آنچه در مورد پروتئین آب پنیر برای کاهش وزن باید بدانید

در اکثر فروشگاه های مکمل، شما از پودرهای پروتئینی مختلفی که در دسترس هستند غرق خواهید شد. اما پودر پروتئین آب پنیر بیشتر توجه من را به خود جلب می کند. شاید به این دلیل باشد که ارزان ترین و رایج ترین نوع پودر پروتئین است. آنها در هر فروشگاه مکمل و گاهی اوقات در فروشگاه های مواد غذایی یافت می شوند. پروتئین آب پنیر دارای مجموعه ای عالی از مواد معدنی و ویتامین ها است و بعد از تمرین بیشتر توسط ورزشکاران و ورزشکاران استفاده می شود.

دلیلی وجود دارد که بسیاری از آب پنیر ترجیح می دهند: اندازه و قدرت عضلانی را افزایش می دهد و همچنین به ترمیم عضلات بعد از یک جلسه قدرتی در صورت مصرف در عرض 3 ساعت پس از تمرین کمک می کند.

مصرف کنندگان می توانند از گزینه “ایزوله”، “هیدرولیز” یا موارد دیگر انتخاب کنند. “هیدرولیز” به این معنی است که محصول از یک پروتئین کامل به مجموعه های کوچکتری از اسیدهای آمینه که بلوک های سازنده پروتئین هستند، تجزیه می شود. آنها همچنین پپتید نامیده می شوند. این روش به بهبود سرعت هضم کمک می کند. “Isolate” به معنای فرآیند تصفیه است که در آن شرکت های مکمل سعی می کنند خالص ترین شکلی را که می توانید پروتئین آب پنیر دریافت کنید به دست آورند.

روتینی که شامل مصرف چند بار پودر پروتئین در روز می‌شود، می‌تواند بسیار یکنواخت باشد، با توجه به اینکه اکثر مردم توانایی خرید همزمان طعم‌های مختلف را ندارند. شما هنوز هم می توانید از مزایای پودر پروتئین آب پنیر از طریق یک شیک پروتئینی خوشمزه بهره مند شوید. شما باید دستور العمل های پروتئین شیک را امتحان کنید تا با ذائقه خود مطابقت داشته باشد. رژیم شیک پروتئین می تواند راهی عالی برای کاهش وزن باشد اما عوارض جانبی بالقوه ای دارد و به همین دلیل است که قبل از امتحان کردن یک برنامه کاهش وزن باید با پزشک مشورت کنید.

پودرهای پروتئینی تخصصی ممکن است مفیدتر باشند، اما مزیت آن در طرح تغذیه ورزشی کم است. هر گونه کنسانتره پودر پروتئین آب پنیر اگر از یک شرکت معتبر باشد می تواند نتایج عالی را به ارمغان بیاورد. برای این کار، توجه کافی به مصرف کلی پروتئین، کیفیت رژیم غذایی و زمان بندی بهینه مکمل ها داده می شود.

پروتئین آب پنیر به شکل پودر یکی از کارآمدترین مواد غذایی است که می توانید بخورید که می تواند به شما در سنتز پروتئین که فرآیندی برای ساخت عضله است کمک کند. به عبارت دیگر، پروتئین اضافی به شما کمک می کند تا عضله خود را نگه دارید (توده عضلانی معمولاً در هنگام تلاش برای کاهش وزن یک مصدوم است) و بنابراین به شما کمک می کند تا به سرعت عضلات بیشتری به دست آورید. بسیار مهم است زیرا عضله ای که دارید تعیین کننده کالری هایی است که بدن می سوزاند. نه تنها می‌توانید این پروتئین‌ها را به شکل شیک پروتئینی بخورید، بلکه می‌توانید با آن بپزید و بپزید. پودر پروتئین آب پنیر دارای لاکتوز کم است و بنابراین برای افراد حساس به لاکتوز ایده آل است.

فعال کردن GingerCannot connect to Ginger اتصال اینترنت خود را بررسی کنید

یا مرورگر را دوباره بارگیری کنید در این فیلد متنی غیرفعال کنید RephraseRephrase جمله جاری ویرایش در Ginger×