آیا رفلاکس اسید می تواند باعث افزایش وزن شود؟

من لزوماً نمی گویم که رفلاکس اسید باعث افزایش وزن می شود، اما می گویم که غذاهایی وجود دارد که اکثر مردم سال ها هر روز می خورند که هم باعث رفلاکس اسید و هم افزایش وزن می شود.

بنابراین ممکن است به نظر برسد که رفلاکس اسید باعث افزایش وزن می شود، اما در واقع، خوردن غذاها و ترکیبات نامناسب غذاها می تواند باعث افزایش وزن و رفلکس اسید به طور همزمان شود.

فقط برای مثال ساده ای از غذاهایی که به من رفلاکس اسید معده می دهند و می گویند باعث افزایش وزن می شوند، شکر سفید و نان سفید است. بسیاری از غذاهای دیگر وجود دارد اما اجازه دهید این دو را توضیح دهم و اینکه چگونه هر دو باعث رفلاکس اسید و افزایش وزن می شوند.

شکر سفید بدن شما را بیش از حد اسیدی می کند. بدن شما گاهی اسیدهای اضافی را در سلول های چربی ذخیره می کند تا از اندام های حیاتی شما محافظت کند. این یکی از راه هایی است که باعث می شود چربی ذخیره کنید.

راه دیگری که باعث ذخیره چربی شما می شود این است که باعث افزایش سطح انسولین می شود و شروع به ذخیره چربی می کنید. قند بیش از حد نیز عامل دیابت است.

آرد سفید نیز مانند قند سفید باعث افزایش انسولین شما می شود، اما آرد سفید فیلتر روده شما را که قرار است مواد مغذی را جذب کند، مسدود می کند.

مصرف بیش از حد نان و شکر باعث افزایش وزن می شود. این به خوبی به عنوان حقیقت توسط جمعیت عمومی پذیرفته شده است.

من این مردی را می شناختم که پیتزا فروشی باز کرده بود. سایزش معمولی بود پس از چند سال خوردن پیتزا و نوشابه های گازدار در تمام روز، وزن زیادی اضافه کرد. او سرانجام مغازه را فروخت، سپس لاغر شد.

نان و پنیر باعث یبوست می شود. اگر یبوست دارید و قند زیادی می خورید، کالری اضافی حتی نمی تواند از بدن شما خارج شود زیرا مسیر خروج از نظر فیزیکی مسدود شده است.

یبوست می تواند منجر به مسمومیت بیش از حد شود، زیرا سموم به درستی از بین نمی روند که می تواند منجر به آکنه و بسیاری دیگر از مشکلات سلامتی شود.

کالری قند راهی جز ذخیره شدن در سلول های چربی ندارد. قند همچنین باعث می‌شود که سایر مواد غذایی در بدن به درستی هضم نشوند زیرا بدن ابتدا از قند استفاده می‌کند و هضم بقیه غذاها را تا زمانی که شکر تمام شود متوقف می‌کند. .

معمولاً اگر هر نوع نشاسته ای بخورم، رفلاکس اسید عذابم می دهد. نشاسته ها نان، سیب زمینی، برنج و… هستند… رفلاکس اسید نشانه آن است که شما غذاها را به درستی هضم نمی کنید.

اگر داروهایی برای خنثی کردن اسید مصرف کنید، باعث می شود که غذای شما بیشتر هضم نشود. مخصوصا گوشت. اگر این گوشت به دلیل یبوست در بدن شما گیر کرده باشد و به دلیل خنثی شدن اسید معده توسط داروها هضم کننده نباشد، شروع به پوسیدگی می کند.

پس شما پر از گوشت گندیده شده اید. این روی بوی بدن شما از بیرون نیز تاثیر می گذارد و اگر گاز بسیار بدبو دارید به این معنی است که بدنتان پر از مواد غذایی فاسد شده است.

مجبور نیستی اینطوری زندگی کنی

شما می توانید با اصلاح شرایط غذایی معیوب بدن خود را پاکسازی کنید و سلامتی خود را به احتمالاً بهتر از همیشه بازگردانید.

اگر گوشت می خورید می خواهید در معده اسیدی به طور کامل هضم شود. به همین دلیل است که گاهی اوقات هنگام خوردن گوشت ویتامین C اسید اسکوربیک مصرف می کنم.

ویتامین C نیز مانند یک نگهدارنده است. در بسیاری از غذاهای کنسرو شده به عنوان نگهدارنده استفاده می شود، مخمرها را می کشد و الکترون ها را برای خنثی کردن رادیکال های آزاد اهدا می کند. زمانی که در دوزهای مناسب و در ترکیبات غذایی مناسب مصرف شود، یک آنتی اکسیدان قوی است.

بیشتر مردم گوشت می خورند. هنگامی که گوشت می خورید، معده شما مایع گوارشی را خارج می کند که برای هضم گوشت اسیدی است. از سوی دیگر، بدن آنزیمی را برای هضم نشاسته پمپاژ می کند، اما این آنزیم توسط اسید از بین می رود.

علت اصلی رفلاکس اسید، خوردن پروتئین و نشاسته در یک وعده غذایی است. این همیشه برای من سوزش سر دل وحشتناک و رفلاکس اسید ایجاد می کند.

وقتی پروتئین ها و نشاسته ها را همزمان می خورید، درخواست رفلاکس اسید می کنید، زیرا بدن مایعات گوارشی بیشتری را پمپاژ می کند، زیرا مدام از بین می رود زیرا آنزیم نشاسته توسط اسید از بین می رود.

به طور کلی اکثر مردم رژیمی می خورند که با آن بزرگ شده اند که با آنچه که دیگران می خورند شکل می گیرد. اکثر مردم از زمانی که خیلی جوان بودند اشتباه غذا می‌خوردند و نمی‌دانستند که بدون علامت بودن چه احساسی دارد.

من یکی از این افراد بودم. من به شما می گویم که یک بیماری همه گیر بهداشتی در حال وقوع است و دلیل آن این است که مردم آنقدر شست و شوی مغزی شده اند و معتاد هستند و اطلاعات نادرست زیادی در وب و تلویزیون وجود دارد که تلاش برای جلب توجه مردم به تغذیه سالم تقریباً یک دلیل گمشده است. .

کسانی که بیدار نمی شوند و متوجه می شوند که خوردن یک رژیم غذایی غیرطبیعی پر از غذاهای تصفیه شده و مواد شیمیایی، بیشتر مردم را به زندگی پر از بیماری، درد و رنج سوق می دهد.

خوردن ترکیبات بد غذایی، نسبت اشتباه درشت مغذی‌ها، غذاهایی که باعث یبوست می‌شوند، قندی که مخمر را تغذیه می‌کند (باعث رشد بیش از حد پای ورزشکاران و سایر قارچ‌ها، عفونت‌های قارچی، خارش، خستگی مزمن)، خوردن غذاهایی که شما را اسیدی می‌کند (که مواد معدنی را از بدن خارج می‌کند). استخوان های شما) و خوردن نشاسته های تصفیه شده همگی می تواند باعث رفلاکس اسید و افزایش وزن در اکثر افراد شود.

بنابراین این رفلاکس اسید نیست که باعث افزایش وزن می شود، بلکه عادات غذایی نادرست است که باعث افزایش وزن ناسالم و رفلکس اسید و سوزش سر دل می شود. و در تجربه من، رفلاکس اسید و تن ها گاز دست به دست هم می دهند.

به طور خلاصه و برای رسیدن به نکته پایانی، رژیم غذایی معیوب باعث تأثیر دومینوی بسیاری از علائم و بیماری‌های سلامتی می‌شود که اگر قبل از ایجاد مشکل جدی اصلاح شوند، کاملاً قابل اجتناب هستند.

رفلاکس اسید و افزایش وزن کمترین نگرانی شما خواهد بود، زیرا این شرایط علائم هشدار دهنده شروع بیماری های جدی تری هستند که تا زمانی که دستگاه گوارش خود را پاکسازی نکنید و pH بدن خود را عادی کنید، به پیشرفت خود ادامه می دهند.

رفلاکس اسید باعث افزایش وزن نمی شود. درست مانند گاز بیش از حد، خارش جوک، سردرد، آکنه و جوش، بوی بد دهان، بوی بد بدن.

همه اینها فقط علائم هشداردهنده ای هستند که سیستم گوارش شما به خطر افتاده است. بسیاری از علائم بیماری، درد و رنج، و یک علت. رژیم غذایی نادرست و مسمومیت هر دو به راحتی قابل اصلاح هستند.