است که کارش به توسعه علاقه کمک می کند. مجموعه او را در Voice ببینید.

ویدیو: PLASTIC_SEA توسط کریستوفر هولمن

این فیلم اغلب توسط هنرمندان مورد استفاده قرار می گیرد – برای برانگیختن احساسات عمیق در بینندگان آنها – و همچنین افزایش آگاهی از مسائل مهم. هولمن از انیمیشن ویدئویی برای بررسی مشکل پلاستیک دریایی استفاده می کند. قطعه را اینجا ببینید.

PDF: اینجوری عشق بورز نوشته شده توسط Konner Moshier

کلمه نوشته شده مطمئناً مرحله اصلی جنبش NFT نیست ، اما این بدان معنا نیست که فرصت بزرگی برای پیوستن کلمات-شاعران ، شاعران و داستان نویسان به این عمل وجود ندارد. مشیر از یک رسانه برای بیان یک داستان عاشقانه خیالی استفاده می کند. شما می توانید در مورد آن در اینجا بخوانید.

گوش کن: عشق اجرا (ابزار) نویسنده: ریچ هکمن

علاوه بر ضبط معاملات ، اجراهای زنده و پخش جریانی ، هنرمندان روشهای کم هزینه ای برای به دست آوردن هنر خود دارند. به همین دلیل است که بسیاری از هنرمندان در حال بررسی NFT هستند تا بیت های اختصاصی را برای طرفداران خود منتشر کنند. می توانید به قسمت آکاپلا ریچ هکمن ، قسمت پانچ ، قسمت پیانو-کنسرتو ، همه هیپ هاپ و RnB on Sound گوش دهید.

صدا

اگر ترجیح می دهید در هنرهای واقعی نقاشی کنید ، ما این فرصت را در نزدیکی شما داریم. محل NFT مستقر در بروکلین با گالری بوشویک DorDor برای میزبانی نمایش NFT برای راه اندازی NFT.NYC ، یک کنفرانس بزرگ سالانه که در میدان تایمز برگزار می شود ، همکاری می کند.

در این رویداد از شرکت کنندگان بلیط هایی که – شگفت انگیز هستند – قدردانی می شود. – NFT ها در Voice.com ارسال می شوند. فقط 100 عدد در دسترس خواهد بود ، اما می توان مجدداً آنها را فروخت تا تعداد نامحدودی از شرکت کنندگان را تصدیق کند. انجمن صدا ابتدا بلیط ها را دریافت می کند ، بنابراین مطمئن شوید که سهمیه خود را تنظیم کرده اید.

این نشریه مشارکت بین کارکنان Voice و Gothamist است.

دیدگاهتان را بنویسید