آیا رژیم لاغری سریع Cybergenics کار می کند؟

با همه تبلیغات رسانه ای در مورد لاغر بودن، آمریکایی ها راه های مختلفی برای این کار دارند

بدن “ایده آل” هالیوود. بر اساس گزارش ها، آمریکایی ها سالانه بالغ بر 56 میلیارد دلار برای روش ها و محصولات کاهش وزن از جمله قرص های لاغری، برنامه ها و حتی جراحی هزینه می کنند. با این حال، بین کاهش وزن به دلیل نیاز به آن و کاهش وزن فقط به این دلیل که می خواهید تفاوت زیادی وجود دارد.

محصولات کاهش وزن

امروزه قرص ها و برنامه های کاهش وزن زیادی در بازار موجود است و همین الان که صحبت می کنیم، روش های جدیدی در حال ظهور هستند. دانشمندان در مورد هجوم قرص‌های لاغری به بازار ابراز نگرانی کرده‌اند، زیرا اکثر آنها در روش‌های آزمایش دقیق سایر داروها شکست خورده‌اند. بسیاری از قرص های لاغری عوارض جانبی جدی دارند و می توانند منجر به عوارض سلامتی شوند.

از سوی دیگر، برنامه های رژیمی که وعده راه حل های کاهش وزن سریع و آسان را می دهند، اغلب بی اثر هستند. رژیم های مد روز، همانطور که معمولاً به آن ها گفته می شود، برنامه هایی هستند که به شما قول کاهش وزن را تنها در سه روز می دهند. اما در حالی که ممکن است برای مدتی کار کنند، قول راه حل بلندمدت نمی دهند. اغلب هنگامی که افراد رژیم را متوقف می کنند، تمام وزنی را که از دست داده بودند، دوباره به دست می آورند.

رژیم غذایی Cybergenics برای کاهش وزن سریع

یک برنامه محبوب کاهش وزن امروزه رژیم لاغری سریع Cybergenics است که به شما کمک می کند وزن خود را کاهش دهید و تنها در 14 روز به بدن دلخواه خود برسید. این رژیم عمدتاً شامل مصرف قرص های لاغری است که توسط Cybergenics برای سرکوب اشتهای شما و کمک به سوزاندن چربی ساخته شده است.

در مورد شرکت

Cybergenics یک شرکت تغذیه ورزشی است. چندین مکمل غذایی ایجاد کرده است که به بدنسازی و چربی سوزی کمک می کند. همچنین کتاب‌های بدنسازی، کتاب‌های آشپزی سلامت و مجلات تناسب اندام را منتشر کرده است.

روش های رژیم غذایی

رژیم لاغری سریع Cybergenics از کیت کاهش وزن 14 روزه تشکیل شده است. به گفته این شرکت، این بهترین راه برای کاهش وزن برای یک رویداد یا تعطیلات آینده است.

رژیم لاغری سریع Cybergenics به شما کمک می کند تا از طریق ورزش سخت، برنامه غذایی جامد و استفاده از مکمل های طبیعی که در داخل ساخته شده اند، از بدن خود خارج شوید.

کیت 14 روزه شامل دو مکمل غذایی است که در صبح و عصر مصرف می شود:

o فرمول AM Quick Trim – برای افزایش متابولیسم و ​​سوزاندن کالری و چربی بیشتر کار می کند. در عین حال به شما انرژی بیشتری می دهد و گرسنگی و هوس شما را کنترل می کند.

o فرمول PM Quick Trim – حتی در هنگام خواب هم کار می کند، چربی می سوزاند و وزن آب ناخواسته را از دست می دهد.

هر دو فرمول از گیاهان طبیعی ساخته شده اند، بنابراین خطر عوارض جانبی کمتری وجود دارد. همچنین تضمین شده است که فرمول‌ها عاری از افدرا، یک ماده تنظیم‌شده و بالقوه خطرناک در برخی از محصولات کاهش وزن هستند. رژیم لاغری سریع Cybergenics همچنین شامل یک منوی رژیمی است که توسط متخصصان تغذیه این شرکت تهیه شده است.

محصولات دیگر

سایر اشکال رژیم لاغری سریع Cybergenics شامل مکمل های گیاهی است که وعده کاهش وزن سریع را به کاربران می دهد. مکمل های گیاهی Cybergenics حاوی عصاره چای سبز، کافئین، عصاره پوست پرتقال تلخ، فلفل سیاه، ویتامین C، کروم و اسید آمینه کلات است.

مکمل های گیاهی به بدن در سوزاندن کالری و سرکوب اشتها کمک می کنند، اما فقط برای بزرگسالان در نظر گرفته شده اند.

چند خاطره

قبل از شروع هر برنامه غذایی، همیشه بهتر است ابتدا با پزشک یا متخصص تغذیه خود مشورت کنید. آنها می توانند به شما توصیه های حرفه ای در مورد اقداماتی که هنگام تلاش برای کاهش وزن انجام دهید، ارائه دهند. رژیم های غذایی معمولی مانند سایبرژنیک ها می توانند بی اثر باشند زیرا هیچ مدرکی دال بر حفظ وزن از دست رفته وجود ندارد. به یاد داشته باشید که بهترین ابزار برای کاهش وزن همیشه رژیم غذایی و ورزش است. مکمل ها می توانند کمک کننده باشند، اما اگر درست غذا بخورید و به اندازه کافی ورزش کنید، برای حفظ اندام به آنها نیازی نخواهید داشت.

چه زمانی باید وزن کم کنم؟

همه مجبور نیستند وزن کم کنند. از پزشک خود بپرسید که آیا نیاز به کاهش چند پوندی دارید یا خیر. در برخی موارد، چند مورد اضافی به سلامت شما آسیبی نمی رساند. با این حال، اگر اضافه وزن دارید، کاهش وزن ضروری است. چاقی زمانی است که بدن بیش از حد چربی بدن را در سیستم خود جمع می کند. تعیین اینکه آیا اضافه وزن دارید آسان است و با استفاده از شاخص توده بدنی (BMI) یا نسبت قد به وزن شما محاسبه می شود. در همین حال، چاقی مرضی افرادی را توصیف می کند که بیش از 100 پوند وزن دارند. اضافه وزن و BMI بالای 40. اگر چاق نیستید، بهتر است به جای رفتن به برنامه رژیم غذایی و مصرف قرص های لاغری، به رژیم غذایی و ورزش ساده متوسل شوید.