“آنها آن را سیاه کردند”: زندانیان Rikers گفتند که د بلاسیو عمداً بدترین مکانهای زندان را نادیده گرفته است.


وقتی شهردار بیل دی بلاسیو روز دوشنبه از سفر طولانی مدت خود به جزیره ریکرز خارج شد ، پیشرفت شهر در بازسازی سیستم زندان ها را توصیف کرد. به گفته وی ، یکی از بارزترین نشانه های بهبود ، ایجاد “فرایندهای خوب و سالم” است.

اما کسانی که به جزیره رایکرز مرتبط هستند ادعا می کنند که دیدگاه دو بلاسیو در مورد شرایط زندان – و به ویژه روند حبس – عمداً مبهم بوده است. در یک تماس تلفنی از Gothamist / WNYC ، سه نفر که اکنون توسط Rikers بازداشت شده اند گزارش دادند که ناهارخوری اصلی قبل از بازدید شهردار تمیز و رنگ آمیزی شده است و بسیاری از ساکنان به مکان دوم نقل مکان کرده اند. کمی که در “سالن” معروف است. مرکز انضباطی Otis Bantum.

اگرچه د بلاسیو از منطقه نقاشی شده و محل ذخیره سازی ساختمان دیگری بازدید کرد ، اما از مرکز تولید تعیین شده عبور نکرد – جایی که ساکنان می گویند توالت ها هنوز خطرناک هستند.

زندانیانی که روز دوشنبه از منطقه تعیین شده عبور کردند ، گفتند که از اینکه افراد جدیدی به بخش روانپزشکی منتقل شده اند ، که قبلاً برای اسکان افرادی که خطرناک بودند یا در معرض خطر قرار گرفتن توسط گروهک ها قرار داشتند ، استفاده می کردند ، بسیار شگفت زده شدند. در زندان.

یکی از زندانیان که نامش Gothamist / WNYC است می گوید: “همه جا مدفوع و ادرار وجود دارد.” “پر است. مردم عرق کرده بودند. فقط بد است. ”

به گفته وکلای وی ، در اوایل این ماه ، پس از مرگ عیسی عبدالکریم ، که روی ویلچر نشسته بود و بدون دسترسی به غذای معمولی یا مراقبت های پزشکی 10 روز را در ناهارخوری اصلی گذراند ، فرآیند مصرف در مشکل رایکرز مرکزی شد. به

گفته می شود شرایط در بخش تولید مجزا ، که قبلاً محل تعدادی از سوء استفاده کنندگان از رایکرها بود ، بدتر است. پس از بازدید قانونگذاران ایالتی و مدافعان عمومی از مرکز در اوایل ماه جاری ، آلیس فونتیه ، مدیر اجرایی خدمات دفاعی محله ، به اینترسپت گفت که این افراد در فضاهای تنگ نگهداری می شوند و مجبور به اجابت مزاج در کیسه های پلاستیکی می شوند. “او بدترین وضعیت را دید. چیزی در زندگی من ”

هنگامی که بر شهر فشار آورد تا اقدامی انجام دهد ، اداره اصلاح و تربیت شروع به انتقال زندانیان از بازداشتگاه اصلی به مکان خاصی در مرکز اریک ام تیلور در جزیره ریکرز کرد. به گفته شهردار ، این انتقال متوسط ​​زمان انتظار را به کمتر از 10 ساعت کاهش داد.

اما بازداشت شدگان و مدافعان عمومی می گویند که مقامات چشم خود را بر شرایط سخت داخل منطقه تعیین شده بسته اند.

یکی از زندانیان گفت: “این قسمت تاریک است و آنها از سمت تاریک فاصله گرفته اند.” آنها از شهردار پنهان می شوند ».

دی بلاسیو اعتراف کرد که در طول سفر با هیچ زندانی یا مأمور مشروط صحبت نکرده است ، تصمیمی که او روز سه شنبه از آن دفاع کرد و گفت که او “درک بسیار قوی از مقیاس این مشکل” دارد.

سخنگوی دفتر شهردار از اظهارنظر در مورد دلیل عدم مراجعه وی به واحد تخلیه قبل از سفر خودداری کرد.

در یک ایمیل ، جیسون کرستن ، دبیر مطبوعاتی اداره اصلاحات نیویورک ، گفت که هیچ کس به دلیل سفر شهردار تخلیه نشده است.

او می نویسد: “از زمانی که منوی اصلی را در 21 سپتامبر به مرکز Eric M. Taylor منتقل کردیم ، شرایط به طور قابل توجهی بهبود یافته است.” “میزان مصرف بسیار کم است و ما می توانیم با خیال راحت و سریع افراد را در خود جای دهیم. ما همچنین توانستیم بازداشتگاه اوتیس بانتوم را تمیز و رنگ آمیزی کنیم زیرا همه در آنجا مستقر شده بودند. ”

کرستن از بیان تعداد افراد منتقل شده به منطقه تعیین شده خودداری کرد.

ظاهراً دو بلاسیو در ملاقات خود در روز دوشنبه وارد گوشه هرج و مرج شد ، جایی که زندانیان برای کسانی که منتظر بودند غذا را آماده کنند غذا آماده کردند. به گفته چندین منبع ، این افراد شروع به فریاد زدن بر دو بلاسیو کردند و از او درخواست کردند که از بخش جدا شده دیدن کند.

آنها گفتند که د بلاسیو آن را تشخیص نداد و توسط دستیار خود به سرعت از ساختمان خارج شد.

اطلاعات بیشتر توسط Zoe Azulay

دیدگاهتان را بنویسید