اداره بندر پس از سفارش در هوچولا ، هواپیمای Cuomo را “تعلیق” می کند


شرم بر دولت سابق یک آژانس دو جانبه روز سه شنبه اعلام کرد که اندرو کوئومو ، فرودگاه 2.1 میلیارد دلاری لاگاردیا ، به طور رسمی “تعلیق” شده است ، زیرا فرماندار کتی هوچول از مقامات بنادر نیویورک و نیوجرسی درخواست کرد که جایگزینی را پیدا کنند.

در بیانیه ای که بدون امضا در بندر منتشر شده است ، آمده است: “به درخواست فرماندار هوچول ، اداره بندر بازرسی کاملی از وسایل حمل و نقل عمومی احتمالی جایگزین فرودگاه لاگاردیا انجام می دهد.” “در طول بازرسی ، مقام بندری اقدامات بیشتر در مورد پروژه هواپیمایی LaGuardia را متوقف می کند.”

آژانس وعده داد که “با مشورت نزدیک با کارشناسان مستقل و ذینفعان کار می کند و در اسرع وقت کار خود را مطابق با نیاز به کنترل کامل و دقیق تکمیل می کند”.

هوچول هفته گذشته گفت که به مقام بندری گفته است که “راه حل های جایگزین حمل و نقل عمومی را به منظور کاهش تردد خودروها و افزایش اتصال به فرودگاه لاگاردیا” کاملاً بررسی کند – به طور موثر پروژه جنجالی حیوان خانگی کوئومو را از بین ببرد.

ریک کاتن ، مدیر اجرایی اداره بندر ، ماه گذشته گفت که با وجود نگرانی های FAA مبنی بر این که این پیشنهاد کندتر از یک سواری یا تاکسی است ، یک راه آهن یک خطه در حال خرید است که تأییدیه فدرال در اوایل سال جاری آن را تأیید کرد.

فرماندار کتی هوچول گفت فرماندار سابق “احساس نمی کرد که موظف است قبول کند”. پروژه اندرو ایروم 2.1 میلیارد دلار در LaGuardia Airport AirTrain.
AbetterwaytoLGA.com

مسیر پیشنهادی Cuom سواران منهتن را مجبور می کند ابتدا از شرق به دور جزیره حرکت کنند ، سپس به مترو یا LIRR در Willets Point بپیوندند و سپس به سمت غرب حرکت کنند.

مخالفت با طرح “راه بد” پس از استعفای کوم در 23 آگوست شدت گرفت – هفته گذشته با اعلام هوچول به اوج خود رسید.

دیدگاهتان را بنویسید