آیا من آموزش شخصی هستم؟


آیا می توانید یکی از این جملات را تشخیص دهید؟

  • من تازه در حال تمرین هستم و نمی دانم از کجا شروع کنم.
  • من به جهت نیاز دارم تا ورزش من بتواند بهترین استفاده را از زمان تمرین من داشته باشد.
  • من آن را محکم زدم و از رفتارم خسته شده بودم.

آیا هیچ کدام شبیه شما هستند؟ آموزش شخصی می تواند راه حل شما باشد. شاید هرگز به آن فکر نکرده باشید ، اما مربیان فردی در سالن بدنسازی Corpus Christi ما برای هر سطح آمادگی جسمانی در دسترس هستند. ژیمناست های جدید و افراد مشهور به طور یکسان می توانند تحت هدایت مربیان دارای مجوز از شروع جدیدی بهره مند شوند.

آیا آماده بهبود سالن بدنسازی خود هستید؟ در اینجا مواردی است که می توانید از آموزش شخصی انتظار داشته باشید.

تجربه

مربیان فردی متخصصان تناسب اندام هستند که مایلند دانش خود را به اشتراک بگذارند. هدف آنها این است که از رسیدن به اهداف تناسب اندام خود اطمینان حاصل کنند – خواه کاهش وزن ، سلامتی بهتر یا توده عضلانی بیشتر باشد.

اولین باری که با یک مربی شخصی ملاقات می کنید ، او وقت می گذارد تا به شما گوش دهد و دریابد که با ورزش به چه چیزی می خواهید برسید ، سطح آمادگی جسمانی فعلی خود را ارزیابی کنید و درباره فعالیت های تناسب اندام که از آن لذت خواهید برد ، یاد بگیرید.

عمل

مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا یک برنامه عملیاتی برای موفقیت ایجاد کنید. بر اساس سطح آمادگی جسمانی و اهداف خود ، با هم برنامه ای تهیه خواهید کرد که یک تمرین م effectiveثر و کارآمد در طول تمرین شما است.

آیا باید از ابتدا شروع کنید – یا بدنبال راهی جدید برای شروع متابولیسم هستید؟ مربیان جداگانه می توانند ایده های جدیدی به شما ارائه دهند تا بتوانید کار خود را آغاز کرده یا از سطح بالایی برخوردار شوید. دیدگاه های جدید همیشه کمک می کند!

تشویق

احساس افسردگی؟ مربی شخصی شما یک قهرمان تناسب اندام است که به شما کمک می کند تا چشم خود را بر پاداش حمایت و تشویق نگه دارید.

مسئوليت

هنگامی که احساس می کنید در حال برش یا برش هستید ، مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا هدف خود باشید!

نتایج

اهداف تناسب اندام و ترجیحات ورزشی شما هرچه باشد ، می توانید از تمرینات فردی نتایج انتظار داشته باشید.

برای بهبود سلامت و رفاه شما تعهد لازم است ، ما این را دریافت می کنیم. گاهی سخت است. اما مربیان تناسب اندام آزادی فردی حامی تناسب اندام هستند ، آماده آموزش ، برجسته شدن و تشویق شما به موفقیت هستند.

اولین قدم را بردار نزدیکترین مکان Freedom Fitness خود را بیابید و در مورد آموزش شخصی Corpus Christi اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید