آووکادو مگاک کلم لی


خوش آمدی! در این ماه ما می خواهیم بر آنچه شما برای اولویت بندی سلامت خود نیاز دارید تمرکز کنیم. گاهی اوقات این شامل یک رژیم غذایی سالم است که به بدن شما انگیزه می دهد در حالی که شما از مزایای آن برخوردار هستید. شما همچنین سزاوار چیزی خوشمزه تر و پر از نیازهای خود هستید. بیایید از آن دوری کنیم!

آووکادو نه من نکردم

من یک قرص نان ، با سبزیجات دیگر یا تنهایی میل کردم ، واقعاً به هیچ بهانه دیگری برای خوردن آووکادو نیاز نداشتم. آنها یکی از خوشمزه ترین و طبیعی ترین غذاها هستند که سرشار از انواع ویتامین ها و مواد مغذی – بدون ذکر شیرینی – هستند.

آووکادو همچنین دارای مقدار زیادی پتاسیم است – یک ماده مغذی ضروری که به تنظیم مایعات و سلول های بدن شما کمک می کند. همچنین یک رسانای الکتریکی عالی است که به بدن شما در ارسال سیگنال به طور موثر کمک می کند. واقعیت افزودنی: همچنین حاوی پتاسیم بیشتری نسبت به موز است!

مغز منفجر شد

اما این همه نیست!

یک آووکادو حدود 20 درصد از ارزش فولات روزانه شما را دارد. که برای رشد و عملکرد سلول ها مورد نیاز است.

مارک آووکادو

یک داستان طولانی؟ آووکادو فوق العاده است!

وبلاگ ساب سر

شما به دنیای ما بروید

اگر شما هم مانند ما هستید ، با احترام #روز ملی_گواکامول را جشن گرفتید. اگر شما هم مانند ما هستید ، هیچ محدودیتی در مورد ساخت بهترین کفش وجود ندارد. برخی از گزینه های سالم عبارتند از:

  • نوعی فلفل سبز مکزیکی
  • فلفل سبز
  • لوبیا سیاه
  • ذرت
  • کلم پیچ

با اضافه کردن سیگار برگ ، می توانید قبل از افزودن آووکادو یا گوجه فرنگی به کاسه آسیاب کنید! امکانات گواکامول بی پایان است.

لثه شما چه ویژگی خاصی دارد؟ نحوه مصرف آووکادو را در جامعه به ما بگویید. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا آن را به لیست خود اضافه کنیم.

آووکا خارج شده و نابود شده است

هیچ زمان اشتباهی از سال برای لذت بردن از خواص آووکادو وجود ندارد. همچنین همیشه زمان مناسبی برای ارزیابی مجدد رژیم غذایی و ورزش است تا مطمئن شوید در مسیر درست موفقیت قرار گرفته اید. ما همیشه اینجا هستیم تا به شما در اولویت بندی سلامت خود کمک کنیم ، بنابراین در تماس با ما دریغ نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید