آنچه از برنامه های آموزش تکنسین های دارویی انتظار می رود


بسیاری از ایالت ها از تکنسین های دارویی برای شرکت در برنامه های آموزشی و اخذ گواهینامه ملی می خواهند. در برخی ایالت ها ، حداقل شرط برای تبدیل شدن به یک تکنسین دارویی ، دیپلم دبیرستان یا معادل آن است. اگرچه ایالت ها نیازی به آموزش و صدور گواهینامه ندارند ، اما افزایش آنها می تواند اعتماد به نفس شما را افزایش داده و در کارفرمایان بالقوه پیشرفت کند.

در اینجا آنچه می توانید از برنامه های آموزش تکنسین دارویی انتظار داشته باشید ، آمده است.

الزامات سطح ورود

تکمیل برنامه فناوری دارویی باید شما را برای ورود به این صنعت آماده کند. شما می توانید انتظار داشته باشید که در مورد موضوعات اساسی مانند تهیه ادعا ، اصطلاحات پزشکی و محاسبه دوز اطلاعات کسب کنید.

یک برنامه خوب همچنین شما را برای آزمون گواهینامه تکنسین دارویی (PTCE) آماده می کند.

PTCE یک آزمون چند گزینه ای با 80 سوال است. ده سوال دیگر وجود دارد که نمره گذاری نمی شود. معمولاً تکمیل این آزمون حدود دو ساعت به طول می انجامد.

برخی از برنامه ها ، مانند برنامه ارائه شده توسط Ultimate Medical Academy (UMA) ، مدرک کاردانی ارائه می دهند. اکثر برنامه ها حداقل اطمینان می دهند که شما آماده دریافت مجوز و گواهینامه در صورت نیاز دولت خود هستید. سپس می توانید تصمیم بگیرید که به دنبال کار یا تحصیلات بیشتر باشید.

انتخابات

بسیاری از دانشجویان تکنسین های دارویی غیر متعارف هستند. والدین مجرد ، دانش آموزان بزرگتر و دانش آموزان پاره وقت به طور فزاینده ای به دنبال تحصیلات عالی هستند. بسیاری از دانش آموزان نمی توانند به صورت تمام وقت در دانشگاه حضور داشته باشند یا اصلاً نباشند.

برنامه های آموزشی برای تکنسین های دارویی به این نیاز پاسخ می دهد. شما می توانید برنامه هایی را پیدا کنید که برنامه ریزی انعطاف پذیر آنلاین را ارائه می دهند تا با سرعت دلخواه شما انجام شود و نیازهای فردی شما را برآورده کند. برخی از دانش آموزان نیز برنامه های آنلاین را ترجیح می دهند زیرا در آمیختن با کلاس های شخصی بزرگ احساس گمراهی نمی کنند.

شما می توانید در مدت 18 ماه دکترای فناوری دارویی بگیرید. البته بستگی به برنامه و در دسترس بودن شما دارد. برخی از برنامه ها ممکن است حتی کوتاهتر باشند ، اما ممکن است مدرک کاردانی یا آموزش گسترده ای را به شما ارائه ندهند.

به آنچه در دسترس است نگاهی بیندازید و برنامه مناسب خود را انتخاب کنید.

مهارتهای لازم

تکمیل برنامه تکنسین دارویی به شما ابزار لازم برای شروع یک حرفه جدید را می دهد. شما مهارت های نظری و عملی مورد نیاز خود را در این زمینه فرا خواهید گرفت. شما همچنین می توانید مهارت های نرم خود را با دوره برنامه توسعه دهید. اینها مهارت هایی هستند که در هر کاری مفید هستند: به عنوان مثال ، تفکر انتقادی ، حل مشکل و ارتباط خوب با همکاران و مشتریان.

برنامه های آموزشی برای تکنسین های دارویی نیز آموزش واقعی را ارائه می دهد. برنامه Ultimate Medical Academy در پایان برنامه 180 ساعت آموزش در محل را ارائه می دهد. شما آماده کار در این زمینه به عنوان تکنسین دارویی هستید که داروهای تجویزی را توزیع می کند ، با مشتریان داروخانه کار می کند و موجودی را سازماندهی می کند.

حمایت مداوم

پس از اتمام برنامه آموزش تکنسین های دارویی ، یک سیستم پشتیبانی باز می کنید که شما را وارد حرفه جدیدی می کند. از پذیرش تا فارغ التحصیلی ، کسی وجود دارد که به شما کمک کند. برنامه های خوب نیز اغلب بعد از مدرسه از شما حمایت می کنند. آنها می توانند به شما در یافتن شغل یا ادامه تحصیل کمک کنند.

در اینجا چند روش دیگر وجود دارد که این برنامه ها می توانند به شما کمک کنند:

  • مبلغ ورودی می توانید با یک نماینده صحبت کنید تا دقیقاً به شما بگوید برای شروع به چه چیزی نیاز دارید. تیم پذیرش حتی می تواند در هفته های اول تدریس از شما حمایت کند.
  • کمک مالی برخی از برنامه ها دارای متخصصان مجرب هستند که در دسترس شما هستند و به شما اطلاع می دهند که چه منابعی در اختیار شما است. نیازی نیست که پول مانعی در حرفه یک تکنسین دارویی باشد. ممکن است از تعداد گزینه های موجود شگفت زده شوید.
  • تیم پشتیبانی دانشجویی این تیم پشتیبانی علمی ، کمک فنی و موارد دیگر را ارائه می دهد. اگر نمی دانید به چه کسی مراجعه کنید ، معمولاً هر کس در برنامه شما می تواند شما را در مسیر درست راهنمایی کند.
  • پشتیبانی فنی- برنامه های آنلاین مانند UMA پشتیبانی فنی 24 ساعته و 7 روزه ارائه می دهند و حتی می توانند به شما در تهیه تجهیزات مورد نیاز برای موفقیت کمک کنند.

ملاحظات دیگر

اگر شرایط خاصی دارید ، با برنامه ای که قرار است در آن شرکت کنید تماس بگیرید. آنها به احتمال زیاد از همکاری با شما خوشحال خواهند شد و به شما اطلاع خواهند داد که چگونه می توانند به شما در موفقیت کمک کنند.

به عنوان مثال ، اگر در مدرسه دیگری اعتبار دریافت کرده اید ، معمولاً می توانید رونوشت های خود را به موسسه جدیدی که مایل به حضور در آن هستید ارسال کنید. مدرسه جدید به شما می گوید که چه واحدهایی را می توانید در برنامه جدید خود اعمال کنید تا نیازی به شروع مجدد نداشته باشید.

اگر به خوابگاه نیاز دارید ، دریابید که آیا مدرسه شما دارای دفتر معلولین است یا خیر. آنها می توانند برنامه عملیاتی را با شما تنظیم کنند. آنها حتی ممکن است بتوانند در برابر هرگونه چالش موقتی که در حال عبور از آن هستید ، کمک کنند.

برای تبدیل شدن به یک تکنسین دارویی باید تلاش زیادی انجام دهید ، اما نیازی نیست خودتان این کار را انجام دهید. زمانی را برای یک برنامه آموزشی پیدا کنید که راهنمایی و پشتیبانی حرفه ای لازم برای موفقیت را به شما ارائه دهد.دیدگاهتان را بنویسید