اثرات جراحی بینی بر روی نوزادان


در دبیرستان به فنلاند مهاجرت کرد.

چهره همیشه اولین و ابتدایی ترین عنصری است که فورا توجه را به خود جلب می کند. از این رو وجود هر گونه نقص در هر قسمت از صورت باعث ایجاد احساس نارضایتی و عدم اعتماد به نفس می شود. به خصوص اگر بینی فرد باشد که بدون شک بیشتر از هر عضو دیگری نمایان است. و آنها فکر کردند که ظاهر خود را سریعتر بهبود بخشند. بنابراین جراحی زیبایی بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در ایران و جهان است. که بسیاری در این روزگار به دنبال انجام آن هستند یکی از دلایل محبوبیت این روش نسبت به سایر روش ها این است که از آن به دو صورت درمانی و زیبایی استفاده می شود و در برخی موارد دیده می شود که هر دو جنبه درمانی و زیبایی برای زیبایی ها مفید است. فضای مرتب رینوپلاستی محدودیت خاصی ندارد. و چه کسانی می توانند در این عملیات شرکت کنند؟ مدت زیادی است که زنان به دنبال زیبایی و زیباتر هستند. که باعث می شود بیشترین متقاضی را در بین بانوان داشته باشند جراحی بینی باید توسط بهترین جراح بینی انجام شود. در غیر این صورت این احتمال وجود دارد که فرد مجبور به جراحی بینی شود. این جراحی ثانویه معمولاً برای اصلاح نقص ایجاد شده انجام می شود تا فرد بتواند به نتیجه مطلوب دست یابد.

بارداری و جراحی بینی

بارداری و جراحی بینی

در معاینه اولیه بهترین جراح بینی برای معاینه کامل پزشکی متقاضی را معاینه پزشکی می کند. و همچنین اطمینان حاصل شود که زن مراجعه کننده باردار نیست زیرا ممکن است بسیاری از خانم ها به دلیل نقص بینی یا حتی ناهنجاری های تنفسی از وضعیت خود آگاه نباشند و برای جراحی بینی اقدام کنند. هنگام انجام این مرحله آنها متوجه می شوند که جراحی بینی باید به بعد از زایمان موکول شود. دلیل این تاخیر و محدودیت استفاده از بیهوشی در حین عمل است. تاثیر جراحی بینی بر روی نوزاد از اتاق عمل شروع می شود، به زبان ساده می توان گفت بیهوشی عمومی در فرآیند تغییر شکل بینی باعث آسیب به جنین می شود، بنابراین پزشکان به زنان باردار توصیه می کنند تا زمان زایمان صبر کنند. بارداری می تواند دلیلی برای اختلالات تصمیم گیری باشد. وقتی یک زن باردار است میزان هورمون های بدن او به هم می ریزد، بنابراین بسیاری از تصمیمات شما در این مدت تحت تأثیر این اتفاق قرار می گیرد. و این احتمال وجود دارد که حتی با عمل بینی خود پشیمان شود بهترین زمان برای مادر بعد از زایمان پس از زایمان است.

تاثیر جراحی بینی بر روی نوزاد:

زنان باردار در این دوران دچار تورم می شوند. و این وضعیت می تواند مشکلاتی را برای زنان مبتلا به اختلالات تنفسی ایجاد کند. یا انحراف دیافراگم یا کسانی که جراحی اولیه آنها ناموفق بوده است در این موقعیت با صلاحدید بهترین جراح بینی، دکتر علی جاودانی، انجام درمان یا ترمیم بینی مادر با توجه به شرایط و ایمنی بیمار امکان پذیر است. توجه داشته باشید که جراحی زیبایی بینی در این دوره فقط به صلاحدید یک پزشک خوب برای انجام جراحی بینی نیاز دارد. و به شرایط مختلف بستگی دارد تا در شرایط بهینه این کار را انجام دهد پس از اتمام فرآیند روتوش بینی معمولاً بیش از 3 روز بعد از عمل تغییر شکل بینی طول نمی کشد. اثر بیهوشی باقیمانده از بین خواهد رفت. و می توانید شیر بدهید.

آیا بیهوشی بر شیر مادر تأثیر می گذارد؟

این سوال یکی از پرتکرارترین سوالات مادران بعد از جراحی بینی است. برای پاسخ به این ابهام باید گفت که ماده بیهوشی مورد استفاده در جراحی بینی حداقل 72 ساعت در بدن باقی می ماند تا از ایجاد درد و ناراحتی در اتاق عمل جلوگیری کند و شیر مادر را نیز تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین، به طور کلی توصیه می شود که در چند روز اول بهبودی انجام شود بهتر است کودک از شیر مادر تغذیه نکند. در مراقبت های بعد از جراحی بینی همواره بر این نکته تاکید می شود که باید مراقب بود تا به شکل جدید بینی آسیبی وارد نشود. نوزاد شما در نزدیک ترین حالت به صورت شما قرار می گیرد. و این احتمال وجود دارد که دست کوچک و ناز او به بینی عمل شده شما برسد. این باعث افزایش خطر آسیب می شود.

در پایان :

امروزه افراد می توانند با کمترین عوارض و در کمترین زمان ممکن جراحی بینی را انجام دهند. اما برای موضوع تاثیر جراحی بینی بر روی نوزاد. باید بگویم که یک جراح بینی خوب است بسیاری بر این باورند که مادر تا پایان دوران شیرخوارگی و تا زمانی که شروع به دادن غذاهای کمکی به او کند بهتر خواهد بود. جراحی بینی با تاخیر در این مورد بین پزشکان اختلاف نظر وجود دارد. برخی موافق و برخی مخالف این نظر هستند. اما در نظر داشته باشید که بدن انسان به هر تغییری واکنش نشان می دهد و به این واکنش بدن عارضه می گویند. بنابراین به منظور تحمل و تسریع روند بهبودی عوارض بعد از جراحی بینی. مادران به استراحت و بهبودی نیاز دارند. اما اگر باردار یا حتی شیرده باشد. این روند کند است. و نمی تواند آن را تحمل کند اما در نظر داشته باشید که در دوران شیردهی. رینوپلاستی یا رینوپلاستی هیچ آسیبی به همراه نخواهد داشت. به کوچولوی شما تمامی موارد ذکر شده در این بند حاصل انتخاب یک جراح بینی خوب و ماهر است. زیرا انتخاب یک جراحی زیبایی بینی خوب باعث می شود که یک پروسه ایمن و بدون نگرانی را طی کنید.

منبع: www.javdanimd.com

تقویم فارسی اندروید