آیا تمرین جنون شاون تی دلوکس ارزش انجام دادن دارد؟

Shaun T اخیراً با یک تمرین جدید به نام Shaun T’s Insanity Workout ظاهر شد. او همچنین نسخه لوکس تمرین را در دسترس قرار داد. تفاوت بین معمولی و لوکس چیست؟

اول از همه، تمرینات جنون معمولی با 10 DVD، راهنمای تناسب اندام، برنامه تغذیه و ابزارهای ردیابی همراه است. هیچ یک از تمرینات در اولین تمرینات اصلی نیاز به استفاده از وزنه یا نوارهای مقاومتی ندارد. Shaun T از مقاومت بدن برای تمرینات استفاده می کند. 10 دی وی دی هر قسمت از بدن شما را پوشش می دهد، از بازوها گرفته تا پاها تا مغز.

بنابراین، اگر 10 دی وی دی اول کامل هستند، چرا به 3 دی وی دی اضافی که در بسته لوکس موجود است نیاز دارید؟ خوب من به سادگی به شما اطلاع می دهم که چه چیزی در بسته لوکس موجود است و به شما اجازه می دهم تصمیم خود را در مورد اینکه آیا به آن نیاز دارید یا خیر.

داخل تمرین جنون دلوکس.

همراه با 3 تمرین دی وی دی اضافی. اولین مورد از تمرینات حداکثر تمرین ورزشی اینتروال نام دارد، بعدی به نام Insane Abs و آخرین تمرین Upper Body Weighted Workout است.

Max Interval Sports Training یک سیستم تمرینی بسیار دشوار است که Shaun T برای آموزش ورزشکاران حرفه ای از آن استفاده کرده است. این تمرین شوخی نیست انجام آن فوق العاده دشوار است. این یک پله بالاتر از 10 دی وی دی دیگر در تمرین معمولی است.

Insane Abs از نظر سختی شبیه به تمرینات ورزشی است. در 10 دی وی دی اول تمرینات شکمی زیادی وجود دارد، اما هیچ کدام به اندازه این کامل و دشوار نیستند.

Upper Body Weighted Workout تنها دی وی دی Shaun T است که از وزنه استفاده می کند. او تکنیک های خود را برای استفاده از وزنه برای دستیابی به بالاتنه ای که اکثر مردم می خواهند به شما نشان می دهد.

در مجموع، ورزش کردن و بهبود بدن چیز بسیار خوبی است. چه استفاده از Insanity یا رفتن به باشگاه یا هر نوع ورزش دیگری باشد، فقط مطمئن شوید که بیرون آمده و آن را انجام دهید.