“آنها واقعاً مجبور نکردند”: MTA در برآوردن دستور جدید Vax-or-Test مشکل دارد


بیش از یک هفته و نیم است که ایالت دستور داده است که همه کارکنان MTA واکسینه شوند یا هفته ای یک آزمایش منفی کووید ارائه دهند ، و به نظر می رسد که این سازمان با رعایت این الزام مشکل است.

نرخ کلی واکسیناسیون MTA در آژانس روز چهارشنبه 68 است ، اگرچه آژانس می گوید که ممکن است به 75 برسد زیرا ممکن است کارکنان هنوز کارت واکسیناسیون خود را در سیستم آژانس بارگذاری نکرده باشند.

همچنین به نظر نمی رسد که آژانس بررسی کند که کارگران واکسینه نشده تست هفتگی COVID را گذرانده باشند. در 4 اکتبر ، دستور اجرا شد ، اما منابع می گویند که Gothamist MTA نتایج منفی آنها یا همکاران آنها را بررسی نکرده است.

سارا کادت ، مأمور حفاظت از دارایی در MTA که در امنیت در حیاط راه آهن کوئینز کار می کند ، می گوید: “آنها واقعاً متوجه آن نشدند.” این دانش آموز گفت واکسینه نشده است ، اما هر یکشنبه در کلینیک اورژانس آزمایش می شود. با این وجود ، او گفت که هیچ کس در MTA هرگز اثبات نتیجه منفی را درخواست نکرده است.

یکی از کارگران ترانزیت ، کادت ، گفت که اگر مجبور به دریافت واکسن به عنوان شرایط اشتغال شود ، باید در مورد آن فکر کند. او گفت: “ممکن است در ابتدا مجبور به مرخصی شوم.”

تا به امروز ، 173 کارمند MTA بر اثر COVID جان خود را از دست داده اند که بالاترین میزان در بین شهرها یا سازمان های دولتی است.

آژانس داخل MTA که بیشترین افزایش را در واکسیناسیون داشته است ، ترانزیت شهر نیویورک است که شامل کارگران مترو و اتوبوس می شود. فقط 38 درصد در ماه مه واکسینه شدند. در ماه اوت به 44 rose افزایش یافت. و از این چهارشنبه تا 65 درصد است.

طبق اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، پوشش واکسیناسیون در میان نیویورکی های 18 ساله و بالاتر که حداقل یک دوز دریافت کرده اند 85.2 درصد است. MTA در بیانیه ای اعلام کرد کارگرانی که از دستورالعمل های ایالتی پیروی نمی کنند ممکن است تحت “ممیزی” قرار گیرند.

تیم مینتون ، سخنگوی MTA ، در بیانیه ای گفت: “کارکنانی که در حسابرسی از آنها پیروی نمی کنند ، مشمول اقدامات مناسب مافوق خود خواهند بود.” وی مشخص نکرد که مجازات عدم رعایت چه مجازاتی می تواند باشد یا اینکه MTA هر چند وقت یکبار بررسی می کند که آیا کارگران واکسینه شده اند یا تحت آزمایش هفتگی قرار گرفته اند یا خیر.

این آژانس خاطرنشان می کند که دارای 138 مرکز آزمایش در محل است و میزان مثبت را از تقریباً 18 مورد مثبت در ماه اوت هر روز تا 15 در سپتامبر و در حال حاضر به طور متوسط ​​در روز در ماه اکتبر به 10 مورد گزارش می کند.

این آژانس همچنین می خواهد که تمام کارکنان جدید پس از 14 نوامبر واکسینه شوند.

فرماندار کتی هوچول ، که واکسن یا آزمایش را از روز کارگر به 4 اکتبر موکول کرد ، گفت که دفتر وی به MTA در تحقق دستور خود کمک می کند.

هازل کرامپتون-هایس ، سخنگو ، در بیانیه ای گفت: “اولویت اصلی فرماندار هوچول حفاظت از نیویورکی ها است و ما آماده هستیم تا هرگونه پشتیبانی لازم را برای کمک به MTA در حفظ امنیت کارکنان و ارائه خدمات درجه یک به سواران ارائه دهیم.”

دیدگاهتان را بنویسید