اذعان رسانه های عبری زبان به شکست های اطلاعاتی اسرائیل/ ترس از انفجارها و آتش سوزی های صهیونیست ها/ انتشار ویدئویی از لحظات اولین بمب گذاری در قدس اشغالی توسط گروه هکر «عزای موسی»


گروه بین الملل راج نیوز: با توجه به حوادث جاری و حوادث امنیتی در رژیم صهیونیستی از قطعی گسترده برق گرفته تا حملات دولت به نفتکش ها. کادز اشغالی صبح روز چهارشنبه شاهد یک انفجار بمب کنترل از راه دور بی سابقه بود.

گزارش کردن راچا نیوز; پس از عملیات بزرگ ضد صهیونیستی که روز گذشته در قدس اشغالی انجام شد. و منجر به زخمی شدن ده ها صهیونیست شد. و حداقل یک صهیونیست دیگر جان باخت. رسانه های عبری به شکست سرویس اطلاعاتی اسرائیل اعتراف کردند.

این رسانه ها از عملیات گسترده ای برای هدف قرار دادن ایستگاه های اتوبوس و جاده ها در بیت المقدس خبر دادند. شکست سرویس اطلاعاتی اسرائیل را نشان می دهد.

روی شارون، تحلیلگر امور نظامی در شبکه صهیونیستی کان، گفت که هنوز ساعاتی از بمباران اورشلیم باقی مانده است. آکادمی نظامی و امنیتی اسرائیل هنوز عاملان این حملات را شناسایی نکرده است. و همچنین سازمان ها و گروه هایی که از آنها استفاده می کنند. عملیات ارسال شده است و من نمی دانم.

این کارشناس صهیونیستی با تاکید بر اینکه این عملیات ها مؤید شکست اطلاعاتی اسرائیل است، گفت: این حمله گسترده و از پیش طراحی شده توسط مواد منفجره قوی انجام شده و به نظر می رسد که این حمله کار گروهی با تجربه و تخصص در ساخت آن باشد. این مواد.. به طور کلی این منطقه (قدس) نوعی سیاه چاله برای اطلاعات اسرائیل است. و این چیزی است که ما در صبح چهارشنبه دیدیم.

رادیو عبری «ریشت کان» نیز اعلام کرد ظاهرا اولین انفجار در ایستگاه اتوبوس شهرک قدس بر اثر رها شدن بمب در کیف توسط مردی موتورسیکلت بوده که بلافاصله از منطقه متواری شده است.

این منبع مجدداً تأکید کرد که اپراتورها موتور سیکلت را در انفجار دوم در چهارراه رامود منفجر کردند.

برخی منابع از وقوع سومین انفجار در محله راموت قدس اشغالی خبر می دهند. بر اساس گزارش ها، سه صهیونیست در این انفجار زخمی شدند.

با توجه به تصویر منتشر شده پس از این انفجار و تعداد زیادی از نیروهای امنیتی ترافیک سنگینی در بزرگراه قدس اشغالی رخ داد.یاکوف شبتای، رئیس پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد که هدف اصلی ما در شرایط فعلی جلوگیری از انفجارهای آینده است.

ویدئویی از لحظه اولین انفجار در بیت المقدس اشغالی توسط گروه هکر «آسای موسی» منتشر شد.

یک گروه هکر معروف به «عزای موسی» تصاویر دوربین های مداربسته قدس اشغالی را در جریان انفجار روز چهارشنبه منتشر کرد.

این گروه هکر می نویسد: «زندگی سیاهان.. شما برای هر خون ریخته شده هزینه خواهید کرد.» در سرزمین اشغالی آرامش و آسایش نخواهید داشت. ما پایان شما را می سازیم در همین حال ما دوربین را برای شما فرمت کرده ایم.”

گروه هک Essay Musa ویدئوی مربوط به انفجار اولیه را منتشر کرده است. مقامات امنیتی اسرائیل پیشتر اعلام کرده بودند که در زمان انفجار تمامی دوربین های امنیتی شهر در این منطقه از کار افتاده است.

صفحه نیوز 13 اسرائیل در توییتر اعلام کرد که دوربین ها در زمان انفجار کار نمی کردند. و نوشت که به همین دلیل نتوانسته اند جزئیات بیشتری از انفجار را کشف کنند.

این موضوع (کار نکردن دوربین ها) باعث اعتراضات پی در پی صهیونیست ها به شهرداری و پلیس قدس اشغالی شد.

ترور صهیونیستی

پس از یک رشته انفجار صبح چهارشنبه در بیت المقدس. ترس از عملیات مجاهدین فلسطین در سرتاسر سرزمین های اشغالی گسترش یافت. بنا بر گزارش ها، پلیس رژیم صهیونیستی پس از این انفجار بیش از 60 تماس و گزارش از کشف اجساد مشکوک توسط ساکنان سرزمین های اشغالی دریافت کرده است.

علاوه بر این، پس از چندین انفجار در اورشلیم کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی به رهبری یایر لاپید، نخست وزیر موقت و بنی گانتز وزیر جنگ، عمر بارلو وزیر امنیت داخلی، ایال خلعته مشاور امنیت داخلی و یعقوب شبتای رئیس پلیس و “رونن بار” شاباک این نشست را تشکیل دادند. ایتامار بن گویر، نماینده تندرو و ضد فلسطینی کنگره (پارلمان) اسرائیل که در ساعات اولیه این مراسم در صحنه حضور داشت، از ارتش اسرائیل خواست حمله کند.بن گوئر نوار غزه یکی از نامزدهاست. برای سمت وزارت امنیت داخلی رژیم اسرائیل. و بعد از این انفجارها وی همچنین خواستار از سرگیری عملیات تروریستی علیه فلسطینیان شد. به نظر می رسید این درخواست ناشی از ترس و نگرانی شدید صهیونیست ها از وضعیت کنونی است.

حوادث مشکوک روزهای گذشته در سرزمین های اشغالی

در یک حادثه بیش از 5 شهر بزرگ رژیم صهیونیستی این شامل شهرهای حزور، جدرا، یاونه، راهووت و حیفا می شود که دچار قطعی گسترده برق هستند.

اخیراً شهر یاونه دچار قطعی برق عجیبی شده است. که چندین روز شهر را در تاریکی مطلق رها کرد. علاوه بر این، در چند روز گذشته انفجارها و آتش سوزی های عجیبی نیز رخ داد. در ایستگاه های فرعی در تل آویو و شهر فرعی آن

بسیاری از ساکنان سرزمین های اشغالی به اداره برق این رژیم شکایت کرده اند. و اعلام کردند تجهیزات برقی آنها دچار حوادثی مانند خرابی و آتش سوزی شده است.

در همین حال ابزارهای سانسور رژیم صهیونیستی مانع از انتشار کامل این رویدادها در رسانه های عمومی شد.

مهمتر از آن، صهیونیست الکتریسیته است که مسئولیت این امر را انکار می کند. اعلام کرده که همچنان در حال بررسی علت این اتفاقات هستند!

قطعی گسترده برق در سرزمین های اشغالی در شرایطی بود که رژیم صهیونیستی مدعی صادرات برق به کشورهای اروپایی با همکاری همپیمانان غربی بود.

از سوی دیگر انفجارهای متعددی در سرزمین های اشغالی رخ داد. از جمله انفجار در تل آویو و حیفا. که منجر به اطفای حریق در این شهرها شد. اما رسانه های صهیونیستی اعلام کردند که این بمباران تنها شکستن دیوار صوتی توسط جنگنده ها در تمرینات نظامی بوده است که بلافاصله تمامی اخبار مرتبط با این رویداد که توسط رسانه ها و اکانت های عبری منتشر شده بود از فضای مجازی حذف شد.

اما بررسی ها نشان می دهد که اولا این اتفاق با صدا، نور و دود غلیظ همراه بوده است. و دوم بلافاصله پس از انفجار یک قطع برق گسترده رخ داد و ترانسفورماتورها و پست ها نیز منفجر شدند. و اکثر وسایل متصل به برق در اثر سوختگی و آتش سوزی آسیب می بینند.

در یک رویداد دیگر یکی از کارخانه‌های تولید و توزیع زیرساخت‌ها و تجهیزات صنعتی رژیم صهیونیستی موسوم به رایچ‌تک دچار انفجار و آتش‌سوزی شد، همچنین آتش‌سوزی بزرگی در ساختمان‌های تجاری قیصریه و مرکز دولت صهیونیستی رخ داد. یکی از مغازه‌های نزدیک به نتانیاهو ویلای خصوصی

گروه ضد هوشیاری

انفجار قدس با استقبال گروه های ضد فلسطینی مواجه شد. و رهبران آنها حماس و جنبش جهاد اسلامی هستند. گروه های مقاومت این بمباران ها را نتیجه عملیات قهرمانانه و پاسخ طبیعی به جنایت و تجاوز رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان تندرو در قدس اشغالی خوانده اند. مسجد الاقصی و مناطق دیگر از فلسطینی ها

عبداللطیف القانو، سخنگوی حماس تاکید کرد: اشغالگران عواقب جنایات خود را علیه فلسطین و مسجد الاقصی درو می کنند، جهاد اسلامی فلسطین نیز از این عملیات استقبال کرد و تاکید کرد: عملیات تمام یهودیت. حمله به حرم ما و مردم قدس، الخلیل، جنین و نابلس بدون مجازات نخواهد ماند.»

از سوی دیگر، المیادین به نقل از منبع خود این سازمان اعلام کرده است که گروه های ضد فلسطینی در نوار غزه آماده حمله هستند و آماده مقابله با هر گونه شرایط اضطراری هستند. این منابع گفتند: در پی وقوع انفجار در قدس، گروه های مقاومت فلسطینی در نوار غزه اقدامات امنیتی بی سابقه ای را انجام می دهند. با توجه به تحولات این حوزه مقاومت در حال آماده شدن برای تشدید تنش گسترده است که می تواند به یک جنگ همه جانبه تبدیل شود.

کمیته مقاومت مردمی فلسطین نیز از این عملیات استقبال کرد و تاکید کرد که این عملیات منطبق بر خون شهدای فلسطینی و رنج اسرای پیروز فلسطینی است. و پاسخی طبیعی به جنایات و کشتارهای دشمنان صهیونیستی در بیانیه این کمیته ها آمده است: جوانان انقلابی و قهرمانان مقاومت بار دیگر ثابت کردند که می توانند ساختار امنیتی رژیم اسرائیل را مورد حمله قرار دهند و توطئه های جنایت علیه رژیم صهیونیستی را خنثی کنند. فلسطینی ها.»

معاریو: دهه گذشته سیاه ترین دهه در اسرائیل بود.

کارشناسان اسرائیلی به بحران ها و تنش ها می پردازند که اسرائیل در دهه گذشته تجربه کرده است. و شکاف شدید در جامعه اسرائیل. کارشناسان اسرائیلی این رویداد را هشداری درباره پایان اسرائیل توصیف می کنند.افرایم گانور، کارشناس امنیتی و نظامی در یادداشتی که در روزنامه معاریو منتشر شد، اعلام کرد: دهه گذشته یکی از سیاه ترین و سخت ترین دوران بوده است، سیاسی ترین و اجتماعی ترین دوران در اسرائیل. . جایی که بحران رهبری در اسرائیل بیشتر نمایان شد. در گذشته. از پذیرش این کارشناس علاوه بر تقسیم بندی سیاسی اسرائیل نیز از شکاف های اجتماعی شدید رنج می برد. که با ورود به هر پروسه انتخاباتی شدیدتر از همیشه خواهد شد و باعث شد که شورای کنست با بحرانی بی سابقه مواجه شود. و اسرائیل را به سمت سوق دهید او در آستانه یک جنگ داخلی، اساساً وارد روند شمارش معکوس تا پایان می شود.

گانور نوشت: حمله 2021 اسرائیل به غزه 12 روز به طول انجامید و اسرائیل آن را نگهبان دیوار می نامد. روابط ساختار یافته داخلی بین اعراب (اعراب در 1948) و اسرائیل تنش ها را افزایش دادند و باعث شدند شرایط آنها در آستانه فروپاشی است.کارشناسان اسرائیلی معتقدند که داده های بالا نشان می دهد که دهه تاریک تر و نگران کننده تر خواهد شد. و بسیاری از کسانی که در جنگ‌های اسرائیل شرکت کرده‌اند و در خدمت سربازی کامل بوده‌اند، صادقانه برای دولتی کار می‌کنند که در آن همه مسئولیت‌های برابر دارند. اما آنها خواهند دید که این دهه سیاه ترین دهه ای است که اسرائیل تا به حال دیده است.

پایان پیام/