آموزش تغذیه در آمریکا

آموزش تغذیه را در ایالات متحده و کانادا بیابید. چندین مدرسه وجود دارد که می توان از بین آنها تحصیلات تغذیه را دنبال کرد. به عنوان مثال، اگر بیشتر علاقه مند به تحصیل در زمینه تغذیه هستید، تعدادی از هنرهای شفابخش و مدارس درمانی جایگزین وجود دارند که این برنامه های دانشگاهی را ارائه می دهند.

اگر تغذیه ورزشی مورد توجه شماست، برخی از مدارس فنی و حرفه ای دیگر وجود دارند که آموزش تغذیه ورزشی را ارائه می دهند. اگر به دنبال چیزی بیش از گواهینامه یا دیپلم هستید، بسیاری از کالج‌ها و دانشگاه‌های سنتی نیز برنامه‌های مدرک تحصیلی تغذیه را به عنوان بخشی از انتخاب رشته خود گسترش می‌دهند.

مهم نیست که کدام مسیر را انتخاب می کنید، مطمئن باشید که اکثر برنامه های آموزشی تغذیه شامل آموزش عمومی در آناتومی، زیست شناسی، بیوشیمی، شیمی و فیزیولوژی می شود. علاوه بر این، دانش‌آموزانی که در برنامه‌های آموزش تغذیه ثبت‌نام می‌کنند، اطلاعات زیادی در مورد اینکه چگونه دریافت رژیم غذایی عاملی حیاتی در عملکرد کلی بدن انسان است، می‌آموزند. این دستورالعمل است که دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا به بیماران و مراجعان کمک کنند تا درباره رژیم‌های غذایی سالم و سبک زندگی سالم تصمیم بگیرند.

موضوعات جالب دیگر در برنامه‌های آموزشی تغذیه گاهی اوقات شامل دوره‌های درسی در درمان‌های شفای طبیعی و درمان‌هایی مانند هومیوپاتی، داروهای گیاهی، طب طبیعی، درمان جامع و حتی طب سوزنی است.

اکثر برنامه های آموزشی تغذیه منجر به صدور گواهینامه، دیپلم یا مدرک می شوند – بسته به مدرسه و الزامات دولتی مربوطه. در نکته دیگر، دانش آموزان باید بدانند که در حالی که اکثر ایالت ها مشاغل متخصص تغذیه و رژیم درمانی را تنظیم می کنند، فارغ التحصیلان برنامه های آموزش تغذیه اغلب باید مجوز و/یا ثبت نام کنند.

به عنوان یک مسیر شغلی پرسود، فارغ التحصیلان موفق می توانند سالانه بیش از 60 هزار دلار درآمد داشته باشند و می توانند به طور فعال در کلینیک های پزشکی، بیمارستان ها و سایر مراکز مراقبت های بهداشتی به دنبال کار باشند.

اگر شما (یا کسی که می‌شناسید) علاقه‌مند به یافتن آموزش تغذیه هستید، اجازه دهید آموزش حرفه‌ای در صنایع رو به رشدی مانند ماساژ درمانی، زیبایی، طب سوزنی، طب شرقی، ریکی و سایرین به شما کمک کند! برنامه های مدرسه حرفه ای را در نزدیکی خود کاوش کنید.

منبع حقوق و دستمزد: Bls.gov (اداره آمار کار ایالات متحده)

آموزش تغذیه در آمریکا
© کپی رایت 2007
شبکه کالج محدود
تمامی حقوق محفوظ است

اطلاع: مقاله(ها) را می توان به صورت رایگان در وب سایت های مربوطه بازنشر کرد، تا زمانی که کپی رایت و جعبه منبع نویسنده گنجانده شده باشد. و همه هایپرلینک ها دست نخورده و فعال باقی می مانند.