اجرای مجازی ، پیاده روی و ضبط رویدادها ، راهی عالی برای فعال و متصل بودن است!


زن در حال دویدن با استفاده از پیست ورزشی

سال 2020 برای همه ما یک چالش بود. مدارس ، کالج ها ، دانشگاه ها و مشاغل مستقیماً تحت تأثیر همه گیری COVID-19 قرار دارند. باشگاه های بهداشت تجاری ، برنامه های سلامتی شرکت ها ، برنامه های تناسب اندام مبتنی بر جامعه و امکانات بهداشتی درهای خود را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بسته اند. اما کسانی که به تناسب اندام متعهد هستند راه هایی برای سالم ماندن و ادامه برنامه های ورزشی خود پیدا کرده اند. اکنون که تعطیلات زمستانی در راه است ، بیایید خلاق باشیم تا فعال بمانیم! به چالش کشیدن دوستان و خانواده برای شرکت در رویدادهای تناسب اندام مجازی ، راهی عالی برای حفظ ساختار و الهام بخشیدن به یک مزیت رقابتی قوی است!

بیل تورن مسابقه جاده Peachtree 2020 را برگزار می کندهر سال از سال 1970 ، یک نشست کوچک از 60،000+ دونده (+ زیرا ثبت نام محدود است اما همیشه دوندگان بیشماری وجود داشته است) در 4 جولای در آتلانتا ملاقات می کند.ث برای مسابقه 10K و مسابقه ویلچر مسابقه جاده Peachtree. هیچ جایی گرمتر یا سردتر از روز استقلال آتلانتا روی زمین نیست ، اما ما به هر حال آنجا جمع شدیم ، همه آنها جمع شده بودند و ما آماده بودیم تا آنجا که می توانیم (یا برای تفریح ​​بدویم) انجام دهیم. می دویم ، راه می رویم و شانه هایمان را بالا می اندازیم ، گرم ، عرق کرده و اکثر ما زیاد نفس نمی کشیم. دقیقاً محیط مساعد برای شیوع ویروس کرونا! امسال تیم دنباله آتلانتا ، با درایت خود (و احتمالاً به این دلیل که آنها می خواستند همه پیراهن های مسابقات 2020 را دربیاورند) ، یک رویداد کامل ایجاد کرد که به آنها اجازه داد در سراسر جهان شرکت کنند.

مسابقه جاده Peachtree متوقف شد؟ همیشه! امسال فقط متفاوت است

مسابقات دولتی یا رویدادهای تناسب اندام چگونه کار می کنند؟ اگر در یک مسابقه یا تور عمومی سازمان یافته هستید ، هزینه ورودی را پرداخت می کنید ، از یک برنامه یا ردیاب زنده استفاده می کنید تا زمان و زمان خود را اعلام کرده و نتایج خود را به سازمان دهندگان ارائه دهید. به همین سادگی! اکثر هزینه های ورودی معمولاً شامل پیراهن تکمیل ، شماره مسابقه و “دیگر سوگ” است. بسیاری از این رویدادها نیز به نفع خیریه های محلی یا ملی است.

من درک می کنم که اعطای تابعیت دولتی ممکن است به نفع بودجه یا منافع شما نباشد. رقابت جنسی با خانواده و دوستان چطور؟ سازماندهی آنها دشوار نیست و بسیار سرگرم کننده است. استفاده از آیفون Facetime در طول مسابقه یک راه سرگرم کننده برای ارتباط و تعامل همه اعضای خانواده است. اگر شبیه خانواده های ما هستید ، همه ما در مکانی هستیم که ایالت های زیادی را شامل می شود و صدها مایل از هم فاصله دارند. متصل بودن و حمایت کردن واقعاً کمک می کند. ما همچنین سنین متفاوتی داریم و سطح آمادگی جسمانی بسیار متفاوتی داریم ، بنابراین با رقابت زیاد بین ما ، 10K کامل (یا مسافت مشابه) سرگرم کننده است یا برای کسانی که تناسب اندام کمتری دارند و بچه ها در فاصله پیاده روی خاصی ممکن است کار کنند. اگر زمان و مکان را نمی توان تنظیم کرد ، اما شما همچنان در حال رقابت هستید ، هر یک از پیست های تناسب اندام کار می کند. زمان (یا فاصله یا هر چیزی که موافق اندازه گیری آن هستید) را پیگیری کنید و بعداً مقایسه کنید. عضو خانواده با بهترین زمان برنده می شود (یا حداقل حق دارد تا در مسابقه بعدی به خانواده افتخار کند).

برای رویدادهای تناسب اندام مجازی کمی کمک می خواهید؟ به منابع زیر مراجعه کنید:

تعطیلات به خانواده ، دوستان و سالن بدنسازی زمان می دهد حتی اگر فقط برای بازی در خارج از منزل ، معاشرت با سگ یا برگزاری یک رویداد تناسب اندام عملی باشد. برای شما که در مسابقه جاده Peachtree مجازی یا هر رویداد تناسب اندام دیگر شرکت می کنید ، موفق باشید!

نویسنده: والتر تامپسون ، Ph.D. ، FACSM ، دانشگاه ایالتی جورجیا و Jammie Hopkins ، DrPH ، دانشکده پزشکی Morehouse

دیدگاهتان را بنویسید