آیا اهداف تمرینی شما محقق می شود؟


ما در نیمه راه سال اینجا هستیم. اهداف تناسب اندام را که برای روز سال نو تعیین کرده اید به خاطر دارید؟ چطور هستید

تمرینات Corpus Christi ما شیوه سالانه خودسازی را درک می کنیم ، اما ما همچنین متوجه می شویم که علاقه اغلب در چند هفته اول از بین می رود. حفظ انگیزه دشوار است ، به ویژه هنگامی که اهداف غیر واقعی هستند.

تعیین اهداف منطقی

اینجا معامله است. اگر بتوانید به اهداف بلندمدت برسید ، اهداف بلند مدت عالی هستند. اگرچه ممکن است وزن خاصی را در نظر داشته باشید که می خواهید به آن برسید ، به عنوان مثال ، ما پیشنهاد می کنیم با گاز گرفتن کوچک مقابله کنید.

به آرامی شروع کنید و آن را واقعی کنید. صادق باشید. در واقع چه کاری می توانید انجام دهید؟ با اهداف واقع بینانه ای که می توان به آنها دست یافت ، شروع کنید. دستاوردهای کوچک به شما کمک می کند تا اعتماد به نفس خود را برای رسیدن به آن هدف نهایی افزایش دهید.

حرکت!

تعیین اهداف بسیار عالی است ، اما پس از آن باید با آن کنار بیایید! فقط صحبت نکنید – به باشگاه بروید و حرکت را شروع کنید! تمرینی را پیدا کنید که از آن لذت ببرید و به آن پایبند باشید.

آیا به دیگران انرژی می دهید؟ کلاسهای تناسب اندام گروهی شما را با حال و هوای خوب احاطه کرده است – و می تواند سرگرم کننده باشد! آیا تمرین تنهایی را ترجیح می دهید؟ تجهیزات اولیه به تنهایی ، چه کاردیو و چه قدرتی ، به شما این فرصت را می دهد که خودتان ورزش کنید. ما به شما کمک می کنیم یک مدل آموزشی پیدا کنید که به شما این امکان را می دهد!

به خودتان پاداش دهید

با گذر روزها و هفته ها-و ورود به باشگاه برای شما سخت می شود-اشتیاق و تعهد قدیمی خود را برای مراقبت از خود به خاطر بسپارید.

و هنگام رسیدن ، انجام کار و رسیدن به اهدافی که تعیین کرده اید ، به خودتان پاداش بدهید.

شما سزاوار تبریک بزرگ هستید و پشت خود را می زنید-فقط به خودتان پاداش داروهای پر کالری که کار سخت شما را خراب می کند ، ندهید!

مشارکت بدنسازی

ما به سلامت و رفاه جامعه خود اعتقاد زیادی داریم و سالن بدنسازی Corpus Christi ما می خواهد شرکای تناسب اندام شما باشد.

سفر را دنبال کنیم. ما به شما کمک می کنیم تا آن اهداف را شناسایی کرده و برنامه ای را با ورزش و تغذیه مناسب برای دستیابی به آنها تنظیم کنید.

ما هم به شما ایمان داریم!

دیدگاهتان را بنویسید