آموزش شخصی آنلاین یک انتخاب برتر برای کسانی که در باشگاه های خانگی ورزش می کنند

آموزش شخصی آنلاین به سرعت در حال تبدیل شدن به یک تغییر بزرگ در دنیای مربیگری بدنسازان، وزنه برداران، پاورلیفترها و ورزشکاران قدرتی است. حتی تمرینات ورزشی خاص اغلب ورزشکاران و رقبا را به جستجوی مربیان برتر تناسب اندام آنلاین برای بهبود بازی خود سوق می دهد. پس جذابیت بزرگ داشتن یک مربی قدرتی آنلاین یا مربی شخصی چیست؟

اولین مزیت همانطور که در بالا ذکر شد، توانایی استخدام مربی است که ممکن است یک مایل، 1000 مایل یا حتی 10000 مایل دورتر از شما زندگی کند. دیگر محدود به مربیان باشگاه محلی خود نیستید – در حالی که آنها ممکن است مربیان خوبی باشند، ممکن است متوسط ​​باشند یا در سطح برخی از مربیان آنلاین نباشند.

مزیت بزرگ دیگر این است که شما احتمال بیشتری برای پیدا کردن آن دارید مربی مناسب برای شما! چه بخواهید اندازه عضله بسازید، قوی تر شوید، یک رقیب شوید یا وزن کم کنید و رژیم غذایی سالم تری اتخاذ کنید، می توانید مربیانی را به صورت آنلاین برای آن پیدا کنید. اگر 50 ساله هستید و نمی‌خواهید با مربی 23 ساله‌ای که در آن سن تجربه‌ای در زندگی ندارد کار کنید، مربی‌ای را پیدا کنید که سن شما یا بزرگ‌تر از خودتان باشد.

برای بسیاری از ورزشکاران، برنامه ریزی اغلب یک مسئله است. زندگی در مسیر برنامه‌ها قرار می‌گیرد، یا در زمانی که مربی شما در دسترس است، باشگاه بسیار شلوغ است – به هر حال، بیشتر آنها فقط در دوره‌های اوج هر روز کار می‌کنند. با این حال، با آموزش آنلاین، مربی شما برنامه‌های تمرینی و/یا وعده‌های غذایی را در اختیار شما قرار می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد تا زمانی که با برنامه شما مطابقت دارد از آنها استفاده کنید. این بدان معناست که اگر در محل کارتان قطع شده است، یک قرار گرم دارید یا به سادگی نیاز دارید یک روز استراحت کنید، می‌توانید تمرینات خود را با آن‌ها تطبیق دهید، همانطور که بدون مربی انجام می‌دهید. این انعطاف پذیری معمولاً در مورد مربیان حضوری در باشگاه رخ نمی دهد زیرا باعث می شود سایر مشتریان آنها از تغییرات برنامه ریزی رنج ببرند.

بنابراین آموزش آنلاین چگونه کار می کند؟ معمولاً با مشورت عمیق، بحث در مورد اهداف و آرزوهای شما، تاریخچه وزن و زندگی به طور کلی، و مطالعه دقیق هر شرایط زمینه ای، پزشکی یا احساسی، که ممکن است بر برنامه ریزی تأثیر بگذارد، شروع می شود. هنگامی که این ارزیابی انجام شد، مربی شما برنامه تمرینی اولیه شما (و شروع برنامه تغذیه در صورت ارائه خدمات کامل) را تنظیم می کند. شما میزان مصرف غذا و نوشیدنی و وزنه ها و ست های خود را ردیابی می کنید و معمولاً به صورت هفتگی آنها را به مربی خود ارسال می کنید. در صورت درخواست، عکس‌ها و/یا ویدیوهای تمرین خود را نیز ارسال می‌کنید تا به مربی خود کمک کنید تا پیشرفت، فرم و نقاط قوت و ضعف شما را ارزیابی کند.

سپس یک مربی خوب تمرینات و رژیم غذایی شما را با گذشت زمان تغییر می دهد تا شما را با اهداف خود هماهنگ کند. و این، دوستان، دلیل اصلی نیاز شما به یک تناسب اندام یا مربی شخصی در وهله اول است – تا شما را در مسیر خود نگه دارند و در حین ساختن خود، تخصص خود را به شما قرض دهند. وقت آن است که برای خود یک مربی آنلاین داشته باشید!