اریک آدامز آخرین دور بودجه عمومی را رد کرد زیرا Sliwa تقریباً 700000 دلار سرمایه دارد


اریک آدامز ، رئیس محله بروکلین و نامزد شهردار دموکرات ، گامی غیرمعمول در رد آخرین دور بودجه عمومی شورای مالی شهر برای کمپین ها برداشته است. حریف جمهوری خواه وی ، کورتیس اسلیوا ، در عین حال نزدیک به 700،000 دلار از منابع مالی عمومی خود را پس از ورود به مرحله پایانی رقابت تامین کرده است.

تصمیم آدامز به این دلیل است که کمپین همچنان میلیون ها دلار بر اسلیوا غلبه می کند. در حالی که اسلیوا ، بنیانگذار فرشتگان نگهبان ، از زمان ورود به نیروگاه حدود 4 میلیون دلار دارد ، آدامز یک تابوت جنگی 19 میلیون دلاری جمع آوری کرده است و به نظر می رسد به ساخت خزانه خود ادامه می دهد.

ایوان تیس ، مشاور ارشد و سخنگوی کمپین آدامز ، در جلسه انتخاباتی روز پنجشنبه به WNYC / Gothamist گفت: “جمع آوری کمک های مالی اریک بسیار موفق بوده است.” “هیچ دلیلی وجود ندارد که پول مالیات دهندگان را صرف این کمپین کنیم. در عوض ، ما برای خودمان بودجه تأمین می کنیم. “

بیشتر بخوانید: سطح بازی سیاسی: توسط شورای مالی کمپین توضیح داده شده است

آدامز ، که پس از شکست 11 نامزد در انتخابات مقدماتی ژوئن در حزب دموکرات به عنوان یکی از برگزیدگان رقابت ها شناخته می شود ، در آخرین ارسال خود از 24 آگوست تا 27 سپتامبر 2 میلیون دلار دریافت کرد. با این حال ، نام وی در روز پنجشنبه هنگامی که CFB عملاً برای اعلام آخرین دور کمک هایی که با مهربانی به برنامه صندوق های مربوطه آژانس اعطا شد ، اعلام شد ، که محبوب ترین آنها برنامه 8 به 1 است. بر اساس این برنامه ، کمکهای مالی با دلارهای کوچک معادل هشت برابر است.

اخیراً بیش از 3 میلیون دلار توزیع شده است. در حالی که Sliwa بخش قابل توجهی دریافت کرد ، جمعهان ویلیامز ، وکیل عمومی-که برای انتخاب مجدد کاندیدا می شود ، زیرا او همچنین در نظر دارد برای فرمانداری-بیشترین بودجه را با 959،000 دلار دریافت کرد.

اگرچه کمپین آدامز ادعا می کند که در دوره گذشته 354،061 دلار دریافت کرده است ، اما مشخص نیست که CFB واقعاً چقدر مطابقت دارد ، زیرا ادعاها حسابرسی می شوند.

با اعلام امروز ، Sliwa بیش از 1.8 میلیون دلار پول نقد و Adams بیش از 7.5 میلیون دلار در اختیار دارد.

تیس گفت بودجه رئیس جمهور بروکلین برای پخش تبلیغات تلویزیونی بیشتر قبل از انتخابات دوم نوامبر کنار گذاشته می شود. روز دوشنبه ، کمپین آدامز اولین تبلیغات تلویزیونی عمومی را منتشر کرد که در آن آدامز از صحبت در مورد مادر فوت شده اش از پیام خود در مورد کاهش جنایت منحرف شد.

اطلاعات مربوط به کمپین ها نشان می دهد که او در تبلیغات تلویزیونی ، رادیویی و چاپی و حداقل یک تبلیغ بیلبورد از دست رفته است. راب کول ، سخنگوی کمپین Sliwa ، گفت که تبلیغات بیشتری منتشر خواهد شد.

علیرغم این واقعیت که اسلیوا و آدامز از برنامه صندوق سرمایه گذاری 8 به 1 برای حمایت از کمپین های خود سود بردند ، آدامز ، پس از مقدماتی ، به شدت تمایل به دریافت کمک از اهداکنندگان جیب های عمیق داشت. در تابستان ، نیویورک تایمز گزارش داد که آدامز به حلقه ای از اهدا کنندگان ثروتمند رسیده و در مجموعه هایی که توسط میلیاردر جان کاتسیماتیدیس و شهردار سابق مایک بلومبرگ سازماندهی شده بود شرکت کرد.

بیشتر بخوانید: Laborally and Hamptons Soirees: آیا اریک آدامز می تواند قهرمان طبقه کارگر و دوست ثروتمندان باشد؟

اگرچه آدامز از اهداکنندگان ثروتمند کمک مالی می گیرد ، اما از ساختار فعلی کمپین ها ابراز تاسف می کند که اغلب برای جمع آوری کمک های مالی متمرکز است. در طول مبارزات انتخاباتی ، آدامز تأکید کرد که کمپین های شهری آینده به طور انحصاری توسط CFB تامین مالی شود.

آدامز روز سه شنبه در سخنرانی خود در نمایشگاه برایان لرر گفت: “من هر دلاری را که در صدها هزار تماس تلفنی و جمع آوری کمک مالی به دست آورده بودم ، پس می دادم. هیچ کس در سیاست حوصله ندارد.” “اما در حال حاضر ، شما باید به تلوزیونی بروید که میلیون ها دلار هزینه دارد ، تبلیغات رادیویی ، هزینه کارمندان را پرداخت کنید … این بخشی از این روند است.”

کول گفت که کمپین Sliwa در پایین ترین سطح خود اجرا می شود و به طور متوسط ​​بیش از 100 دلار مشارکت دارد.

“ما کاندیداهای مردم خواهیم بود. آ [Adams] کول می گوید که کاندیدای لابی ها و اهداکنندگان صندوق های ریسک خواهد بود. “

الیزابت کیم در این گزارش مشارکت داشته است.دیدگاهتان را بنویسید