آیدا 250،000 نفر از ساکنان نیوجرسی را مجبور کرد که آب را به مدت 6 هفته بجوشانند


ساکنان نیوجرسی در پاترسون ، پاسایک و بخشهایی از کلیفتون و وودلند پارک پس از آلوده شدن آب آشامیدنی از بقایای طوفان ایدا ، ششمین هفته مشاوره با آب جوش را آغاز می کنند.

مقامات می گویند رواناب آب باران یک مخزن باز را آلوده کرده است که آب تمیز را در حدود 250،000 نفر در پاترسون و جوامع اطراف توزیع می کند.

روبی پنبه ، کمیسر آب Passaic Valley گفت: “ما تقریباً در انتهای راه هستیم ، کمی صبور باشید ، زیرا تقریباً آنجا هستیم.” او انتظار دارد که نظافت هفته آینده انجام شود.

وزارت امور خارجه حفاظت از محیط زیست مجبور است نمونه های اضافی آب را تأیید کند تا ساکنان بتوانند دوباره از آب لوله کشی با خیال راحت بنوشند.

لندل جونز ، سخنگوی کمیسیون آب دره پاسایک ، گفت که خدمه به طور مستمر کار می کنند و در حال حاضر 3000 دستگاه از بیش از 4000 شیر آب را برای تمیز کردن سیستم توزیع تمیز کرده اند.

وی گفت: “میلیون ها و میلیون ها گالن آب در مخزن وجود دارد ، بنابراین ما مجبور شدیم آب آلوده را حذف کرده و سپس آن را با آب تمیز جایگزین کنیم.” “و آخرین مرحله شستن هیدرنت ها است.”

هنوز مشخص نیست که چه آلاینده هایی در آب وجود دارد ، اما جونز گفت که آب مخزن کدر بوده و ممکن است حاوی مدفوع حیوانات یا سایر مواد شیمیایی موجود در منطقه باشد.

کمیسیون آب دره پاسایک دارای سه مخزن باز است ، اما تنها یک مخزن آلوده شده است. مقامات گفتند که دو مخزن دیگر در نقطه ای مرتفع قرار دارند و در ماه های تابستان که آب بیشتری مصرف می شود ، به عنوان پشتیبان عمل می کنند. او گفت که سیستم نمی تواند فقط به آب مخزن دیگری برود زیرا قسمتهایی از سیستم احتمالاً از قبل آلوده شده است.

او می گوید: “ما فقط می خواستیم مطمئن شویم که آب مشتری ما سالم است ، بنابراین بهترین کار این است که به توصیه های آب جوش مراجعه کنیم.” این فرمان در 2 سپتامبر صادر شد.

پنبه گفت که می خواهد اطمینان حاصل کند که آژانس برای طوفان های آینده ، از جمله پوشش تانک ها ، آماده است. در سال 2009 ، مقامات دولتی به کمیسیون آب دره پاسایک دستور دادند تا مخازن خود را مطابق قوانین فدرال بپوشاند. با این حال ، مخازن در معرض دید هستند.

جونز گفت که او انتظار دارد کمیسیون آب دره پاسایک بتواند حداقل برای بخشی از هزینه تمیز کردن و آب بطری رایگان که در مکان های تعیین شده ارائه کرده اند ، از آژانس فوریت های فدرال غرامت دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید