آینده آماده سازی غذا


امروز بسیار هیجان‌انگیز است زیرا ماه‌ها کار سخت و همکاری بین قاره‌ای با دوستم در آن سوی حوض سرانجام جان گرفت. درود به آینده آماده سازی غذا – MealPrepPro.

من برای ارائه یک راه حل برنامه هیجان زده هستم که برنامه غذایی هفتگی متناسب با کالری و ماکروهای شما را در اختیار شما قرار می دهد.

ساخت اپلیکیشن

ساخت MealPrepPro بسیار هیجان انگیز بوده است، با لحظات معمول ناامیدی و فروتنی – همه چیزهایی که باعث موفقیت یک پروژه می شود. این من و تیم Nibble Apps را به محدودیت‌های خود سوق داد، اما دیدن محصول نهایی اکنون ارزش هر شب بی‌خوابی را داشت.

من مفتخرم (و البته کمی نگران) که این برنامه را با شما به اشتراک می گذارم.

باور کنی یا نه، شما هستید او نقش بسیار مهمی در راه اندازی داشت.

پشت صحنه فیلمبرداری MealPrepPro. اعتبار: جیسون نلسون

حتی اگر میلیون‌ها بودجه را که بسیاری از استارت‌آپ‌های سیلیکون ولی به آن افتخار می‌کنند، نداشتیم، اما مهم نبود. ما ایده های خودمان و جامعه پرشور و مشتاق خود را داشتیم که از نظر تاریخی از ایده های ما حمایت می کردند.

ما تصمیم گرفتیم که برنامه تمرینی ستایش عالی برای برنامه FitMenCook (FMC) باشد. برنامه جدید غذا و تمرین FMC. کامل.

ما حتی با مربیان شخصی برتر که با بازیگران فیلم های پرفروش و کمدین کار می کنند تماس گرفته ایم. پس از بحث‌های فراوان، برنامه‌ریزی کردیم تا جلو برویم.

ما فوراً همه چیز را تنظیم می کنیم و شروع به کار روی طراحی و توسعه می کنیم، با تاریخ های فیلمبرداری برای ایجاد محتوای جدید.

تمام شتاب اما چیزی درست نبود…

این احساس روده

دو ماه بعد متوجه شدیم که پروژه در حال توقف است. من در مورد پروژه رزرو داشتم، اما آن را با آندریاس در میان نگذاشتم زیرا به نظر می‌رسید که پیشرفتی منطقی برای مجموعه برنامه‌های FMC باشد.

سپس مرا بزن (بلکه به هر دوی ما ضربه زد، زیرا بعداً متوجه شدم که آندریاس با همین شرایط دست و پنجه نرم می کند).

ما می دانستیم که می خواهیم یک برنامه تمرینی ایجاد کنیم، اما مخاطبان FitMenCook چه می خواهند؟

همه این برنامه ها برای ایجاد یک برنامه شگفت انگیز برای جامعه ای که هرگز در آن شرکت نکرده ایم. کاری که قبلاً با اولین برنامه موفق FMC انجام دادیم.

بحث پیری – تغذیه سالم در مقابل ورزش

پشت صحنه فیلمبرداری MealPrepPro. اعتبار: جیسون نلسون

ما یک نظرسنجی تهیه کردیم و چندین سؤال در مورد نوع تمریناتی که مردم انجام می‌دهند و برایشان دشوار است پرسیدیم. سپس این سوال عمیق – اما در گذشته بسیار واضح – را پرسیدیم:

  • چه چیزی برای شما دشوارتر است – خوردن غذای سالم یا ورزش؟

ما تقریباً 5 هزار پاسخ از مردم خیلی سریع دریافت کردیم و کشف کردیم …

74 درصد از پاسخ دهندگان به این نظرسنجی گفتند که تغذیه سالم یک چالش بزرگتر از ورزش است. این همان چیزی است که من در ذهن شما پاسخ دادم؟ نگران نباشید – شما قطعا تنها نیستید.

نتایج یک لحظه واقعی “بیدار شدن و بوییدن قهوه” بود.

ما دو ماه گذشته را صرف ساختن برنامه “اشتباه” کرده ایم که می خواهد نیازهای واقعی جامعه را برآورده کند.

یک بخش خاص از نظرات برای من ظاهر شد:

من فقط اپلیکیشنی می‌خواهم که از لحظه بیدار شدن تا لحظه‌ای که به خواب می‌روم، دقیقاً به من بگوید که برای رسیدن به اهداف تناسب اندام چه کاری باید انجام دهم.

زمان تغییر مسیر فرا رسیده است.

شروع به ظاهر از میدان اول خسته کننده بود، به محض این که این کار را انجام دادیم، همه چیز خیلی سریعتر سر جای خود قرار گرفت، که نشان می دهد ما به مسیر برگشته ایم. در اینجا 3 اطلاعات کلیدی از نظرسنجی آورده شده است:

زوج مناسب

از نظرسنجی همچنین متوجه شدیم که بسیاری از افراد دوست دارند به عنوان یک زوج آشپزی کنند. قبلا فقط به برنامه ریزی از قبل وعده های غذایی از دیدگاه فردی فکر می کردیم.

راحتی در استفاده

ما همچنین یاد گرفتیم که مردم واقعاً چیزی را می خواهند که دنبال کردن آن فوق العاده آسان باشد. برنامه‌هایی مانند MyFitnessPal برای ثبت اطلاعات عالی هستند، اما هنوز در مورد برنامه‌ریزی وعده‌های غذایی کار زیادی برای افراد ایجاد می‌کنند.

مناسب و شلوغ

ما از افرادی شنیده ایم که زندگی پرمشغله ای دارند – بردن بچه ها، داشتن وقت در باشگاه، رفت و آمد، معاشرت و غیره. هر برنامه غذایی سالمی که راه اندازی می کنیم باید به آن حساس باشد زمان صرف شده در آشپزخانه – هدف ما این بود که نزدیک به یک هفته غذای سالم در کمتر از دو ساعت تهیه کنیم.

اینها چشم اندازهای بزرگی بودند که به جلو می رفتند و هر یک از آنها مجموعه ای از چالش های خود را ارائه کردند.

به عنوان مثال، با مخزن فعلی دستور العمل ها در وب سایت من و در برنامه FMC چه می کنیم؟

در حالی که من یک کاتالوگ بزرگ از دستور العمل های FMC دارم، آنها با تمام اهداف برنامه جدید من مطابقت ندارند. بنابراین، ما باید محتوای جدیدی را برای برنامه ایجاد و اصلاح کنیم تا در زمان بسیار کمتری قابل مدیریت باشد. دستور العمل های سریع، مواد کم، زمان پخت کوتاه تر.

ما به هر چالش به صورت جداگانه برخورد کردیم و مطمئن شدیم که “یک مسیر رو به جلو ایجاد می کنیم” تا این چالش ها را در نسخه های بعدی برنامه کاهش دهیم.

طراحی اپلیکیشن و محتوا

اعتبار: GoMan Productions.

ما تصمیم گرفتیم نامی داشته باشیم – MealPrepPro – یک لوگو ایجاد کردیم، دستور العمل های جدیدی نوشتیم، یک گروه فیلمبرداری محلی را استخدام کردیم و با متخصصان تغذیه در تهیه غذا همکاری کردیم.

ما در دالاس برای تهیه دستور العمل های جدید در طول سه روز فشرده ملاقات کردیم. این زمانی بود که همه چیز شروع به واقعی شدن کرد.

روز اول فیلمبرداری بسیار آشفته بود. از آنجایی که من تنها فردی بوده‌ام که دائماً فیلم‌برداری و فیلم‌برداری می‌کنم، بخشی از کار من کارگردانی دسته‌ای، مدیریت فهرست‌های مواد تشکیل دهنده، ایجاد پیشرفت‌های لحظه آخری در دستور العمل‌ها و هدایت جریان کلی بوده است.

اما، روز دوم، نفسمان را بند آوردیم و همه چیز با هم ظاهر شد.

در روز سوم تصویربرداری، ما بر ایجاد ویدیوهای پیش‌نمایش با یک نسخه نمایشی اولیه از برنامه و همچنین فیلمبرداری برای کاربران FitMenCook تمرکز کردیم تا به مردم اطمینان دهیم که برنامه جدید تغییری نسبت به برنامه اصلی FMC نیست. ما به کار برای بهبود ادامه خواهیم داد هر دو برنامه.

ما یک ویرایش اولیه را با اپل به اشتراک گذاشتیم و… آنها دوست داشتند و می‌خواستند این برنامه برای یک فرصت نمایشی آماده باشد! حداقل ما هوس کرده بودیم. اپل هنگام ارزیابی یک برنامه و انتخاب برنامه برای ارتقاء حریم خصوصی و تمایز دارد.

تاریخ انتشار

ما در ابتدا تاریخ انتشار را برای اوایل ژوئیه تعیین کردیم، اما وقتی نوبت به آن رسید، می‌دانستیم که هنوز آنجا نبوده است. در حالی که من فکر می‌کنم مواردی وجود دارد که ایده خوبی است که یک پروژه را زمانی که 100٪ در جایی که می‌خواهید نیست راه اندازی کنید، این یکی از آن زمان‌ها نبود.

ما انرژی و صبر خود را دوچندان کردیم تا مطمئن شویم از چیزی که به جامعه FMC و جهان ارائه می کردیم خوشحال هستیم.

اکنون بارگیری کن

این برنامه اکنون منتشر شده است، و اکنون، بیش از هر زمان دیگری، از بازخورد شما استقبال می کنم.

«MealPrepPro» را در فروشگاه App Apple جستجو کنید

علاوه بر کارایی و سهولت دنبال کردن محتوایی که این برنامه به آن افتخار می کند، بسیار مفتخرم که واقعاً از شما، جامعه آمده است. اغلب اوقات، در 9 تا 5 شغل معمولی ما، دیدن ارزشی که در جهان (یا شرکت شما) ایجاد می کنید، دشوار است. اینجا نه. من (ما) به نظرات و ایده‌های شما گوش می‌دهم تا به دستور العمل‌های جدیدی برسیم و روی پروژه‌هایی کار کنیم که به همه ما در سراسر جهان کمک می‌کند نه تنها به اهداف سلامتی خود دست یابیم، بلکه زندگی سالم‌تر و شادتری داشته باشیم. سهم شما مهم است

متشکرم برای ایجاد این امکان – من مطمئن هستم که MealPrepPro شما را به اهداف تناسب اندام نزدیکتر می کند.

به یاد داشته باشید که اهداف شما نزدیک هستند – فقط به کشش ادامه دهید.

در زیر نظر بدهید با بازخورد شما در مورد برنامه و سایر سوالات در مورد روند توسعه برنامه.

سالم بمانید، اما هرگز خسته کننده نباشید!