ارجاع و تحریک پایگاه داده پادشاه


گروه سیاسی رویال نیوز: ناآرامی ها و آشوب های خیابانی پس از 17 روز و امروز پایان یافت در ایران به جان، مال، ناموس و اعتقادات مسلمانان، سوء استفاده های فراوانی صورت گرفته است.

یکی از چشمگیرترین صحنه های حوادث اخیر آتش زدن کتاب های مسلمانان در جهان است. قرآن و صحنه دیگر توهین به زنی است که توسط یک گانگستر پنهان شده است. که ذهن همه انسان ها را آزار می دهد

در شرایطی که مخالفان اسلام و انقلاب بیش از پیش اهداف شوم خود را نشان می دهند و اعتراضات به تروریسم تبدیل می شود. علما و مسئولان با سکوت و فرصت دادن به مزدوران غربی اعلام برائت از این اعمال نکردند. برای پیشرفت بیشتر، انجام می دهند

در اولین روزهای پس از درگذشت مهسا امینی، چندی پیش برخی از علما قبل از مشخص شدن ابعاد حادثه با صدور بیانیه ای پلیس و نظام را محکوم کردند.

آیت الله بیات سنجانی با عجله پاسخ داد. نامعقول و غیرقانونی خواندن گشت های ایشهد. و دولت را به پرستش قدرت متهم کرد
او با عجله در مورد مرگ مهسا امینی بیانیه ای صادر کرد، اما بعداً زمانی که منافقین در حال جشن و پایکوبی بودند که کلام الله مجید روسری شیعیان را سوزانده و برمی داشت. هیچ ژستی نشان نداد. و سیاست سکوت عمل است.

آیت الله محقق داماد نیز واکنش دیگری به مرگ مهسا بود. امینی به زودی و در بیانیه ای 8 ماده ای، موضعی انتقادی گرفت و نظام و دستگاه پلیس را متهم کرد. اما پس از چند روز تحقیر اسلام و انقلاب توسط مخالفان او از توهین کنندگان به قرآن مصون نیستند.

اما همایش معلمان حوزه به درگذشت مهسا امینی در بیست و ششمین شهریور واکنش تندی نشان داد و شورای معلمان با الفاظ تند جمهوری اسلامی را مورد حمله قرار داد و مرگ این دختر را ناشی از حماقت مسلمانان دانست. دین خدا
دبیر کل جامعه مدرسین آیت الله «سید حسین موسوی تبریزی» نیز در مصاحبه ای عجیب مردم را تحریک و تحریک کرد و البته گفت: «جایی که در قوانین دینی و شرعی یک افسر مجاز است چنین دستگیری کند. مردم به عنوان طلبکار باید گوش کنند و از حقوق خود دفاع کنند.

این سخنان و مواضع در غیاب شواهدی غیر از شایعات رسانه های غربی در دسترس این افراد بیان می شود. و معتقدند منابع غربی به جمهوری اسلامی ایران حمله خواهند کرد. اما اکنون و پس از گذشت روزها از علت و ماهیت مرگ مهسا امینی مشخص شد. آنها نه تنها موضع خود را اصلاح کردند.

رهبر معظم انقلاب در سخنرانی مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌ها، یکی از مسئولان نیروهای مسلح با اشاره به موضع‌گیری نخبگان، گفتند: در ابتدا برخی از نخبگان بدون تحقیق و پژوهش اظهارات و اظهارات خود را مطرح کردند و ممکن است بروند. از مهربانی برخی نهادهای مجری قانون را مقصر می دانند. و برخی افراد نظام را مقصر می دانند حالا شما می توانید ببینید که چه اتفاقی افتاده و چه اتفاقی در خیابان ها افتاده است به خاطر حرف های خودتان و نقشه های دشمنانتان. آنها باید کار خود را جبران کنند و صراحتاً خلاف آنچه رخ داده و نقشه های دشمنان خارجی را اعلام کنند.

اکنون این یک آزمون مهم از کسانی است که به دلایل مختلف در این تحریک شرکت کردند. و اکنون باید دید که آیا آنها خط خود را از شورشیان جدا خواهند کرد یا در سکوت بر اقدامات خود مهر خواهند زد.

اما قدرت بزرگ تاکلید به گونه ای رفتار کرد که در رویدادهای اخیر قابل انتقاد بود. همانطور که قبلا ذکر شد توهین به مقدسات مسلمین آشوبگران به سرعت فضای درگیری را از اعتراض به تروریسم تبدیل کردند. و در اینجا نقش افسران و جایگاه آنها می تواند خیلی سریعتر غبار فتنه را بزداید و سرگردانی که از روی ناآگاهی به خیابان ها می آیند آنها را به خانه بفرستند.

اما بعد از این اتفاقات تنها دو قدرت بزرگ آیت الله العظمی نوری حمدانی و آیت الله العظمی مکارم شیرازی با واکنش های سریع خود رشادت های دشمنان اسلام را محکوم کردند.

سوال اصلی این است که آیا دیگر قدرت‌های بلندپایه در شرایطی که سخنانشان می‌تواند با سیاست‌های سکوت راهگشای شیعه و نظام اسلامی باشد؟ فضا را برای حریفان شجاع تر باز کنید؟

آیا شهامت خواندن قرآن یا شهامت تکریم مسلمانان کمتر از ختم نشدن شهادت امام جعفرصادق (ع) است که ملاک سوء تفاهم جمهوری اسلامی است؟

البته مواقعی هم هست که مسئولان تقلید در غرب به روشی ارزان و مقرون به صرفه قرآن را آتش زده اند.
محکوم کردن و بیانیه اما از حکومت انقلابی ایران و جامعه مسلمانان انتظار می رود که با مردم و حتی جلوتر از آنها برای رفع خطرات نظام اسلامی همکاری کنند زیرا حکومت دینی یک آرزوی دیرینه است. این پیامبر بزرگ و ارث نباید ساده باشد. مورد توهین دشمنان اسلام