آنها به عنوان دکتر وندی اوسفو و شوهرش ادی شایعات کلاهبرداری را شکست دادند


اگر کسی پادزهر برای رسوایی تقلب داشته باشد ، دکتر وندی اوسفو است.

در مصاحبه اختصاصی با صفحه شش ، ستاره 37 ساله The Real Potomac Wives توضیح داد که چگونه او و همسرش ادی اوسفو موفق شدند از شایعات خیانت که در سری 6 Bravo اتفاق افتاد خلاص شوند.

“وقتی چیزی حقیقت ندارد و شما حقیقت خود را می دانید ، واقعاً بر شما تأثیر نخواهد گذاشت.” پاسخ من به زنان … این بود: “سعی نکنید شهرت او را خدشه دار کنید.” این تمام چیزی بود که وجود داشت. من هرگز در مورد مشروعیت او صحبت نکردم. ”

“من می دانم که این درست نیست.” این چیزی نیست که ما هستیم [were] صحبت کردن در مورد ما چی؟ [were] گفته می شود ، “با نام شوهرم بازی نکنید.” و من آن را بسیار واضح گفتم. “

همانطور که بینندگان به خاطر خواهند آورد ، وندی پس از تشدید شایعات بی اساس مبنی بر رابطه وی ، از ادی در مقابل صاحبانش دفاع کرد.

استاد دانشگاه جان هاپکینز در مورد دوست پسر سابق خود گفت: “او آشفته بود.” “و اگر او صاحب آن بود ، شبیه آن می شد:” خوب. “اما بیایید خم نشویم و نگوییم” اوه ، من نگرانم. “این در ترس ریشه نداشت.”

دکتر وندی اوسفو و شوهرش ادی اوسفو
دکتر “وندی اوسفو” ستاره “زنان خانه دار واقعی Potomac” به صفحه شش گفت که چگونه او و همسرش ادی به خیانت متهم شده اند.
اینستاگرام

وندی حتی تصور می کرد که ژیزل 51 ساله در حال بازی نمایشی بود تا از درام رابطه همسرش جمال برایانت و رفتن او دور شود. اگرچه گیزل ادعا می کند که کشیش ساکن آتلانتا خیانت نکرده است و در سفر دوم خود به عنوان یک زن و شوهر به طور مخفیانه پدر بچه شده است ، اما این زوج که دارای سه دختر هستند ، سرانجام دوباره به آن پایان دادند.

“واقعیتی که ما در مورد آن صحبت می کنیم.” [Eddie’s] شایعات بر خلاف کتاب درآمد “، وندی گفت ، اذعان به متحد متهم مونیک ساموئل ، مونیک ساموئل ، از جلسه فصل 5 ، مملو از اسناد ادعایی که جزئیات بی پروایی جمال را توضیح می دهد.

او با خنده افزود: “اثبات آن در پودینگ است.” “بسیار خوب بازی شد ، بسیار خوب بازی شد.”

با این حال ، به گفته وندی ، هیچ چیز نمی تواند ازدواج 10 ساله او را با ادی مختل کند.

او درباره مامور که دارای سه فرزند کوچک است: پسران کارتر و کروز و دختر کامرین ، گفت: “ما ازدواج کرده ایم ، اما قبل از هر چیز دوست هستیم.” “وقتی واحد دوستی شما واقعاً قوی است و شما واقعاً به کسی و همه چیز اهمیت می دهید ، این کار را به صورت تیمی انجام می دهید.”

وقتی دوربین ها خاموش شدند و میکروفون هایشان روشن شد ، وندی گفت ادی هم تیمی او شده است و به او کمک کرد در دوستی خود با گیزل تجدید نظر کند.

“ما همیشه در مورد همه چیز صحبت می کنیم.” وقتی به او گفتم آنچه گفته می شود ، او گفت: “متأسفم از کسی که دوستش را با شما می دانم.” بنیانگذار Onyi Home Essentials گفت: “این مصاحبه ای در خانه ما بود.” “بیایید تجدید نظر کنیم که شما چه کسی را دوست خود می دانید.”

“نوادگان واقعی Potomac” روز یکشنبه ساعت 20:00 ET از Bravo پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید